اخبار سریال و تلویزیون

سریال مردگان متحرک تا ۳۰ سال دیگر ادامه دارد !

فصل هشتم سریال مردگان متحرک آغاز شده و از همین ابتدا، زمزمه‌هایی درباره شروع ضعیف این فصل شنیده می‌شود. البته این روند در ابتدای فصول قبلی نیز احساس شده بود و امسال هم شبکه AMC کسی را بخاطر این اتفاق سرزنش نخواهد کرد. با توجه به حرف‌هایی که مدیرعامل این شبکه زده است، ظاهراً تا دهه‌های دیگر هم شاهد پخش این سریال خواهیم بود.

قسمت اول فصل جدید این سریال، پایین‌ترین بازدید کننده در میان قسمت‌های ابتدایی این سریال داشت (البته باز هم نرخ بسیار بالایی را ثبت کرد). با این حال مدیر عامل شبکه AMC، “جاش ساپان“، در مصاحبه‌ای با آنالیزور های وال‌ استریت اعتماد کامل خود را نسبت به عوامل سریال مردگان متحرک ابراز داشت.

سریال مردگان متحرک - فصل هشتم سریال مردگان متحرک - walking dead

بخوانید: ۲۵ شخصیت برتر فیلم های کوانتین تارانتینو

طبق صحبت‌های ساپان، سریال مردگان متحرک می‌تواند تا سال‌های سال حتی در آخرین نفس‌های خود نیز، کارش را ادامه دهد.

بکار بردن کلمه‌ی “سری“ (franchise) درباره سریال مردگان متحرک، به هیچ وجه اتفاقی نیست. این کلمه معنا و ابهت خاصی دارد؛ ما بهترین انتخاب را کرده‌ایم. بعضی از افرادی که در این این سریال شرکت کرده‌اند، بیش از ۳۰، ۴۰ یا ۵۰ سال سابقه‌ی کار دارند. احتمال قوی‌ای وجود دارد که این “سری“ بتواند عمر طولانی‌ای داشته باشد. سریال مردگان متحرک در فرم بسیار خوبی قرار دارد و دست اندرکاران این سریال، بیش از همیشه اشتیاق برای کار دارند.

این مقاله همچنین خاطرنشان می‌کند که سریال مشتق شده از سریال مردگان متحرک که Fear The Walking Dead نام دارد نیز در شروع فصل سوم خود با افت مخاطب مواجه شده است. البته بیاد داشته باشید که قرار است این دو سریال در نقطه‌ای باهم تلاقی داشته باشند که این می‌تواند جذابیت بسیاری به سریال ها اضافه کند. اگر سریال مردگان متحرک نتواند در تلویزیون موفقیت خود را ادامه دهد، این شبکه به دنبال بازی‌های موبایل، فروش لوازم جانبی مرتبط و واقعیت مجازی خواهد رفت تا این مجموعه را زنده نگاه دارد. ساپان اخیراً این سریال را با مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان مقایسه کرده که در ۵۰ سال اخیر روند بسیار متفاوتی داشته‌اند.

مشخص نیست که آیا این سریال می‌تواند تا ۳ یا ۴ فصل دیگر هم به زیبایی الآن باشد یا خیر اما در هر صورت، شما فکر می‌کنید که آینده این مجموعه به کجا خواهد رسید؟

بخوانید: سریال جدید جان اسنو !

مرجع
ScreenCrush
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
سریال ارباب حلقه ها در دست ساخت - آلبالو :تازه های سرگرمی نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
سریال ارباب حلقه ها در دست ساخت - آلبالو :تازه های سرگرمی

[…] سریال مردگان متحرک تا ۳۰ سال دیگر ادامه دارد ! […]

بستن
بستن