اخبار سینماییمعرفی فیلم

لینا هیدی در فیلم Banking On Mr. Toad

به نظر می‌رسد ساخت فیلم‌هایی از بیوگرافی نویسنده‌های معروف در مرکز توجه فیلم‌سازان قرار گرفته است. اخبار حاکی از آن است که فیلمی در مورد تالکین” (نویسنده کتاب‌های هابیت و ارباب حلقه ها) در دست ساخت قرار دارد. حالا نیز خبر رسیده است که لینا هیدی” (بازیگر نقش سرسی در سریال بازی تاج و تخت) قرار است در فیلم Banking on Mr. Toad بازی کند. این فیلم به روایت داستان زندگی کِنِث گراهام، نویسنده‌ی کتاب باد در بید‌ ها، خواهد پرداخت.

لینا هیدی در فیلم Banking On Mr. Toad

بخوانید: حضور ناتالی پورتمن در انیمیشن جدید و متفاوت !

این فیلم سال‌هاست که در دست ساخت قرار دارد و در‌واقع تا قبل از بحران بانکی ایرلند، قرار بود در این کشور فیلم‌برداری شود. حالا و با اضافه شدن یک بازیگر جدید، بالاخره باید منتظر ادامه‌ی ساخت این فیلم از بهار سال بعد باشیم. گفتنی است که تونی کِبِلنیز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته و آدرین برودینیز در سِمت فیلم‌برداری این اثر قرار دارد.

داستان فیلم به زندگی گراهام (با بازی کبل)، همسرش اِلسی” (با بازی لینا هیدی) و پسرشان، الیسترمی‌پردازد. الیستر با مشکلات جسمی‌ایی مواجه شده که در سال ۱۹۰۸، درمانی برای آن وجود نداشت. موفقیت کتاب گراهام که در آن زمان کارمند بانک انگلیس بود، کمک شایانی به بالا بردن سطح زندگی این خانواده کرد. “برایان بِلِسددر نقش دوست گراهام، فردریک جیمز فارنیوال،بازی خواهد کرد؛ انتظار می‌رود که این بازیگر حضور کوتاهی داشته باشد. همچنین شخصیت‌های معروفی نیز از کتاب‌های گراهام، به لطف قدرت گرافیکی کامپیوتر ها، حضور خواهند داشت.

لینا هیدی در حال حاضر به هنرنمایی در فصل آخر سریال بازی تاج و تخت می‌پردازد و البته در فیلم دعوا با خانواده‌ام” (Fighting With My Family) نیز حضور خواهد داشت که انتظار داریم تا سال دیگر به مرحله‌ی اکران برسد.

بخوانید: نقد فیلم تور: راگناروک (Thor: Ragnarok)

مرجع
EmpireOnline
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن