اخبار سینما و تلویزیوناخبار سینمایی

تمام فیلم هایی که هارلی کویین در آنها نقش آفرینی خواهد کرد

بررسی فیلمهای جدید هارلی کویین که در آینده شاهد آن‌ها خواهیم بود

به تازگی مارگو رابی (Margot Robbie) مصاحبه‌ایی را با MTV  درباره‌ی فیلم هارلی کویین جدیدش انجام داده است، که برآن شدیم تا مقاله‌ایی درباره ی فیلم‌های هارلی کویین بنویسیم. مارگات رابی (بازیگر شخصیت هارلی کویین در فیلم “جوخه خودکشی (Suicide Squad)” به تازگی در مصاحبه‌ایی با MTV  گفته بود که مشغول کار کردن بر روی فیلم مستقلی از هارلی کویین می‌باشد، فیلمی که در آن هارلی کویین نه به عنوان شخصیت جانبی بلکه به عنوان شخصیت اصلی داستان نقش آفرینی می‌کند.

“من چند وقتی است که بر روی فیلم جدیدی از هارلی کویین مشغول فعالیت هستم. فیلمی کاملا متفاوت  از هر آنچه تا کنون از هارلی دیده‌اید. کاری که مشغول انجام آن هستیم بالا و پایین‌های زیادی دارد و کسی نمی‌داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. ولی مطمئنم که همگی منتظر دیدن داستان متفاوت و جدید از هارلی هستند.”

خوب … پس حالا باید بررسی کرد که پای چه فیلم جدید در میان است. چهار فیلم پتانسیل آن را دارند که منظور مارگات رابی بوده باشند. “جوخه خودکشی ۲″،  Gotham City Sirens، کمدی درام جوکر-هارلی و یا فیلم مستقلی با نام هارلی.

همانند استودیو مارول، کمپانی برادران وارنرز نیز برنامه‌هایی برای فیلم‌های قهرمانانه خود تا سال ۲۰۲۰ میلادی دارد. برنامه‌هایی مثل معرفی قهرمانان کمیک جدید، فیلم‌های مستقل قهرمانانه و یا حتی سنت شکنی در ساخت فیلم‌های قهرمانانه‌ی دنیای کمیک.

حال به بررسی فیلم‌های هارلی کویین احتمالی که ممکن است شاهد آنها باشیم، می‌پردازیم.

بازی تاج و تخت: صحنه‌های لو رفته از فصل ۸

Gotham City Sirens

هارلی کویین Harley Quenn

در دسامبر ۲۰۱۶ کمپانی وارنر خبر از ساخت یکی دیگر از فیلم‌های قهرمانانه دنیای کمیک بوک ها را داد. به نقل از هالیوود ریپورت قرار است داستان فیلم درباره‌ی سه شخصیت زن بدجنس کمیک باشد. زن گربه‌ایی (Catwoman)، پویزن آیوی (Poison Ivy) و هارلی کویین. در ادامه هالیوود ریپورت گفته است که مارگات رابی و جرد لتو (Jared Leto) تنها کسانی بوده‌اند که آمادگی خود را برای نقش‌های هارلی و جوکر اعلام کرده اند. (البته احتمال شایعه بودن بازی لتو وجود دارد). شاید در این فیلم جوکر و هارلی دوباره یار یکدیگر باشند، اما باید توجه داشت که این فیلم، با فیلم درام – کمدی جوکر-هارلی که پیش از این مطرح شد تفاوت دارد.

کارگردان دیوید آیر (David Ayer)، که در کارنامه‌ی هنری خود فیلم “جوخه خودکشی” را دارد، این بار بجای کارگردانی نسخه‌ی دوم این فیلم، پیشنهاد همکاری در فیلم Gotham را دریافت کرده است. او همچنین در مصاحبه‌ایی اعلان کرد که فیلم درباره‌ی زندگی سه شخصیت زن بدجنس است که سعی دارند تا جایگاه خودشان رو در دنیا پیدا کنند و متوجه این موضوع می‌شوند که اگر با هم همکاری کنند، قدرت نامحدودی رو تجربه خواهند کرد. او در ادامه تاکید داشت که این‌بار دیگر خبری از قهرمانان مرد همیشگی فیلم‌های کمیک نیست.

هنوز خبر رسمی‌ایی مبنی بر تاریخ اکران فیلم مشخص نیست.

Suicide Squad 2

هارلی کویین Harley Quenn

رابی این بار سعی دارد با بازگشت دوباره‌ی خود در نسخه‌ی دوم فیلم، اشکالات و ضعف‌های شخصیت هارلی کویین را برطرف کند. شایعات حاکی از همکاری دوباره‌ی رابی در کنار جرار لتو (جوکر) و ویل اسمیت (ددشات) می‌باشد، ولی هنوز خبری از سایر بازیگران فیلم منتشر نشده است.

کارگردانی فیلم “جوخه خوکشی ۲” را گوین اکانر (Gavin O’Conner) بر عهده دارد. او پیش از این فیلمهای دیگری همانند حسابدار (The Accountant)، مبارز (Warrior) و غرور و افتخار (Pride and Glory) را کارگردانی کرده است.

“جوخه خوکشی ۲” در سال ۲۰۱۹ میلادی اکران خواهد شد.

۲۵ شخصیت برتر فیلم‌های کوانتین تارانتینو

Harley Queen and Joker

هارلی کویین Harley Quenn

گلن فیکارا (Glenn Ficarra) و جان رکوآ (John Requa)، که پیش از این سابقه‌ی همکاری با یکدیگر در فیلم “دیوانه وار احمقانه عشق (Crazy Stupid Love)” را دارند، به نظر کار دشواری برای به تصویر کشیدن رابطه‌ایی عاشقانه میان جوکر و هارلی کویین، در فیلمی کمدی – درام خواهند داشت.

هالیوود ریپورت بخش‌هایی از داستان فیلم را در آگوست امسال منتشر کرد. به نقل از ریپورت، فیلم داستانی جنایی عاشقانه دارد. قرار است این فیلم بعد از “جوخه خوکشی ۲” اکران شود (به نظر تا سال ۲۰۲۰ باید منتظر ماند). خبرها حاکی از همکاری دوباره رابی و لتو در نقش‌های هارلی و جوکر می‌باشد.

فیلم درام – کمدی هارلی جوکر (که تا به امروز نام رسمی‌ایی برای آن مشخص نشده است) را از لحاظ محتوایی می‌توان با فیلم‌های زن شگفت انگیز (Wonder Woman)، لیگ عدالت (Justice League) و جوخه خودکشی ۲، هم رده دانست. این بدان معناست که بر خلاف فیلم‌های دیگری با چنین مضمون مشابهی (همانند فیلم “جوکر” ساخته‌ی مارتین اسکورسیزی)، حوادثی که در این فیلم اتفاق می‌افتند متعارف تر هستند.

 

 

Stand-alone Harley Quinn Movie

هارلی کویین Harley Quenn

پس از بررسی سه فیلم قبلی حال نوبت به فیلم مستقل هارلی کویین می‌رسد. همانطور که رابی در مصاحبه‌ایی که در ابتدا خواندیم گفته بود، اطلاعات بسیار کمی درباره‌ی این فیلم در دسترسی است و همچنین بازیگر هم نمی‌تواند اطلاعات بیشتری را در اختیار خبرگزاری‌ها قرار دهد.

تنها می‌توان پیش بینی کرد که امکان اکران این فیلم پس از سه فیلم دیگر وجود دارد. حال باید منتظر خبرهای رسمی بیشتری از وارنر برادرز ماند.   

بخوانید: بیوگرافی کامل مارگو رابی

مرجع
polygon
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
۲۰ واقعیت عجیب و شوکه کننده راجع به جوکر که نمیدانستید – بخش دوم - آلبالو

[…] […]

بستن
بستن