اخبار سینمایی

عکس‌هایی کمیاب از پشت صحنه “سگ های انباری”(Reservoir Dogs)

مجله امپایردر شماره این ماه که فروش آن از پنج‌شنبه همین هفته شروع می‌شود، تماما به بزرگداشت سگ های انباری پرداخته است؛ شاهکار کلاسیک جنایی کوئنتین تارانتینوکه امسال ۲۵ ساله می‌شود. در کنار بیان خاطرات و داستان‌هایی از سازندگان این فیلم، شماره این ماه مجله، از تعدادی تصویر بسیار کمیاب از پشت صحنه این فیلم رونمایی خواهد کرد که البته نباید بزرگواری لیندا آر شنعکاس صحنه این فیلم را در پخش کردن آثارش فراموش کرد.

مقاله مرتبط: ۲۵ شخصیت برتر فیلم های کوانتین تارانتینو

شماره این ماه مجله، تصاویر کمیاب و بعضا حتی دیده نشده زیادی را برای دوستداران سینما و البته تارانتینو همراه خواهد داشت، اما این دلیل نمی‌شود تا لذت دیدن یکی از این عکس ها را با شما به اشتراک نگذاریم. آماده‌اید؟

سگ های انباری - reservoir dogs

و این هم عکسی از مایکل مدسنیا همان آقای بلوند را می‌بینید که غرق در خون (البته قطعا خون مصنوعی!) است. این در حالی است که تهیه کننده فیلم، ریچارد گلیدسونهم در صحنه حاضر شده است.

طبق گفته‌های شن، در این صحنه می‌بایست پارگی‌های جزئی در لباس مدسن ایجاد می‌شد تا مواد منفجره کوچک مخصوص جلوه‌های ویژه، از لباسش خارج شده و به بدنش آسیب نزنند. شن در ادامه می‌گوید:” مایکل یک دلبر قهار بود و البته علاقه خاصی به این داشت که با تفنگ خالی به سمت من نشانه برود. به نظر می‌رسید حوصله‌شان سر رفته است، و خب این موضوع طبیعی هم بود. آنها تعدادی پسر بچه بودند و خب پسر بچه‌ها حوصله‌شان زود سر می‌رود. در فیلم‌هایی این چنینی که شخصیت اول معنا ندارد و عملا داستان حول تعدادی شخصیت به طور برابر میچرخد، خصوصا در این مورد که همگی هم مرد هستند، طبیعی است که هرکدام سعی کند از دیگری جلو بزند. و البته همه آن‌ها به دنبال جلب توجه هستند. هرچه باشد آنها بازیگر هستند. و البته شکی نیست که مایکل برنده رقابت در بین سگ های انباری بود.”

برای دیدن تصاویر بیشتری از آرشیو عکس‌های لیندا و البته جزئیات متفاوت‌تری از فیلم سگ‌های انباری بهتر است نسخه ی ماه دسامبر مجله امپایر را که از پنج‌شنبه منتشر می‌شود از دست ندهید.

بخوانید: سریال ارباب حلقه ها توسط شرکت آمازون ساخته می‌شود!

مرجع
Empireonline
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
ناتالی پورتمن به "فاکسی تراتر" (Foxy Trotter) ملحق می‌شود - آلبالو نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
ناتالی پورتمن به "فاکسی تراتر" (Foxy Trotter) ملحق می‌شود - آلبالو

[…] عکس‌هایی کمیاب از پشت صحنه “سگ های انباری”(Reservoir D… […]

بستن
بستن