اخبار سریال و تلویزیونمعرفی سریال

هر آنچه که باید درباره فصل دوم سریال وست ورلد بدانید – بخش اول

بخش اول

فصل دوم سریال علمی تخیلی وست ورلد در حال ساخت است. فصل اول وست ورلد با یک پایان شگفت‌انگیز، بینندگان را مات و مبهوت کرد و آن‌ها را برای دیدن ادامه داستان، تشنه رها کرد. خوشبختانه فصل اول فقط یک شروع بود و روند ساخت فصل دوم آن در HBO مدت‌هاست که شروع شده است. حال ما تمامی اطلاعاتی که شما درباره فصل دوم وست ورلد لازم است بدانید، برای شما فراهم کرده‌ایم.

فصل دوم وست ورلد کی پخش خواهد شد؟

فصل دوم این سریال در بهار ۲۰۱۸ پخش خواهد شد؛ HBO این خبر را در ماه جولای ۲۰۱۷ تائید کرد و چندی بعد ستاره سریال، «ایون ریچل وود» در توییتر در این باره سخن گفت.

آیا فیلم‌برداری فصل دوم شروع شده است؟

فیلم‌برداری قسمت‌های جدید در یوتا شروع شده است؛ جایی که فصل اول در آن فیلم‌برداری شده بود. بر طبق گزارش Fox13 فیلم‌برداری در مناطق بیابانی تا آوریل ۲۰۱۸ تمام می‌شود.

از ابتدای ماه دسامبر به خاطر آتش‌سوزی‌های کالیفرنیا، فیلم‌برداری در این ایالت متوقف شده است؛ و بنا به گفته HBO به محض محیا شدن شرایط موردنیاز، فیلم‌برداری از سر گرفته خواهد شد. همچنین یک پست اینستاگرامی از سوی ریچل وود نشان می‌دهد او برای ادامه فیلم‌برداری در حال آماده شدن است.

«اد هریس»، در گفت و گویی با Collider درباره فیلم‌برداری‌ها سخن گفت: “تا کنون ما بخش‌هایی از قسمت یک، دو، چهار و ده را فیلم‌برداری کرده‌ایم. برنامه‌ریزی‌ها به گونه ایست که فیلم‌برداری تا کریسمس به اتمام برسد. همچنین HBO به تازگی اعلامیه‌ای را برای جذب سیاهی لشگر در فصل دوم وست ورلد منتشر کرده است.

در روز دوم نوامبر فیلم‌برداری سریال متوقف شد؛ دلیل آن هم جراحت شدید یکی از بازیگران جدید سریال به اسم «ژان مک کلارنون» در حین کار بود. HBO در این باره توضیح داد و از سر گفتن فیلم‌برداری در طی چند روز آینده خبر داد.

آیا تریلری برای فصل دوم وست ورلد وجود دارد؟

بله! شما می‌توانید این تریلر را از اینجا در سایت آلبالو مشاهده کنید.

این تریلر به ما چیزهای بسیار زیادی درباره فصل دوم می‌گوید. هرج‌ومرج بر دنیای وست ورلد حاکم شده و ما میدانیم چه کسی عامل ایجاد آن است. ما دلورس را مبینیم که با عصبانیت در حال اسب رانی است، برنارد زنده است و میو نیز به قتل‌عامی که راه انداخته است، می‌نگرد. در ۳۰ آگوست، HBO یک فوتیج کوتاه را به اشتراک گذاشت ک در آن دنیای سامورایی (دنیای شرقی) به نمایش درآمده بود؛ این ویدئو هم اکنون دیگر در دسترس نیست.

وست ورلد, وست وورد, westworld
Evan Rachel Wood

فصل دوم چند قسمت خواهد داشت؟

بنا به گفته «کیسی بلویز»، یکی از مدیران HBO فصل دوم وست ورلد مانند فصل اول آن ۱۰ قسمت خواهد داشت.

آیا تمام بازیگران فصل اول در فصل دوم نیز حضور خواهند داشت؟

تا کنون هیچ خبر رسمی‌ای در این باره از سوی تهیه‌کنندگان اثر منتشر نشده است. با این حال چند تن از بازیگران سریال درباره اینکه در فصل دوم بازخواهند گشت یا نه صحبت کرده‌اند.

اد هریس که نقش دوران پیری مرد سیاه‌پوش قصه را در فصل اول بازی می‌کرد، حضورش را در فصل دوم برای بازی در همان نقش تائید کرده است. در گفت و گویی با BBC Radio 4 او گفته است: “من همین دیشب با جان نولان، خالق این سریال و همسرش صحبت می‌کردم و آن‌ها می‌خواهند ده قسمت دیگر از آن را برای فصل دوم بسازند و من نیز در این پروژه شرکت خواهم کرد.” او از گفتن هرگونه جزییات دیگر سر باز زد؛ با این‌حال به نظر می‌رسد که شخصیت او دوباره نقش پر رنگی را در داستان ایفا خواهد کرد.

وست ورلد, وست وورد, westworld
Ed Harris

بازیگر نقش جوانی مرد سیاه‌پوش که هویتش تا پایان سریال در فصل اول مخفی مانده بود، کسی نیست جز «جیمی سیمپسون»؛ که بعید به نظر می‌رسد که در فصل دوم وست ورلد دوباره حضور پیدا کند. سیمپسون در مصاحبهٔ با Cinema Blend گفته است که حضورش در فصل دوم نامشخص است. او گفت: “اگر آن‌ها داستانی برای شخصیت ویلیام داشته باشند، گمان می‌کنم که یک داستان جدید متفاوت باید باشد.

همه ما فرضیه های گوناگونی در مورد فصل دوم داریم و من فکر می‌کنم که در مقایسه با فصل اول، دود از کله شما بلند کند! ولی من خیلی شگفت‌زده نخواهم شد اگر ویلیام در فصل دو یا حتی سه حضور داشته باشد.

در مصاحبه‌ای با IGN در کامیک کان، هنگامی که از سیمپسون درباره تبدیل شدن شخصیت اش به مرد سیاه‌پوش پرسیده شد. او پاسخ داد و تائید کرد که او برای فصل دوم بازخواهد گشت. او گفت: “ما قرار است به تعداد بیشتری از سؤالات پیرامون اتفاقات سریال و چگونگی این گذر زمانی پاسخ دهیم.” او چندی بعد نیز در توییتر اعلام کرد که در فصل دوم حضور پیدا خواهد کرد.

وست ورلد, وست وورد, westworld
Anthony Hopkins

اما همچنان نامشخص است که دیگر چه کسانی برای فصل دوم بازخواهند گشت. ریچل ایوان وود (بازیگر نقش دلورس) و «تاندی نیوتون» هر دو در فصل دوم حضور خواهند داشت. همچنین هنوز حضور «آنتونی هاپکینز»، بازیگر نقش خالق و سازنده پارک، رابرت فورد که در قسمت پایانی فصل پیشین گلوله خورد، در فصل دوم مشخص نشده است.

در مصاحبه‌ای با Hollywood Reporter، تهیه‌کننده اثر، «جاناتان نولان»، درباره بازگشت هاپیکینز چیزی را فاش نکرد. او گفت: “با وجود سریالی مثل وست ورلد، بهتر است که شما هیچ چیز را از پیش صد درصد فرض نکنید.” خود آنتونی هاپکینز درباره بازگشتش، در گفت و گویی با The Mirror در ماه دسامبر، اعلام کرد: “هیچکس هیچ چیز نمی‌داند. من نمی‌توانم هیچ پاسخی به شما بدهم، زیرا هیچ چیز نمی‌دانم.”

در ماه اکتبر، بازیگر جدید سریال، «کاتجا هربرز»، نکته‌ای بزرگ را بیان کرد که هاپکینز برمی‌گردد! در مصاحبه‌ای با وب‌سایت هلندی، NU.nl، هربرز گفت: “کار کردن با بازیگران تراز اول، مانند آنتونی هاپکینز فوق‌العاده هیجان‌انگیز است.” پس اگر او بازیگر جدید است، به این معناست که او با هاپکینز در فصل دوم همبازی است.

«جیمز مارسدن» که نقش معشوقه دلورس، تدی را بازی می‌کرد، به تازگی عکسی از خودش را در پشت‌صحنه فصل دوم در اینستاگرام منتشر کرده است.

 

وست ورلد, وست وورد, westworld
Talulah Riley and Jimmi Simpson

 «لوئیس هرتام» که نقش پیتر ابرناثی (پدردلورس) را بازی می‌کرد، فاش کرد که او برای ایفای نقشش در فصل دوم بازخواهد گشت و تبدیل به یک از نقش‌های اصلی فصل جدید وست ورلد خواهد بود. حضور «تلولا رایلی»، بازیگر نقش میزبان خوش‌آمد گو، آنجلا، نیز تائید شده است.

بخوانید: هرآنچه باید در مورد سریال وست ورلد بدانید – بخش دوم

بنا به اطلاعات تایید شده از سوی ورایتی، «گوستاو اسکاشگورد» (بازیگر سریال وایکینگ‌ها)، «فارِس فارِس» و «بتی گابریل» به تیم بازیگران وست ورلد اضافه خواهند شد. اسکاشگورد نقش کارل استرند، یک شخص یقه سفید که خودش را با محیط وقف داده است، فارس نقش یک مامور تکنولوژی جدید به نام آنتونی کوستا و گبریل نیز نقش مالینگ، یک مامور اجرایی پارک را ایفا خواهند کرد.

بخوانید: لیدی برد (Lady Bird): بیشترین امتیاز برای یک فیلم !

مرجع
nme
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
20 واقعیت عجیب و شوکه کننده راجع به جوکر که تا الان نمیدانستید - بخش اول - آلبالو نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
20 واقعیت عجیب و شوکه کننده راجع به جوکر که تا الان نمیدانستید - بخش اول - آلبالو

[…] بخوانید: هرآنچه باید در مورد فصل دوم وست ورلد بدانید […]

بستن
بستن