اخبار سینمایی

علت عدم نقش آفرینی امیلی بلانت در فیلم سیکاریو ۲ (Sicario 2)

با انتشار رسمی تریلر فیلم سیکاریو 2، عدم نقش آفرینی بازیگر زن اصلی نسخه‌ی اول فیلم سوالاتی را برای طرفداران به وجود آورده است

در سال ۲۰۱۵، فیلم سیکاریو (Sicario) با نقش آفرینی بازیگران توانمندی مثل امیلی بلانت (Emily Blunt) در نقش مأمور FBI و بنیسو دل تورو (Benecio del Toro)، توانست تحسین همگان را برانگیزد. حال پس از انتشار تریلر رسمی نسخه‌ی دوم فیلم (که به جای سیکاریو ۲، «سولدادو» به معنای سرباز نام گرفته است)، بسیاری از غیبت بازیگر زن اصلی فیلم در نسخه جدید تعجب کرده‌اند. نویسنده‌ی فیلم، تیلور شریدون، علت محوری شدن شخصیت دل تورو و از میان رفتن کاراکتر بلانت را این گونه بیان کرده است که داستانی از زندگی این مأمور FBI باقی نمانده بود که بتوان شرح داد.

امیلی بلانت - سیکاریو ۲ - سولدادو

شریدون در مصاحبه‌ایی گفته است که، به نظر او با پایان سیکاریو، افسانه‌ی کیت میسر (شخصیت بلانت در فیلم) به پایان رسیده بود و نمی‌توانست راهی بیاید تا کاراکتر او را در سولدادو بازی دهد. او در ادامه گفت :

دقت کنید که در سیکاریو، چه بلاهایی سر شخصیت بلانت آمد. کاراکتر، کاراکتر سخت جانی بود. شخصیت او را شخصیت اصلی فیلم قرار دادم ولی عملا او بازیچه‌ی دست فیلمنامه بود. کاراکتر او هیچ ارزشی برای خودش قائل نبود و تنها رسیدن به هدف برایش مطرح بود، حال به هر قیمتی. شاید به همین دلیل تماشاگران توانستند با شخصیت او ارتباط خوبی برقرار کنند. زندگی این مأمور FBI را برایش به جهنمی تبدیل کردیم و حتی در انتها به او خیانت می‌کنیم. نقش، نقش دشواری برای یک شخصیت داستانی بود (و یاحتی خود بازیگر). کاراکتر امیلی بلانت به پایان خود نزدیک شده بود.

اولین تریلر از فیلم “Sicario 2: Soldado”

امیلی بلانت - سیکاریو ۲ - سولدادو

(خطر اسپویل داستان) در پایان سیکاریو، کیت میسر متوجه می‌شود که الیخاندرو گالیک (بنسیو دل تورو) از طرف دولت آمریکا استخدام شده تا سلطان موادمخدر، فایستو آلارکون، را به قتل برساند. او در این زمینه موفق می‌شود ولی به علاوه آلارکون، همسر و بچه‌های او را نیز به قتل می‌رساند تا بتواند انتقام خون خانواده‌ی خود را بگیرد. در پایان گالیک، میسر را به زور تفنگ مجبور می‌کند تا برگه‌ایی را امضا کند که به واسطه‌ی آن گالیک از قتل‌هایی که انجام داده، مبرا می‌شود. میسر با این کار موافقت و برگه را امضا می‌کند و هنگامی که گالیک اتاق را ترک می‌کند او تفنگش را به سمت او نشانه می‌رود، ولی تصمیم می‌گرد که ماشه تفنگ را نکشد.

پس از آن‌که اطمینان دولت از درستکاری میسر سلب شد، داستان این شخصیت به پایان رسید. شریدون پس از پایان سیکاریو با طعنه گفته بود که می‌توانست شخصیت میسر را در انتها از پایان یافتن نجات دهد به این صورت که میسر را کلانتر یکی از مناطق دورافتاده کند که در آن‌جا آدم ربایی به سبک فیلمهای Taken اتفاق بیفتد و او بتواند این معما را حل کند و دوباره بازگردد. البته شریدون در انتها گفته است که شاید دوباره ردی از امیلی بلانت را در سیکاریو ۳ بتوان یافت.

امیلی بلانت - سیکاریو ۲ - سولدادو

در کنار بازی بنسیو دل تورو در سولدادو، جاش برولین (Josh Brolin) به عنوان مأمور سازمان سیا و کاترین کینر (Catherine Keener) در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند. فیلم نامه‌ایی رسمی از سولدادو هنوز منتشر نشده است ولی طبق نظر برخی خبرگزاری‌ها در این فیلم به جای داستانی ماجراجویانه، شاهد داستانی درباره‌ی شخصیت‌های فیلم هستیم. کارگردانی سولدادو را استفانو سولیما (Stefano Solima) برعهده دارد.

تاریخ اکران: ۲۹ ژوئن ۲۰۱۸ (۸ تیر ۱۳۹۷)

مرجع
cinemablend
تگ

3
نظر شما چیست؟

avatar
3 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
فیلم‌هایی که تا قبل از شروع فصل اسکار باید دید (بخش اول) - آلبالوپیشبینی عجیب و غریب سریال سیمپسون ها (The Simpsons) - آلبالوچرا باید سریال "گراویتی فالز" را تماشا کنید ؟ - آلبالو: اخبار سینما و تلویزیون نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
چرا باید سریال "گراویتی فالز" را تماشا کنید ؟ - آلبالو: اخبار سینما و تلویزیون

[…] بخوانید: چرا امیلی بلانت در فیلم سیکاریو ۲ حضور ندارد ؟ […]

trackback
پیشبینی عجیب و غریب سریال سیمپسون ها (The Simpsons) - آلبالو

[…] علت عدم نقش آفرینی امیلی بلانت در فیلم سیکاریو ۲ (Sicario 2) […]

trackback
فیلم‌هایی که تا قبل از شروع فصل اسکار باید دید (بخش اول) - آلبالو

[…] علت عدم نقش آفرینی امیلی بلانت در فیلم سیکاریو ۲ (Sicario 2) […]

بستن
بستن