اخبار سریال و تلویزیونتلویزیون

گریه‌ی کیت هرینگتون بخاطر فصل آخر بازی تاج و تخت

به نظر می‌رسد پس از مدت‌ها، جان اسنو چیزی می‌داند، چیزی که او را به گریه انداخته است. کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو، واکنش احساساتی‌اش به فیلم‌نامه آخرین فصل از “بازی تاج و تخت” را با طرفداران این سریال در میان گذاشت.

کیت هرینگتون - جان اسنو - دنریس - امیلیا کلارک
کیت هرینگتون که جمعه مهمان برنامه “نمایش یگانه (The One Show)” از شبکه BBC بود، اعلام کرد بازیگران فیلم به تازگی جلسه‌ای برای بررسی فیلم‌نامه قسمت‌های پایانی سریال داشته‌اند، تجربه‌ای که دید او نسبت به سریال را به کلی عوض کرده‌ است.

کیت هرینگتون گفت:” حالا همه چیز را می‌دانم و خب بسیار احساساتی شده‌ام. اعتراف می‌کنم حتی در نهایت گریه‌ام گرفت.”

قطعا اولین فرضیه طرفداران سریال این خواهد بود که گریه کیت هرینگتون در واکنش به سرنوشت غم‌انگیز شخصیت‌های مورد علاقه‌اش و یا حتی شخصیت معشوق‌اش در سریال است؛ اما کیت ۳۰ ساله موضوع را فراتر از این‌ها عنوان می‌کند.
“احساساتی شدن من راجع به یک موضوع خاص نیست. سریال ۸ ساله شده است و واقعیت این است که هیچکس بیشتر از خود ما به آن اهمیت نمی‌دهد. این سریال به بخش بزرگی از زندگی ما تبدیل شده است؛ شاید بزرگتر از خیلی از بخش‌های دیگر، مدرسه، مدرسه بازیگری و خیلی موارد دیگر. و خب فکر کردن به آن مرا احساساتی می‌کند.”
البته کیت سریال و شبکه HBO را به تنهایی ترک نخواهد کرد. او و بازیگر همکارش رز لزلی ماه قبل نامزدی خود را اعلام کرده بودند. و البته خود او این موضوع را یادآوری می‌کند که فقط بازیگران سریال و عوامل آن نیستند که مدت‌ها غرق در آن بوده‌اند و با آن خاطره ساخته‌اند. “افراد زیادی در سراسر دنیا به “گات” دل بسته‌اند.”
فصل آخر “بازی تاج و تخت” قرار است در زمستان ۲۰۱۹ بر روی آنتن برود. به نظر می‌رسد زمستان طولانی‌ای در پیش داریم.

بخوانید: لیست ۱۱ فیلم برتر سال ۲۰۱۷ از نگاه مرجع معتبر !

مرجع
AccessOnline
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
1 نویسندگان نظر
الیوت نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
الیوت
مهمان
الیوت

خیلی جالبه وبسایتتون تعجب میکنم کامنت نمیزاره کسی. مرسی ک هستید وبسایتتونو بوک مارک کردم خوشم میاد خیلی

بستن
بستن