اخبار سینمایی

“جاستیس اسمیت” به فیلم لایو-اکشن “پوکمون” پیوست

بنظر می‌رسد اولین فیلم لایواکشنی که قرار است برای پوکمون ساخته شود، کارگاه پیکاچونام دارد و رهبری خود را به دست جاستیس اسمیتخواهد سپرد. حدود یکسال از آخرین حضور جاستیس اسمیت در سینِما می‌گذرد و بنظر می‌رسد او خود را آماده‌ی این نقش مهم می‌کرده است. بعد از اینکه شبکه اینترنتی نتفلیکس تصمیم گرفت تا سریال “The Get Down” را برای فصل دوم آن تمدید نکند، جاستیس که توسط باز لوهرمن” (کارگردان این سریال که به شروع کار ژانر هیپ هاپ در موسیقی می‌پردازد) انتخاب شده بود با اقبال خوبی مواجه شد. پس از شکست آن سریال، جی. ای. بایونا“‌(کارگردان فیلم ژوراسیک پارک: امپراطوری سقوط کرده) که از استعداد جاستیس آگاه شده بود، به سرعت او را برای بازی در نقش اول فیلم خود انتخاب کرد.

پوکمون - لایو اکشن پوکمون

بخوانید: اولین عکس از بازیگران جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها ۲‌:‌ بازگشت دامبلدور !

به فیلم پوکمون برگردیم؛ استودیوی سازنده این لایواکشن، Legendary، قصد دارد تا هرچه زودتر اثر خود را در پرده های سینِما به نمایش بگذارد. در حال حاضر راب لترمنبه عنوان کارگردان انتخاب شده است، در کنار او الکس هیرشو نیکول پرلمننیز به عنوان فیلمنامه‌نویسان انتخاب شده‌اند. قابل ذکر است که نیکول پرلمن بخاطر نوشتن فیلمنامه‌ی محافظان کهکشان” (Guardians of the Galaxy) شناخته شده است. همانند تمام فیلم‌های دیگر استودیوی Legendary، مسئولیت توزیع و پخش این فیلم نیز بر عهده‌ی استودیوی Universal قرار گرفته است.

Variety گزارش می‌دهد که بازیگر سریال The Get Down برای حضور در نقش کارآگاه پیکاچودر این فیلم حضور خواهد داشت. تا پیش از این شایعاتی مبنی بر حضور بازیگران دیگری نیز برای صداگذاری شخصیت فوق به گوش رسیده بود؛ از این میان می‌توان به اشخاصی مثل دواین جانسون، رایان رینولدز، هیو جکمنو مارک والبرگاشاره کرد. با دیدن این اسامی، واضح است که این استودیو اعتماد زیادی به این فیلم کرده است. آن‌ها باید هم دلخوش به موفقیت این فیلم باشند؛ پوکمون در سراسر دنیا طرفداران پرشماری دارد و با عشقی که آن‌ها به برند محبوب خود نشان خواهند داد، بنظر می‌رسد که پول‌های هنگفتی، مخصوصاً از سینماهای خارجی، به حساب استودیوی Legendary سرازیر خواهد شد. تا شروع فیلمبرداری این اثر از اوایل ماه ژانویه سال ۲۰۱۸، احتمالاً بازیگرانی بیشتری از این استودیو معرفی خواهند شد.

بخوانید: هرآنچه در مورد لایو اکشن شیرشاه می‌داینم

مرجع
Screenrant
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن