اخبار سریال و تلویزیون

سریال ارباب حلقه ها در دست ساخت

چند هفته پیش بود که از تصمیم شرکت آمازون مبنی بر ساخت سریال “بازی تاج و تخت“ مخصوص خود مطلع شدیم. با این حال هیچ‌گاه فکر نمیکردیم که آن‌ها اینقد بلندپرواز باشند؛ سریال ارباب حلقه ها با جزئیات کامل توسط استودیوی “برادران وارنر“ در دست تولید است که پشتیبانی مالی آن را شرکت بزرگ آمازون بر عهده گرفته است.

Variety، جمعه‌ی هفته‌ی پیش اعلام کرده بود که به احتمال زیاد، رمان های جذاب “جی. آر. آر. تالکین“ در قالب یک سریال جان تازه‌ای خواهند گرفت. البته در آن زمان، هیچ گونه صحبت جدی بر سر سریال ارباب حلقه ها انجام نشده بود. گفته می‌شود که شرکت آمازون بیشترین علاقه را به سرمایه‌گذاری در این زمینه از خود نشان داده است. ظاهراً “جف بزوس“، مدیر عامل آمازون، شخصاً وارد این مقوله شده تا مطمئن شود که هزینه‌ی کافی برای این کار در نظر گرفته خواهد شد. او شدیداً بدنبال این است که به رقبایی مثل “نتفلیکس“ و “هولو“ فشار وارد کند.

بخوانید: جان اسنو در سریال جدید‌ش‌ !

سریال ارباب حلقه ها - تالکین - Lotr series - tolkein

نحوه‌ی منتشر شدن این خبر هم جالب است؛ پس از جدایی “روی پرایس“ از آمازون و هنگامی که استودیو های این شرکت در دست بازسازی قرار گرفته بودند، مدارک مرتبط با این موضوع لو رفته است. علاوه بر این، ظاهراً درگیری قانونی‌ایی بین “برادران وارنر“ و صاحبان حق امتیاز “تالکین“ وجود داشته که در مورد استفاده از شخصیت‌های فیلم‌ها در بازی‌های ویدئویی بوده است.

هنوز در مراحل ابتدایی هستیم و مشخص نیست که آیا سریال ارباب حلقه ها می‌خواهد تماماً از روی رمان ها ساخته شود یا اینکه به رمز و راز های جدید خواهد پرداخت. سازنده‌ی فیلم‌های ارباب حلقه ها، “پیتر جکسون“، توانست بهترین فیلم‌های ممکن را از رمان های تالکین بسازد (هر چه کمتر از سری “هابیت“ حرف بزنیم بهتر است!). اما در این راه، بسیاری از عوامل کتاب‌های تالکین، حذف شده بودند که با ساخت سریال ارباب حلقه ها می‌توان تمام این جزئیات را نمایش داد.

تا اتمام ساخت و شروع پخش این سریال زمان طولانی‌ایی باقی‌مانده است اما آیا شما می‌توانید جلوی سریال ارباب حلقه ها که توسط آمازون ساخته می‌شود، سر تعظیم فرود آورده و قسم به طرفداری از آن بخورید !؟

بخوانید: سریال مردگان متحرک تا سال ها ادامه دارد !

تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نقد فیلم "تور: راگناروک" + تریلر رسمی - آلبالو :تازه های سرگرمی نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
نقد فیلم "تور: راگناروک" + تریلر رسمی - آلبالو :تازه های سرگرمی

[…] سریال ارباب حلقه ها در دست ساخت […]

بستن
بستن