انیمیشنسینما

ناتالی پورتمن به “فاکسی تراتر” (Foxy Trotter) ملحق می‌شود

بازیگران از حضور در فیلم‌های انیمیشنی لذت خاصی می‌برند؛ این آثار در حالی که تلاش زیادی را مثل خواندن متن های مختلف طلب می‌کنند و با‌گذشت سال‌ها نیز تغییرات عمده‌ای به خود می‌بینند، بازهم برای بازیگران تفریح محسوب می‌شوند. آن‌ها می‌توانند با لباس راحت و بدون میکاپ های غلیظ، پشت یک میکروفون به کارشان برسند. حال خبر رسیده‌ است که ناتالی پورتمن برای حضور در انیمیشن جدید “فاکسی تراتر” اعلام آمادگی کرده است و به احتمال زیاد صدای یکی از شخصیت‌ها به او سپرده خواهد شد.

ناتالی پورتمن - Natalie portman - فاکسی تراتر - Foxy Trotter

بخوانید: عکس هایی کمیاب از پشت صحنه فیلم سگ های انباری (Reservoir Dogs)

کریس پیرونسکی” کارگردانی این کار را بر عهده داشته و فیلم‌نامه نیز توسط “جس راتر”، “مایکل ریچ”، “جسیکا هاندلی” و “مایک پینکنی” نوشته شده است. داستان این فیلم در مورد دختری است که با موتور سیکلت خود به تمام کشور سفر کرده و از کنسرت های راک عکاسی می‌کند. ظاهراً قرار است ناتالی پورتمن در نقش بهترین دوستِ فاکسی، به نام “رونی”، بازی کند. “رونی” توسط دشمن خونی‌اش فریب داده می‌شود و در نقشه‌ی او برای نابود کردن جهان، او را یاری می‌کند. کمپانی Bold Film ساخت این انیمیشن را بر عهده گرفته و آن‌ها قصد دارند تا دنیای سینمای انیمیشن را دگرگون کنند و بنظر می‌رسد از همکاری با ناتالی پورتمن هم خشنود هستند. “مایکل لیتوک” از مسئولین Bold Film می‌گوید:” ما بسیار خوشحال هستیم که می‌توانیم این فیلم جذاب، خلاقانه، خنده‌دار و زن‌گرا را با حضور ستاره‌ای مثل ناتالی پورتمن جشن بگیریم”. منتقدین این انیمیشن را ترکیبی از Barbarella، Easy Rider و Sausage Party خوانده‌اند ! این ترکیب واقعا می‌تواند دیدنی باشد.
در اخباری مرتبط به حضور بازیگران در فیلم‌های انمیشینی، قابل ذکر است که در انیمیشن جدیدی که از کتاب White Fang نوشته “جک لاندن”، بازیگران سریال Parks And Recreation، یعنی “رشیده جونز” و “نیک آفرمن” حضور خواهند داشت. این انیمیشن در مورد یک سگ است که میان زندگی در حیات وحش و زندگی در میان انسان‌ها مردد است. آفرمن و جونز نقش دو انسانی را بازی می‌کند که این سگ با آن‌ها روبرو می‌شود.

بخوانید: انمیشینی که سیاست های ترامپ را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد !

مرجع
Empireonline
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
هرآنچه تاکنون درباره‌ لایواکشن شیرشاه می‌دانیم - آلبالو :تازه های سرگرمیلینا هیدی در فیلم Banking On Mr. Toad - آلبالو :تازه های سرگرمی نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
لینا هیدی در فیلم Banking On Mr. Toad - آلبالو :تازه های سرگرمی

[…] ناتالی پورتمن به “فاکسی تراتر” (Foxy Trotter) ملحق می‌ش… […]

trackback
هرآنچه تاکنون درباره‌ لایواکشن شیرشاه می‌دانیم - آلبالو :تازه های سرگرمی

[…] ناتالی پورتمن به “فاکسی تراتر” (Foxy Trotter) ملحق می‌ش… […]

بستن
بستن