اخبار سینماییسینما

همکاری تارانتینو و جی.جی آبرامز در Star Trek

خبرها حاکی از تلاش و مذاکره تارانتینو و ابرامز برای تشکیل اتاق فکری از نویسندگان است. به نظر می‌رسد کوئنتین تارانتینو آماده است تا دنیایی متفاوت و جدید را کشف و فتح کند.

گویا او ایده‌ای متفاوت برای یک فیلم از سری پیشتازان فضا” (Star Trek) دارد که تصمیم گرفته است تا با جی.جی ابرامز در میان بگذارد، خبری که هالیوود ریپوتر آن را تایید کرده است. تارانتینو و ابرامز به دنبال آن هستند تا تیمی متشکل از بهترین نویسندگان را دور هم جمع کرده و فیلم بعدی را در پارامونت، استودیوی پیشتازان فضا بسازند. به نظر می‌رسد تارانتینو قصد دارد این پروژه احتمالی را خود کارگردانی کند. البته هنوز استودیو اظهار نظر رسمی پیرامون این خبر نداشته است.

جی جی آبرامز - کوانتین تارانتینو

ابرامز پیشتازان فضارا در پیشتازان فضای سال ۲۰۰۹ و پیشتازان فضا، به سوی تاریکیی سال ۲۰۱۳ و پیش از چرخشش به سوی آثار لوکاس و جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزداحیا کرد. او با وجود اینکه مشغول آماده کردن فیلم ۹ام جنگ ستارگاناست، همچنان به عنوان تهیه‌کننده پیشتازان فضارا همراهی خواهد کرد. پارامونت قبلا اعلام کرده بود چهارمین فیلم پیشتازان فضادر حال ساخت است و قرار است کریس همزورث به عنوان پدر کاپیتان کرک (با بازی کریس پاین) در آن به ایفای نقش بپردازد. آخرین اثر این مجموعه در سال ۲۰۱۶، فراتر از پیشتازان فضاکاری از جاستین لین، مورد توجه منتقدین قرار گرفت اما در جهان فقط ۳۴۳ میلیون دلار بدست آورد که پایینترین فروش میان سری جدید این مجموعه محسوب می‌شود.

فوری : اعلام نامزد های جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸

در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۵، تارانتینو گفت که میان یک فیلم از مجموعه پیشتازان فضاو یک فیلم از مجموعه جنگ ستارگان، پیشتازان فضارا برای کارگردانی انتخاب می‌کند، از آنجا که او یکی از طرفداران نسخه های اصلی این مجموعه بوده است.

او گفت:” تنها چیزی که نسخه‌های اصلی فیلم را محدود می‌کرد بودجه دهه ۶۰ای آن‌ها و برنامه فیلمبرداری ۸ روزه است. ممکن است بتوانید به راحتی یک قسمت از آثار کلاسیک پیشتازان فضارا به یک اثر ۹ دقیقه بسیار عالی تبدیل کنید.”

تارانتینو همچنین قسمت بعدی این مجموعه، پیشتازان فضا: نسل بعدیبا محوریت سفر در زمان را بهترین داستان میان این آثار نامید. او قرار است در آینده بر روی پروژه‌ای با تم آثار چارلز منسون که هنوز نامش مشخص نشده و قرار است در ۲۰۱۹ اکران شود، کار کند.

بخوانید: بن افلک از بازی در نقش بتمن خسته شده است !

مرجع
Hollywoodreporter
تگ

3
نظر شما چیست؟

avatar
3 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نقد و بررسی انیمیشن جدید فردیناند (Ferdinand) - آلبالوفیلم پست (The Post): شاهکار جدید اسپیلبرگ - آلبالو11 فیلم برتر سال 2017 - آلبالو :تازه های سرگرمی و سینما نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
11 فیلم برتر سال 2017 - آلبالو :تازه های سرگرمی و سینما

[…] همکاری تارانتینو و جی.جی آبرامز در Star Trek […]

trackback
فیلم پست (The Post): شاهکار جدید اسپیلبرگ - آلبالو

[…] همکاری تارانتینو و جی.جی آبرامز در Star Trek […]

trackback
نقد و بررسی انیمیشن جدید فردیناند (Ferdinand) - آلبالو

[…] مقاله مرتبط: همکاری تارانتینو و جی.جی آبرامز در Star Trek […]

بستن
بستن