اخبار سینمایی

فیلم “IT”: فصل دوم – تاریخ اکران، بازیگران و تغییرات

درست در لحظه‌ای که فکر می‌کردید رفتن به چاه‌های فاضلاب خطری ندارد …

بالاخره و پس از مدت‌های طولانی فیلم آن (IT)، برگرفته از کتاب استفن کینگ با همین نام، به سینِماها رسید و با استقبال گسترده‌ی مردم مواجه شده و البته مورد توجه منتقدین نیز قرار گرفت. اما مسأله‌ای که در تیتراژ پایانی فیلم قرار گرفته بود نیز از جذابیت بالایی برخوردار بود؛ ایت: فصل اول

اگرچه ساخت فصل دوم هنوز بطور رسمی اعلام نشده است اما بنظر می‌رسد مذاکرات گسترده‌ای در حال انجام است؛ گری دابرمن، یکی از فیلمنامه‌نویسان فصل اول برای نوشتن فیلمنامه فصل دوم استخدام شده است و بنظر می‌رسد اندی موشیتی، کارگردان فصل اول، نیز در چند قدمی امضا کردن قرار داد برای فصل دوم ایتقرار دارد. ساخت فصل دوم این فیلم اصلاً دور از انتظار نیست، اما مسأله این است که در بخش دوم این دلقک ترسناک ( پنی وایز )چه چیزی را باید انتظار داشته باشیم؟

ما در اینجا تلاش کرده‌ایم با گردآوری تمام خبرها، سخنان افراد مختلف و حرف‌های پخش شده در شبکه‌های مختلف، یک راهنمای کامل برای دنباله‌ی جذاب این فیلم تهیه کنیم. این خبر پس از رسیدن اطلاعات جدید به‌روزرسانی خواهد شد؛ پس بهتر است این صفحه را بوکمارک کنید تا از اطلاعات جدید و اخبار مربوطه مطلع شوید.

تاریخ اکران فصل دوم آنکی خواهد بود ؟

 - فیلم ایت - فیلم IT - فیلم آی تی - IT Movie

خوشبختانه بجای ۲۷ سال، اینبار تنها باید ۲ سال صبر کنیم. وارنر اعلام کرده است که فصل دوم در تاریخ ۶ سپتامبر سال ۲۰۱۹ بر روی پرده های سینِما خواهد رفت.

بنظر می‌رسد موشیتی و گری دابرمن هنوز در حال مذاکره برای امضای قراردادشان هستند. موشیتی اخیراً در مصاحبه‌ای با Variety گفته است:”به احتمال زیاد فیلمنامه‌‌ی جدید تا ژانویه سال ۲۰۱۸ آماده خواهد بود و ما از ماه مارس شروع به آماده‌شدن خواهیم کرد.”

موضوع قابل‌‌توجه دیگری نیز مطرح است؛‌ “باربارا موشیتی” اعلام کرده است که می‌خواهند تا قبل اینکه بازیگران نوجوان خیلی بزرگ شوند، کار را به پایان برسانند.

بازیگران نوجوان به سرعت در حال رشد هستند و از آنجایی که اندی در فصل بعد نیاز به فلش‌بک هایی از این نوجوانان خواهد داشت، پیدا کردن سریع‌ترین راه از اهمیت بالایی برخوردار است.

پایه و اساس فصل دوم “آن”: داستان فیلم تا به اینجا

 - فیلم ایت - فیلم IT - فیلم آی تی - IT Movieهمانطور که گفته شد، فیلم “ایت”(آن) برپایه‌ی کتابی از اسفتن کینگ ساخته شده است. داستان این کتاب شامل ارتباطی بین دو خط زمانی متفاوت است؛ یکی در مورد ۷ کودک در دهه‌ی ۵۰ میلادی و دیگری در مورد همان افراد ولی رشد کرده و در دهه ۸۰.

فصل اول “ایت” داستان این دو را از هم جدا کرده و تنها بخش کودکان را روایت کرد که در شهری به نام “دِری” زندگی می‌کنند و خود را “گروه بازنده‌ ها” خطاب می‌کنند. بطور خلاصه آن‌ها با موجودی شیطانی روبرو می‌شوند که در شکل و فرم دلقکی رقصان به نام “پنی‌وایز” ظاهر می‌شود. این هیولا هر ۲۷ سال بازمی‌گردد و کودکان را می‌خورد!

بخوانید: ۱۵ نکته در مورد پنی‌وایز که متوجه نشده‌اید

اسپویلر هایی از فصل اول

نسخه‌ی بزرگسال “گروه بازنده ها” هنوز رویت نشده‌اند. در پایان فصل اول، کودکان به دنبال لانه‌ی پنی‌وایز به چاه فاضلاب رفته و “بورلی” را نجات داده و (فکر می‌کنند) پنی‌وایز را شکست می‌دهند.

تنها در یکی از صحنه‌ها بورلی می‌گوید که او در هنگام تماشای “ددلایت ها”، تصویری از آینده دیده است که در آن، همین بچه‌ها بزرگ شده و به شهر “دِری” برمی‌گردند اما با مشکلات بسیار بزرگی روبرو می‌شوند.پس از این صحنه، آن‌ها قسم می‌خورند که اگر این موجود شیطانی بار دیگر برگردد، به شهر بازخواهند گشت.

تیم بازیگران فصل دوم It“: بازنده های کوچک و بزرگ

به محض اینکه ساخت فصل دوم “It” بطور رسمی آغاز شود، تیم بازیگران بزرگسال به عنوان نسخه بزرگسال این ۷ کودک اعلام خواهند شد.

اندی موشیتی اظهار داشته است که نسخه‌ی جوان این گروه برای فصل دوم نیز دعوت خواهند شد و به احتمال زیاد در کنار فلش‌بک هایی به کودکی این افراد، شاهد پرش از دهه‌ی ۵۰ به ۸۰ میلادی خواهیم بود. و البته منطقی است که موشیتی بدنبال بازیگرانی باشد که شباهت بیشتری به این ۷ کودک داشته باشند.

بخوانید:‌ فیلم هایی که باید از قبل اسکار تماشا کنید

مرجع
Digitalspy
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
سخنان جالب کارگردان فیلم آی تی (IT) - آلبالوپنی وایز : ۱۵ نکته در مورد دلقک فیلم IT – قسمت اول - آلبالو نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
پنی وایز : ۱۵ نکته در مورد دلقک فیلم IT – قسمت اول - آلبالو

[…] […]

trackback
سخنان جالب کارگردان فیلم آی تی (IT) - آلبالو

[…] […]

بستن
بستن