تریلر فیلممعرفی فیلم

تریلر جدید جنگ ستارگان: آخرین جدای و ۵ نکته که نباید از آن‌ها غافل شد!

آیا لوک سیاره آکتو را ترک خواهد کرد؟ نقش منفی واقعی داستان چه کسی است؟ در نبرد کرت چه خواهد گذشت؟ زمان آن رسیده تا جدیدترین تریلر منتشر شده از جنگ ستارگان: آخرین جدایرا با تمام نیروبررسی کنیم.

آیا آخرین جدایبه کارگردانی ریان جانسون، داستانی آشنا و اقتباس شده از امپراتوری ضربه می‌زندخواهد داشت، یا قرار است ورق برگشته و لوک اسکایوالکر (با بازی مارک همیل) به محور شرارت این قسمت تبدیل شود؟ آیا کایلو رن (با بازی آدام درایور) یک شخصیت شرور و به تاریکی لباس و آرایشش است یا جوانی خام و پیچیده که قرار است بعدا درست مثل پدربزرگ عجیبتر از خودش، توبه کند و به سمت روشنایی برگردد؟ اصلا اسنوک این وسط کیست و مهمتر از آن، کوتوله است یا غول؟

فرضیه‌های مختلف هواداران مجموعه جنگ ستارگان، روز به روز بیشتر می‌شوند و واقعا دنبال کردن آن‌ها سخت شده است، خصوصا سوالات و فرضیات مربوط به ادامه داستان نیرو برمی‌خیزد“. حالا هم تریلر بیدار شدن آخرین جدایاین غلغله را بیشتر و بیشتر کرده است. با بررسی کردن این ترلیر ۴۵ ثانیه‌ای، آن هم با حداکثر نیرو، می‌توان اطلاعات جالبی بدست آورد. با ما در ادامه همراه باشید.

لوک سیاره آکتو را ترک می‌کند

شاید هم نکند! اولین فکری که با دیدن لوک اسکایواکر در سفینه میلنیوم فالکونبه ذهن خطور می‌کند، آن است که آخرین جدای از سرنوشت یودا در امپراتوری ضربه می‌زندفرار کرده است و قرار نیست در گوشه‌ای تاریک از یک سیاره دور افتاده، تنها جان بدهد در حالی که جدای‌های جوان‌ترآن طرف کهکشان در حال تفریح کردن هستند. اما نکند این فقط یک آدرس اشتباه برای گمراه کردن مخاطب باشد؟ شاید لوک فقط در حال مرور خاطراتش در سفینه قدیمی هان سولو است و سفینه هنوز هم روی آکتو باشد.

اسنوک کشته مرده بخش‌های خاکستری نیرواست!

اگر فرضیه‌های مربوط به این مجموعه را دنبال کرده باشید، احتمالا مطالبی راجع به احتمال ظهور جدای‌های خاکستری در فیلم‌های جانسون شنیده باشید. اما اگر واقعا لوک و ری کاندیداهای جمع کردن بخش‌های تاریک و روشن نیروباشند؛ آن وقت می‌توان مطمئنا اسنوک رهبر را در کنار آن‌ها قرار داد. “تاریکی طلوع می‌کند، و در کنار روشنایی؛ تا هنگامی که به هم رسندجمله‌ای که در تریلر جدید می‌شنویم از چهره‌ای مخوف و ترسناک که صداپیشگی‌اش بر‌عهده اندی سرکیس است. در فیلم قبلی، نیرو بر میخیزدهم جمله‌ای شبیه به این از او شنیدیم، خیزشی رخ داده است. تاریکی و روشنایی. احساسش کرده‌ای؟به نظر می‌رسد اسنوک علاقه خاصی به رودررویی جدای و سیث دارد، البته کدام هوادار جنگ ستارگان را می‌توان یافت که اینطور نباشد؟

جنگ ستارگان - آخرین جدای - Last Jedi Star Wars

به بزرگی غول، به کوچکی یک کوتوله، یا معمولی مثل خودمان؟! مسئله این است!

آیا اسنوک به همان بزرگی ای است که در دیدارش با رن در نیرو برمیخیزددیدیم؟ یا فقط با یک هولوگرام مسخره روبرو بودیم؟ در نگاه اول تالار قرمانروایی فرست اوردر (اولین نظام)” در تریلر جدید اطلاعات خاصی به ما نمی‌دهد. به نظر می‌رسد اسنوک هم‌اندازه دیگران خصوصا نگهبانانی که در اتاق هستند باشد، اما با توجه به اینکه او در انتهای تالار است، شاید فقط دچار خطای دید شده‌ایم.

جدال لوک و ری

قرار نیست جوری که انتظار داری پیش بره!” جمله‌ای از لوک که در تریلر قبلی شنیدیم. حالا مشخص شد که مخاطب این حرفش کسی نبوده جز ری، که البته او هم در جواب، در حرکتی خفن(!) لایتسیبرش (شمشیر لیزری جدای‌ها) را روشن می‌کند. آیا شاهد نزاعی بین این دو خواهیم بود یا فقط با قسمتی از سختی آموزش ری به عنوان یک جدای روبرو شدیم؟ یا شاید حتی این جدای تازه‌وارد قصد دارد مثل خود لوک، قبل از تمام شدن آموزش‌هایش آکتو را ترک کند؟

نبرد کرت، مهمترین قسمت آخرین جدای خواهد بود

دقیق مشخص نیست چه زمانی در فیلم، ابتدا یا شاید انتها و یا حتی در اواسط، به هیجان‌انگیزترین بخش ماجرا یعنی نبرد میان فرست اوردر و مقاومت، بر سر سیاره کوچک کرت خواهیم رسید. در سمتی از تریلر درگیری میلینیوم فالکون (سفینه مرحوم هان سولو) را می‌بینیم که درگیر جنگ شده است و در صحنه‌ای دیگر نیز آن‌را اطراف هسته سیاره می‌بینیم که البته صحنه‌ای تکراری از تریلر قبلی است. شاید بتوان حدس زد که ری و چویی هم بخشی از این جنگ باشند. با توجه به ماشین‌آلات و سفینه‌های پیشرفته‌ای که در تریلر دیدیم، می‌توان مطمئن بود شاهد یکی از بزرگترین جنگ‌های این مجموعه پس از نبرد هاث در امپراتوری ضربه می‌ندخواهیم بود؛ جنگی که فرست اوردر قطعا قصد ندارد به راحتی به بازنده آن تبدیل شود. از ووی پر هیجان فین هم نباید غافل شد، لحظه‌ای مشابه به اولین لحظاتش در فالکون در فیلم قبلی، نیرو برمی‌خیزد“.

مرجع
TheGuardian
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
11 فیلم برتر سال 2017 - آلبالو :تازه های سرگرمی و سینمالیگ عدالت گیشه را به کوکو باخت - آلبالو :تازه های سرگرمی نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
لیگ عدالت گیشه را به کوکو باخت - آلبالو :تازه های سرگرمی

[…] […]

trackback
11 فیلم برتر سال 2017 - آلبالو :تازه های سرگرمی و سینما

[…] ماه پایانی امسال مانده​اند. فیلم​های بزرگی همچون “جنگ ستارگان: آخرین جدای” (Star Wars: The Last Jedi) و “جومانجی: به جنگل خوش آمدید” […]

بستن
بستن