اخبار سینما و تلویزیونمعرفی سریال

کیت هرینگتون در سریال جدید شبکه HBO

شاید سریال بازی تاج و تخت تا اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی به تلویزیون‌ها بازنگردد، اما تماشاگران شبکه HBO می‌توانند تا قبل از پایان سال در یک سریال متفاوت، شاهد حضور بازیگر محبوب‌شان، کیت هرینگتون باشند. در این سریال که توسط شبکه BBC و برای شبکه HBO ساخته شده است، انتظار می‌رود جان اسنو از سریال بازی تاج و تخت و همچنین ستاره‌ی سریال (بازماندگانThe Leftovers) حضور داشته باشند.

کیت هرینگتون - بازی تاج و تخت - جان اسنو - باروت

این سریال ۳ قسمتی قرار بود در شبکه BBC One پخش شود اما حالا شبکه HBO تأیید کرده است که از روز دوشنبه، ۱۸ دسامبر، شروع به پخش این سریال خواهد کرد. قسمت‌های دوم و سوم نیز به ترتیب در روز های سه‌شنبه و چهارشنبه و در همان ساعت پخش خواهند شد. این سریال همچنین در شبکه‌های فرعی HBO ON Demand، HBO Now، HBO GO و پورتال های وابسته پخش خواهد شد. کیت هرینگتون در مورد این سریال و وفاداری‌اش نسبت به شبکه HBO اعلام کرده است:

سه سال پیش بود که من و “دنیل وست“ جمع شدیم و تصمیم گرفتیم با همراهی “کودوس“ و “رونان بِنِت“، سریال باروت (Gunpowder) را بسازیم. حالا و پس از اتمام ساخت آن، بسیار خوشحالم که می‌توانم آن را با مخاطبین آمریکایی به اشتراک بگذارم. مطمئنم که هیچ جایی بهتر از HBO برای پخش این سریال وجود نخواهد داشت.

بخوانید: ۲۵ شخصیت برتر فیلم های کوانتین تارانتینو

کیت هرینگتون در این سریال نقش شخصی به نام “رابرت کتسبی“ را بازی می‌کند. او یک کاتولیک از شهر “وارویک‌شایر“ است و در دورانی زندگی می‌کند که پروتستان های انگلیس، تمام اعضای کلیسا ها را بدون وقفه اعدام می‌کردند. نکته جالب توجه آن است که “کتسبی“ در واقعیت از اجداد کیت هرینگتون بوده است. در این سریال، “مارک گیتیس“ در نقش جاسوس اعظم شاه جیمز و با نام “رابرت سیسیل“ حضور دارد. البته ستاره‌ی سریال “بازماندگان“، “لیو تایلر“، نیز در نقش پسر عموی کتسبی حضور دارد. در ادامه می‌توانید خلاصه داستان این سریال را بخوانید:

این سریال روایت‌گر سال ۱۶۰۵ میلادی است؛ زمانی که تعدادی از فاوکس های رادیکال بریتانیایی همراه با گروهی از کاتولیک های بومی انگلیس، تلاش می‌کنند تا مجلس اربابان را منفجر کرده و دوباره قدرت را به دست کاتولیک ها برگردانند. این نقشه یا همان ٬نقشه‌ی باروت٬ در روز ۵ نوامبر کاملاً لو رفت و خنثی شد؛ هنگامی که مسئولین به قصر ٬وست مینیستر٬ رسیدند، فاوکس ها را دیدند که از باروت های‌شان محافظت می‌کردند و همین دلیل کافی‌ایی بود که از تمام مجالس خود حفاظت شدید‌تری به عمل بیاورند. تا به امروز، بریتانیایی ها هر سال روز ۵ نوامبر را با آتش‌بازی ها و سوزاندن مجسمه‌ی فاوکس ها جشن می‌گیرند.“

این سریال توسط رونان بنت، کیت هرینگتون و دنیل وست ساخته شده است. بنت نویسنده و “جی بلیکسون“ نیز کارگردان این کار هستند. شاید کیت هرینگتون را تا سال ۲۰۱۹ نبینیم پس بهتر است از فرصت استفاده کرده و تریلر این سریال جدید را تماشا کرده و آماده آن شویم.

بخوانید: ۱۶ پرسش بی‌پاسخ در مورد سریال بازی تاج و تخت

مرجع
ScreenCrush
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن