اخبار سینمایی

گل گدت:”اگر برت رتنر باشد، در زن شگفت انگیز ۲ نخواهم بود”

از اواخر جولای کار بر روی دنباله زن شگفت‌انگیز، یکی از آثار محبوب امسال شروع شده است؛ اما با مطرح شدن اتهامات آزار جنسی علیه برت رتنر، تهیه کننده فیلم، گفته می‌شود در صورتی که وی همچنان بخواهد از مجموعه‌ فیلم‌های زن شگفت‌انگیز درآمدی کسب کند، گل گدت ، بازیگر نقش اصلی فیلم، به ادامه کار برنخواهد گشت.

منبعی ناشناس از هالیوود به مجله صفحه شش” (Page Six) گفته است، گل گدت به ادامه بازی به عنوان جنگجوی آمازونی نخواهد پرداخت مگر اینکه شرکت برادران وارنر تمام قراردادهایش را با شرکت ساخت فیلم رتنر، یعنی رتپکدونقطع کند. استودیوی برادران وارنر از سال ۲۰۱۳ با این شرکت همکاری می‌کند که البته جدیدا تصمیم به عدم تمدید قراردادهای خود از سال ۲۰۱۸ دارند. یک منبع از درون وارنر به مجله گفته است:” برت با تشکر از شرکتش که فیلم اول را حمایت مالی کرد، پول بسیار زیادی از موفقیت زن شگفت‌انگیز بدست آورد. اما حالا گل گدت می‌گوید به ادامه کار برنخواهد گشت مگر اینکه قراردادهایی که با برت بسته شده لغو شده و وی را از کار کنار بگذارند.”

بخوانید: نقد فصل دوم سریال Stranger Things

زن شگفت انگیز ۲ - Wonder Woman - گل گدتبا توجه به پیام مجموعه فیلم‌های زن شگفت‌انگیز، یعنی قدرت یک زن، طبیعی است که گدت فکر کند احمقانه است کسی که بارها به آزار جنسی زنان متهم شده از این فیلم سود ببرد. اولویا مون یکی از ۶ زنی است که با مجله لس انجلس تایمزدرباره رفتارهای نامناسب رتنر صحبت کرده است؛ الن پیج نیز در صفحه فیسبوکش پستی طولانی پیرامون جزئیات آزار لفظی او توسط رتنر و تمسخر همجنسگرائیش در زمانی که ۱۸ ساله و در حال کار در مردان اکس: آخرین ایستادگیبوده است، منتشر کرد.

مجله ورایتیمی‌گوید، ماه پیش، گدت از حضور در مهمانی‌ای که به افتخار رتنر برگذار می‌شد امتناع کرد و دلیلش را مشکل تداخل زمانی با تور لیگ عدالتدر چین اعلام کرد. گویا قرار بوده است او جایزه درخت زندگی را از طرف انجام ملی یهودیان به رتنر بدهد.

گفتنی است که زن شگفت انگیز ۲ قرار است در دسامبر ۲۰۱۹ اکران شود.

بخوانید: جانوران شگفت انگیز ۲ در ادامه هری پاتر !

مرجع
ScreenCrush
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
فروش خیره‌کننده فیلم ثور: راگناروک - آلبالو :تازه های سرگرمی نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
فروش خیره‌کننده فیلم ثور: راگناروک - آلبالو :تازه های سرگرمی

[…] […]

بستن
بستن