اخبار سینما و تلویزیون

صحبت‌های جرد لتو مبنی بر حضور در جوخه انتحار ۲

حال که فیلم “لیگ عدالت” در شرف اکران است، به نظر می‌رسد که سرانجام دنیای DC بر روی پرده نقره‌ای در حال شکل گرفتن است. برای هر کدام از شخصیت‌های دنیای سینمایی DC فیلمی در دست ساخت است. از جمله دنباله فیلم “جوخه انتحار” که قسمت اول آن با واکنش منفی منتقدین ولی مثبت طرفداران مواجه شد. تمام چیزی که ما درباره فیلم دوم میدانیم این است که “گاوین اوکانر” وظیفه کارگردانی فیلم را برعهده گرفته است. یکی از بزگترین سوالاتی که ذهن طرفداران را به خود مشغول کرده است، حضور “جرد لتو” برای نقش جوکر در دنباله این سری فیلم است. در حالی که چندین پروژه سینمایی درباره جوکر در دست ساخت است، جرد لتو تأیید کرده است که نمی‌داند در فیلم جوخه انتحار ۲ حضور خواهد داشت یا نه.

جرد لتو که اخیراً در فیلم “بلید رانر ۲۰۴۹” بازی کرده است، مصاحبه‌ای با Collider درباره نقشش در این فیلم کرده است که در نهایت سخن از جوکر نیز به میان آمد. وقتی که از لتو درباره حضورش در جوخه انتحار ۲ برای نقش جوکر پرسیده شد؛ او پاسخ داد که اتفاقات زیادی در حال افتادن است و او نمی‌تواند پاسخ روشنی در این باره بدهد. او گفت که “گاوین” کارگردان خوبی برای این دنباله این فیلم ضد ابرقهرمانی خواهد بود.

بخوانید: اولین گام پیکسار در حوزه واقعیت مجازی

“اتفاقات زیادی در حال افتادن است و باید صبر کنیم و ببینیم که در نهایت چه تصمیمی گرفته می‌شود. من فکر می‌کنم که گاوین بسیار با استعداد است و شخص مناسبی برای کارگردانی جوخه انتحار ۲ است. او فیلمساز باتجربه ایست و من کارهای او را بسیار دوست دارم.”

جرد لتو, جوخه انتحار - جوخه انتحار 2

همان‌طور که هیچ اطمینانی برای بازگشت شخصیت جوکر وجود ندارد، هیچ اطمینانی هم برای بازگشت سایر شخصیت‌های فیلم وجود ندارد. تنها نقش‌ها و شخصیت‌هایی که میدانیم برای فیلم دوم بازخواهند گشت عبارت‌اند از “ددشات” (ویل اسمیت)، “هارلی کویین” (مارگوت روبی) و “آماندا واکر” (ویولا دیویس)؛ حضور باقی شخصیت‌ها مشخص نیست. پیش از اکران فیلم اول، شایعاتی مبنی بر حضور لتو به عنوان جوکر در فیلم‌های بعدی نیز منتشرشده بود و تبلیغات فیلم بر روی او خیلی زیاد بود و اهمیت او را در فیلم دوچندان می‌کرد (گرچه درنهایت بسیاری از صحنه‌های جوکر در نسخه نهایی حذف شدند). از طرف دیگر، جوکری که لتو خلق کرده بود، در میان بینندگان فیلم بسیار بحث‌برانگیز بود. رفتارهای خاص و تتو های عجیب او باعث شده بود که برای عده‌ای جوکر محبوبی باشد و برای عده‌ای دیگر، نفرت‌انگیز. علاوه بر این‌ها، شایعه‌ای نیز وجود داشت که لتو از شنیدن خبر اینکه بازیگران دیگری ممکن است نقش جوکر را بازی کنند عصبانی شده است. پس شاید لتو دیگر برای بازی در فیلم جوخه انتحار ۲ چندان مشتاق و هیجان‌زده نباشد.

درحالی‌که جوخه انتحار ۲ در دست ساخت است؛ کمپانی برادران وارنر در فکر ساخت چند فیلم دیگر با محوریت شخصیت جوکر است. یکی از آن‌ها یک فیلم عاشقانه با حضور جوکر و هارلی کویین است که توسط “گلن فیکارا” و “جان رکوآ“، کارگردان‌های فیلم Crazy, Stupid, Love ساخته می‌شود. فیلم دیگر نیز که گفته می‌شود ماجرای آن خارج از دنیای سینمایی DC روایت می‌شود، فیلمی است که به گذشته جوکر می‌پردازد و قرار است “مارتین اسکورسیزی” آن را کارگردانی کند و “لئوناردو دیکاپیرو” ایفاگر نقش جوکر باشد. با این اوصاف دیگر جای نگرانی بابت ندیدن جوکر در سینما وجود ندارد!

مطلب مرتبط: بازیگر نقش جوکر: لئوناردو دیکاپریو

در حال حاضر جوخه انتحار ۲ برای اکران در سال ۲۰۱۹ در نظر گرفته شده است. برای آگاهی از اخبار مربوط به این فیلم با آلبالو همراه باشید.

مرجع
cinemablend
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
متهم شدن جیمز توباک ،کارگردان هالیوودی، به آزار و اذیت جنسی - آلبالو :تازه های فناوری

[…] صحبت‌های جرد لتو مبنی بر حضور در جوخه انتحار ۲ […]

trackback
۲۵ شخصیت برتر فیلم‌های کوانتین تارانتینو – بخش دوم - آلبالو :تازه های فناوری

[…] صحبت‌های جرد لتو مبنی بر حضور در جوخه انتحار ۲ […]

بستن
بستن