سینمامعرفی فیلم

فیلم جانوران شگفت انگیز ۲: بازگشت دامبلدور !

پس از پایان دوره‌ی طلایی فیلم‌های هشت‌گانه‌ی هری پاتر نوبت به کتاب‌های دیگر نویسنده‌ی معروف، جی.کی. رولینگ،‌ به نام جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌هارسیده است. پس از اکران یک فیلم اقتباس شده از این کتاب، حالا اخبار حاکی از آن است که فیلم جانوران شگفت انگیز ۲ نیز در دست ساخت بوده و عنوان جانوران شگفت انگیز: جنایت های گریندلوالدرا به خود گرفته است.

بعد از اکران پرفروش این اسپینآف(فیلمی که از یک فیلم دیگر مشتق شده است)، استودیوی برادران وارنرتصمیم گرفته است تا دنباله‌ی دیگری را با پشتیبانی سری فیلم‌های محبوب هری پاتر بسازد. در این سری با‌شخصیت های جدید مواجه هستیم و خط زمانی داستان نیز مربوط به سال‌های پیش از بدنیا آمدن هری‌ پاتر است. در این سری فیلم با‌شخصیتی به نام نیوت اسکمندرمواجه هستیم که در وزارت جادو کار می‌کند. قسمت اول تنها نقطه‌ی آغازی برای یک سری جدید و زیبا بود؛ با حضور شخصیت‌های قدیمی مثل آلبوس دامبلدور و گِلرت گریندلوالد (با بازی جانی دپ)، باید منتظر موفقیت‌های بیشتر این سری هم باشیم.

بخوانید: فیلم خانه پدری ۲ (Daddy’s Home 2) از زیر تیغ منتقدین عبور می‌کند !

جزئیات داستان فیلم جانوران شگفت انگیز ۲ هنوز ناکافی هستند اما یک مسأله مهم بصورت رسمی تأیید شده است؛ فیلم جانوران شگفت انگیز ۲ به نقطه‌ی شروع رقابت بین دامبلدور و گریندلوالد خواهد پرداخت. هنوز مشخص نیست که نیوتچگونه خود را در این داستان جا خواهد کرد اما در هر صورت، اتصال مستقیم این سری به سری فیلم‌های هری پاتر، هیجان انگیز خواهد بود و باید دید که طرفداران در رویارویی با‌ جوانی شخصیت‌های محبوبشان چه واکنشی نشان خواهند داد.

در حالی که یک سال دیگر تا اکران فیلم جانوران شگفت انگیز ۲ باقی‌مانده است، استودیوی برادران وارنر از عنوان رسمی و عکسی از تیم بازیگری این فیلم رونمایی کرده است؛ در این میان اولین عکس از جود لاورا در نقش آلبوس دامبلدور جوان مشاهده می‌کنیم.در ادامه می‌توانید عکس‌های ارائه شده برای فیلم جانوران شگفت انگیز ۲ را را ببینید:

فیلم جانوران شگفت انگیز ۲ - Fantastic b easts and where to fin them 2

کسانی که با دنیای فیلم‌های هری پاتر آشنا نیستند، در ادامه می‌توانید خلاصه‌ی داستان فیلم جانوران شگفت انگیز ۲ را بخوانید:

گریندلوالد، همانطور که قول داده بود، فرار دراماتیکی داشت و در این مدت به دنبال جمع آوری طرفداران بیشتری بوده است. او می‌خواهد هدفش، یعنی برتری دادن جادوگران به غیرجادوگران را عملی کند. تنها جادوگری که می‌تواند جلوی او را بگیرد کسی است که زمانی بهترین دوست گریندلوالد بوده است؛ آلبوس دامبلدور. اما دامبلدور نیاز به کمک کسی دارد که تاکنون یکبار توانسته جلوی گریندلوالد را بگیرد؛ دانش‌آموز سابقش، نیوت اسکمندر. در این فیلم شاهد اتحاد دوباره نیوت با تینا“‌ (با بازی کاترین واترسون“)، کوئینی“‌ (با بازی الیسون سادول“) و جیکوب” (با بازی دن فاگلر“) خواهیم بود که البته این بار در مواجه شدن با دنیای بسیار خطرناک جادوگران تاریک، وفاداری‌شان مورد آزمایش قرار گرفته می‌شود.

علاوه بر بازیگرانی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، در عکس بالا شاهد حضور کلاودیا کیم” (که در فیلم Avengers: Age of Ultron) هستیم که ظاهراً قرار است در نقش یک جادوگر شاغل در سیرک جادوگری را بازی کند.در کنار او ازرا میلررا در نقش کریدنس بیربونرا می‌بینیم که او نیز در قسمت اول ایفای نقش کرده بود. در وسط تصویر نیز کالوم ترنررا در نقش تسوس اسکمندر، برادر نیوت، مشاهده می‌کنیم که در کنارش زوئی کراویتزدر نقش لیتا لسترنج،‌ همکلاسی سابق نیوت و البته عشق قدیمی او، نشسته است‌ (البته در این تصویر بنظر می‌رسد که او با تسوس در رابطه است).

حال که یک سال دیگر تا شروع اکران فیلم جانوران شگفت انگیز ۲ باقی‌مانده است، این عکس می‌تواند طرفداران پرهیجان هری پاتر را کمی آرام کرده و تا عرضه‌ی یک تیزر مناسب، منتظر بگذارد. با حضور جی. کی. رولینگ در سِمت فیلمنامه‌نویس و دیوید یتسدر بخش کارگردانی، این فیلم باید بتواند طرفداران این سری را با ماجراجویی های نیوت، راضی نگاه دارد.

بخوانید: اولین نگاه ها به لایواکشن شیر شاه

تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
"جاستیس اسمیت" به فیلم لایو-اکشن "پوکمون" پیوست - آلبالو :تازه های سرگرمی

[…] فیلم جانوران شگفت انگیز ۲: بازگشت دامبلدور ! […]

trackback
نقد فیلم قتل در قطار سریع السیر - آلبالو :تازه های سرگرمی

[…] فیلم جانوران شگفت انگیز ۲: بازگشت دامبلدور ! […]

بستن
بستن