اخبار سریال و تلویزیون

بازی تاج و تخت: صحنه‌های لو رفته از فصل ۸

هشدار!‌ این متن حاوی داستان‌هایی احتمالی از فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت می‌باشد !

فیلمبرداری فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت آغاز شده است و اولین سری از عکس‌های لو رفته از این فصل مژده‌ی دو نبرد بزرگ را می‌دهند:‌ یک جنگ در وینترفل و دیگری در مقر فرماندهی. فصل هفتم بازی تاج و تخت بیشتر از فصول قبلی از صحنه‌های جنگی و نبرد برخوردار بود و با توجه به اینکه فصل هشتم تنها دارای ۶ قسمت می‌باشد، انتظار می‌رود آخرین قسمت فصل جدید انباشته از صحنه‌های اکشن و جذاب باشد. متأسفانه فصل جدید در بهترین حالت تا اواخر سال ۲۰۱۸ منتشر نخواهد شد؛ پس بهتر است به انتظار کشیدن عادت کنید !

سریال بازی تاج و تخت - Game of Thrones

با این اوصاف، شاید اطلاعات جدیدی که از بازی تاج و تخت درز کرده است بتواند مرحمی برای طرفداران مشتاق این سریال باشد. این اطلاعات از سایت طرفداران بازی تاج و تخت بدستمان رسیده است. در این عکس‌ها مشاهده می‌شود که صحنه فیلمبرداری وینترفل در شهر مانی گلسدر ایرلند شمالی بسیار گسترده‌تر شده است. برای مثال؛ برج هایی که قبلاً به کمک کامپیوتر نمایش داده می‌شدند، حالا بصورت واقعی ساخته شده‌اند. به علاوه، میزان برف نیز بر روی قلعه و زمین‌های اطراف افزایش یافته است. همچنین گودالی در تصاویر دیده می‌شود که هواداران سریال آن را نوعی خنداق می‌دانند.این خندق و یک منجنیق نشان دهنده‌ی آمادگی وینترفل برای مقابله با دشمنی قدرت‌مند است. احتمالاً این دشمن بی‌رحم همان شاه شب است که در قسمت آخر فصل هفتم به کمک آتش اژدهای خود دیوار بزرگ را خراب کرده و از آن عبور کرد.

بخوانید:‌ لیگ عدالت گیشه‌های سینما را به کوکو باخت !

سریال بازی تاج و تخت - Game of Thrones

مکان فیلمبرداری دیگر در استودیوی تایتانیک در بلفست” (پایتخت ایرلند شمالی) است که در‌واقع بزرگ‌ترین مکان فیلمبرداری‌ایست که در کل سریال استفاده شده است. در ابتدای ساخت این مکان گزارش هایی از آن شنیده بودیم و می‌دانستیم که قرار است مقر فرماندهی جدید در این محل فیلمبرداری شود. حالا گزارش های سایت طرفداران بازی تاج و تخت نیز این سخنان را تأیید می‌کنند و البته جزئیات دیگری را نیز برملا می‌کند. صحنه‌های مربوط به وستروس در فصول قبلی سریال بازی تاج و تخت در شهرهایی مثل دابرونیک” (در کشور کرواسی) فیلمبرداری شده بود. پس ساخت مکانی جدا در ایرلند شمالی برای فیلمبرداری وستروس تنها یک معنی می‌تواند داشته باشد؛ این مکان با خاک یکسان خواهد شد !

سریال بازی تاج و تخت - Game of Thrones

طبق منبعی که این اخبار را منتشر کرده است، این محل در قسمتی از یک جنگ بزرگ نابود خواهد شد و یکی از دلایل این نابودی نیز آتش اژدها بیان شده است. آتش اژدها تنها دو گزینه را پیش روی ما می‌گذارد: یا دنریس به همراه دروگون و رایگل به شهر آمده و حداقل بخشی از شهر را به آتش می‌کشند، یا شاه شب تمام مسیر خود از شمال تا مقر پادشاهی را طی کرده و شهر را به آتش می‌کشد. با توجه به اینکه فصل هشتم بازی تاج و تخت تنها ۶ قسمت دارد و بدون در نظر گرفتن اینکه وینترفل برای چه خود را آماده می‌کند، تقریبا تنها دو سناریوی ذکر شده قابل پیاده‌سازی خواهند بود !

سریال بازی تاج و تخت - Game of Thrones

اگر این دنریس باشد (احتمالاً به همراه جان اسنو) که مقر پادشاهی را به آتش می‌کشد، دلیلش چیست ؟ شاید دنریس از خیانت سرسی مطلع شده و تصمیم می‌گیرد ابتدا با این دشمن به مقابله بپردازد. شاید آن‌ها پیش از رسیدن به شمال، آن را به وایت واکر ها ببازند و مجبور به عقب‌نشینی به جنوب شوند. در این صورت برای ایجاد جبهه‌ای متحدتر باید سرسی را نابود کنند. البته که شاه شب نیز اژدهای خودش را دارد و دنریس نمی‌خواهد پس از نابود کردن شاه شب به دنبال سرسی برود؛ در‌واقع دشمن واقعی شاه شب است، نه سرسی !

در حالی که نابود کردن مقر پادشاهی کاملاً از توان تارگرین ها برمی‌آید، احتمال دیگری نیز وجود دارد. شاید در پایان فصل هشتم شاهد سوختن شهر با هر دو آتش آبی و قرمز باشیم.

مقاله مرتبط: باید توجه بیشتری به جوکر می‌کردم !

مرجع
Screenrant
تگ

4
نظر شما چیست؟

avatar
4 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
لوییس لین: از بدترین تا بهترین بازیگر ها! – بخش دوم - آلبالو : اخبار روز سینما

[…] بازی تاج و تخت: صحنه‌های لو رفته از فصل ۸ […]

trackback
لوییس لین: از بدترین تا بهترین بازیگر ها! - بخش اول - آلبالو : اخبار روز سینما

[…] بازی تاج و تخت: صحنه‌های لو رفته از فصل ۸ […]

trackback
تمام فیلم هایی که هارلی کویین در آنها نقش آفرینی خواهد کرد - آلبالو

[…] بازی تاج و تخت: صحنه‌های لو رفته از فصل ۸ […]

trackback
۹ اتفاق قطعی در فصل هشتم بازی تاج و تخت - آلبالو

[…] بازی تاج و تخت: صحنه‌های لو رفته از فصل ۸ […]

بستن
بستن