اخبار سریال و تلویزیونانیمیشن

پیشبینی عجیب و غریب سریال سیمپسون ها (The Simpsons)

در فصل ۳ و قسمت “لیزا، گاگا می‌شودِ” سال ۲۰۱۲، لیدی گاگا به اسپرینگ‌فیلد می‌آید. کنسرت او به شکل عجیبی شبیه به اجرای واقعی او در نیمه بازی سوپربول سال ۲۰۱۷ است، حتی پروازش از روی تماشاچیان. سریال سیمپسون ها - سیمپسونز - Simpsonsاین یکی کمی احمقانه است، اما واقعیت دارد؛ در فصل ۲۲ و قسمت “موزیکال مدرسه ابتدایی” که در سال ۲۰۱۰ پخش شد، لیزا، میل‌هوز و دیتابیس بر سر نتایج جایزه نوبل شرط‌‌‌بندی می‌کنند. میل‌هوز استاد دانشگاه ام‌آی‌تی، پروفسور بنت هولمزتروم را انتخاب می‌کند که اتفاقا در سال ۲۰۱۶ برنده این جایزه می‌شود.

بخوانید: چرا باید سریال گراویتی فالز را تماشا کنید؟

سریال سیمپسون ها - سیمپسونز - Simpsons

در فیلم سیمپسون های سال ۲۰۰۹ (The Simpsons Movie)، آن‌ها شوخی‌ای در مورد شنود مکالمات تلفنی مردم توسط سازمان امنیت ملی دارند؛ این موضوع شش سال قبل از آن است که ادوارد اسنودن فاش کند که واقعا این سازمان مکالمات تلفنی را شنود می‌کند.

سریال سیمپسون ها - سیمپسونز - Simpsons

گانتر و ارنست، نسخه سیمپسونی زیگفرید و روی (دو خواننده آمریکایی-آلمانی)، در سال ۱۹۹۳ و در قسمتی از فصل دهم این سریال با عنوان “اسپرینگ‌فیلد و یا من چگونه آموختم نگران نباشم و از قمار قانونی لذت ببرم”، در کازینوی آقای برانز مورد حمله ببرهایشان قرار گرفتند. ده سال بعد و در دنیای واقعی نیز روی توسط یک ببر بر روی صحنه مورد حمله قرار گرفت که باعث شد قسمت‌هایی از بدنش فلج شود.

سریال سیمپسون ها - سیمپسونز - Simpsons

طرفداران هالیوود، آیا ‌از این پیش‌بینی‌های موفقیت‌آمیز سریال “سیمپسون ها” غافلگیر شده‌اید؟ نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

بخوانید: نقد و بررسی فیلم کشتن یک گوزن مقدس

برگه قبل 1 2
مرجع
HollywoodLife
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
1 نویسندگان نظر
محمد نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
بهترین راهنمای سیر زمانی مجموعه "جنگ ستارگان"؛ از "تهدید شبح" تا "آخرین جدای - آلبالو

[…] پیشبینی عجیب و غریب سریال سیمپسون ها (The Simpsons) […]

محمد
مهمان
محمد

منم واقعا درش موندم
چطور ممکنه آخه؟
ممنون بابت مقاله

بستن
بستن