سینمامعرفی فیلم

۳۰ فیلم‌ جذاب که در سال ۲۰۱۸ اکران می‌شوند

صفحه ۲ از ۳

۲۰جزیره سگ‌ها (Isle of Dogs)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۲۳ مارس ۲۰۱۸

کارگردان: وس اندرسون

نویسنده: وس اندرسون

بازیگران: اسکارت جوهانسون، گرتا گرویگ، فرانسس مک‌دورمند، ادوارد نورتون، جف گولدبلام، برایان کرنستن، تیلدا سوینتون، بیل ماری، لیو اسکریبر، فیشر استیونز، کارا هایوارد، هاوی کیتل

استودیو: American Empirical Pictures و  Fox Searchlight Pictures

همین برای جلب توجه شما کافی خواهد بود؛ وس اندرسون در سال ۲۰۱۸ فیلمی را کارگردانی و نویسندگی خواهد کرد. البته باید گفت که وس اندرسون عادت‌های قدیمی خود را در این فیلم فراموش نکرده است !

در دنیای آینده، شیوع آنفلونزا بین سگ‌ها باعث می‌شود تا شهردار یک شهر در ژاپن، تمام سگ‌ها را به جزیره‌ای متروکه که محل نگهداری ذباله هاست، تبعید کند. پسری ۱۲ ساله به دنبال حیوان خانوادگی مورد علاقه‌اش به این جزیره می‌آید و این موجودات طرد شده باید از این موقعیت، بهترین استفاده را بکنند.

جزیره سگ‌هاانیمیشنی به سبک استاپ موشن است که نشان دهنده‌ رضایت اندرسون از تجربه قبلیش، یعنی آقای فاکس فوق‌العادهاست. گفتنی است که جزیره سگ‌ها از کار های آکیرا کاروساوا و استاپ موشن های رانکین و باسالهام گرفته شده است.

۱۹مرد عنکبوتی: درون موسیقی عنکبوتی (Spider-Man: The Spider Verse)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸

کارگردان: باب پرسیچتی، پیتر رمزی، رادنی راثمن

نویسنده: فیل لرد

بازیگران: لیو اسکریبر، مارشالا عل، شامیک مور، برایان تایری هنری

استودیو: Columbia Pictures

هشتمین فیلمی که با برچسب مارول در سینماهای سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد، تنها انیمیشن میان این هشت فیلم است و اگر از جزئیات بیشتر آن اطلاعاتی ندارید، با آلبالو همراه باشید تا در روز های آینده، اطلاعات کاملی از آن در اختیارتان قرار دهیم.

فیل لرد و کریس میلر (فیلم‌سازان آثار ابری با احتمال بارش کوفته قلقلیو لگو مووی“) با کمک هم توانسته‌اند داستانی برای فیلم عنکبوتیانیمیشنی کلمبیا (استودیوی شرکت سونی) ایجاد کنند و بهترین بخش آن اینجاست: شما در اینجا شخصیت‌هایی از کتاب‌های مارول را خواهید دید که به هیچ وجه در دنباله مرد عنکبوتی: بازگشت به خانهنخواهید دید. خبر خوشی هم برای خوانندگان کامیک ها داریم: مایلس مورالس هم در فیلم حضور پررنگی خواهد داشت.

۱۸ماگلی (کتاب جنگل/ کتاب جنگل: ریشه‌ها) (Mowgli)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸

کارگردان: اندی سرکیس

نویسنده: کالی کلاوز

بازیگران: کیت بلانشت، اندی سرکیس، کریستین بیل، بندیکت کامبربچ، نائومی هریس، ادی مارسان، فریدا پینتو، تام هولاندر، متیو رایس، جک رینور، پیتر مولان، روهان چند، لوییز اشبورن

استودیو: Imaginarium Pictures و  Warner Bros

تأخیر پس از تاخیر، بعد ها هم که اسمش از کتاب جنگل: ریشه‌هابه ماگلی تغییر پیدا کرد؛ از خودمان باید بپرسیم آیا چنین فیلمی می‌تواند با فیلم فوق‌العاده موفق کتاب جنگل، ساخته جان فاورو، رقابت کند؟ جواب اولیه این است که استعداد تحسین‌برانگیز و خلاقیت اندی سرکیس، مردی که بخاطر سری فیلم‌های میمون‌هالایق تمام اسکار هاست، می‌تواند شدیداً کمک حال این فیلم باشد.این فیلم که از داستانی قدیمی الهام گرفته شده است بیشتر مخاطبین بزرگسال را هدف گرفته و تیم بازیگری بسیاری قوی‌ایی در خود می‌بیند:

با ترکیب لایو اکشن و ضبط حرکات با استفاده از سنسور های حرکتی، شاهد فیلمی درباره بزرگ شدن پسربچه‌ای به نام ماگلی (با صداگذاری روهان چند) در میان عده‌ای گرگ در جنگل های هند هستیم. پس از یادگیری قوانین نسبتاً خشن جنگل، با پشتیبانی خرسی به نام بالو” ( با صدای اندی سرکیس) و پلنگی به نام باگیرا” (کریستن بیل) او توسط دیگر حیوانات جنگل به عنوان یکی از ساکنان آنجا پذیرفته می‌شود. فقط یک حیوان او را پس می‌زند؛ ببری ترسناک به نام شیر خان” (با صدای بندیکت کامبربچ). همزمان که ماگلی بیشتر با ریشه‌های انسانی خود آشنا می‌شود، متوجه می‌شود که خطر های بزرگ‌تری در جنگل پرسه می‌زنند. دیگر شخصیت‌های اصلی فیلم به شرح زیر است: “کا؛ مار (با صدای کیت بلانشت)، آکلا؛ سردسته گرگ‌ها، تاباکی؛ هیزم‌شکن(با صدای تام هولاندر)، نیشا؛ گرگ ماده (با صدای نائومی هریس) که ماگلی را در نوزادی به عنوان عضوی از گروه گرگ‌های می‌پذیرد، ویهان؛ دوست نیشا (با صدای ادی مارسان) و برادر گرگی ماگلی (با صدای جک رینور). البته فریدا پینتوو متیو رایسهم در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

برای به اتمام رساندن این پروژه، آلفونسو کارونهم به تیم فیل‌سازی ملحق شده است.

۱۷موتور های مرگبار (Mortal Engines)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸

کارگردان: کریستین ریورز

نویسندگان: پیتر جکسون، فیلیپا بوینز، فرن والش

بازیگران: هوگو ویوینگ، استیفن لنگ، رابرت شیهان، جیهائی، جول تابک، هرا هیلمار، فرنکی آدامز، کالین سلمون، کرن پیستوریوس، لیلا جورج

استودیو: Media Rights Capital  و  Universal Pictures

هزاران سال از زمانی که تمدن انسانی توسط یک فاجعه طبیعی ترسناک نابود شده است می‌گذرد و انسان‌ها به این شرایط جدید عادت کرده‌اند و روشی جدید برای زندگی پیدا کرده‌اند. شهرهای غول‌آسا بر روی زمین حرکت می‌کنند و شهر های کوچکتر را با بی‌رحمی هرچه بیشتر تخریب می‌کنند. “تام ناتزورثی” (با بازی رابرت شیهان) که از سطوح پایین شهر لندن آمده است، خود را در جنگ با یک نجات‌یافته به نام هستر شاو” (با بازی هرا هیلمار) می‌بند که در نهایت به یک دوستی و اتحاد عجیب تبدیل می‌شود؛‌ پیوندی که می‌تواند مسیر آینده تمام دنیا را دگرگون کند.

به لطف کارگاه وتاکه پیتر جکسون صاحب آن است و تیم قدرت‌مند او ( که شامل سازندگان ارباب حلقه ها و هابیت، فیلیپا بوینز و فرن ولش، می‌شود)، انتظار می‌رود موتور های مرگبارکه در نیوزلند فیلم‌برداری شده است بتواند موفقیت قابل قبولی کسب کند.

۱۶مرد مورچه‌ای و زنبور (Ant-Man and the Wasp)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۶ ژولای ۲۰۱۸

کارگردان: پیتون رید

نویسندگان: کریس مک‌کنا، اریک سامرز، اندرو بارر، گابریل فِراری، پاول راد

بازیگران: پاول راد، اوانجلین لیلی، مایکل داگلاس، میشل فایفر، مایکل پینا، دیوید دستمالچین، تی.آی، لاورنس فیشبورن، جودی گریر، والتون گاگینز، راندال پارک، هانا جان کامن

استودیو: Marvel Studio  و Walt Disnet Motion Studio

اسکات لنگاز یک مجرم به یک قهرمان تبدیل شد که برای نجات دنیا و البته خانواده‌اش، مجبور به دزدی شد. پس از این او به تیم اونجرزدر کاپیتان آمریکا: جنگ داخلیملحق شد. علاوه بر توانایی کوچک شدن، او می‌تواند به مرد غول‌آسا هم تبدیل شود و حالا با ملحق شدن هوپ ون داینبه عنوان زنبور، آن‌ها می‌توانند با دکتر هنک پایمهمکاری کرده تا یک ماموریت حیاتی را به پایان برسانند؛ احتمال دارد این ماموریت ارتباطی با اونجرز: اینفینیتی وارداشته باشد ! گفتنی است که حضور زنبور در این فیلم، اولین حضور سینمایی این شخصیت از دنیای مارول را با بازی میشل فایفر همراه خواهد داشت.

اسراری از گذشته برملا خواهد شد و خانواده و ابرقهرمان ها در مرکز مرد مورچه‌ای و زنبورقرار خواهند گرفت و ما بی‌صبرانه منتظریم که ببینیم این تیم و هم‌پیمانانشان چه خواهند کرد.

۱۵- “کرید ۲″ (Creed II)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸

کارگردان: استیون کپل جونیور

نویسنده: چئو هودای کوکر

بازیگران: سیلوستر استالون، مایکل بی. جوردن، دولف لاندگرن، تسا تامسون

استودیو: Metro-Goldwyn-Mayer Studios و Annapurna Distribution

کرید ۲″ کارگردانی تازه پیدا کرده است و استیون کپل جونیور قدم در راه سیلوستر استالون گذاشته است و داستانی جدید خلق کرده است که می‌دانیم قرار است دولف لاندگرن را به عنوان ایوان دراگوبازگرداند و همچنین پسرش را نیز به ما معرفی کند که البته احتمالا رقیب مبارزات جدید آدونیس جانسون” (با بازی مایکل بی. جوردن) نیز هست.

کریدِرایان کووگلر (کارگردان فیلم اول) یکی از بهترین فیلم‌های سال ۲۰۱۵ و همچنین بهترین میراث و ادامه‌دهنده راه مجموعه راکی” (Rocky) محسوب می‌شود، و ما نیز امیدواریم تا با حضور جوردن به عنوان نقش اول نیز این راه ادامه پیدا کند.

۱۴- “جهش‌یافتگان جدید” (The New Mutants)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۱۳ آوریل ۲۰۱۸

کارگردان: جاش بون

نویسنده: جاش بون

بازیگران: آنیا تیلور جوی، چارلی هیتون، میسی ویلیامز، آلیس براگا، هپی اندرسون، هنری زاگا، بلو هانت، توماس کی

استودیو: Marvel Entertainment و Twentieth Century Fox

به اندازه کافی نمی‌توان از استودیوی فاکس قرن بیستم ب دلیل تلاش موفقیت‌آمیزش (در اکثر مواقع) در متحول کردن سری مردان اکستشکر و قدردانی کرد. پس از برداشته شدن قدم‌های کاملا اشتباه در مردان اکس ۳″ (X-Men 3) و خاستگاه مردان ایکس: ولورین” (X-Men Origins: Wolverine)، نویسندگان و کارگردانان این استودیو ورق را در مردان ایکس: کلاس اول” (X-Men: First Class) که به نوعی شروع دوباره این مجموعه محسوب می‌شود، برگرداندند و در نهایت نیز به مردان ایکس: روزهای گذشته آینده ” (X-Men: Days of Future Past) رسیدند. گام بعدی فاکس برای فتح این قله، نسخه بزرگسالان این مجموعه با رده‌بندی سنی بالای ۱۸ سال (R-rated)، فیلم مخصوص جهش‌یافته هیو جک‌منکه صدالبته لیاقت دریافت اسکار را نیز دارد، لوگان” (Logan) است؛ قبل از آن نیز این استودیو ددپول” (Deadpool) را عرضه کرده بود که خود پیشرفت و پیروزی بزرگی برای فاکس محسوب می‌شود.

اما اینجا نقطه پایانی برای فاکس نیست؛ این استودیو قصد دارد پا را در سریال‌ها و فیلم‌هایش فراتر بگذارد و اولین قدم در این راه سه فیلم جداگانه و جدید مردان اکسدر سال ۲۰۱۸ است. اولین آن‌ها نیز جهش‌یافتگان جدیداست که تعدادی شخصیت جدید را از دنیای کمیک مارول معرفی خواهد کرد و در فیلمی ترسناک کنار هم قرار خواهد داد. آفرین به فاکس، همینطور ادامه بده، حتی اگر الان دیگر بخشی از دیزنی باشی!

۱۳- بازیکن شماره ۱ آماده” (Ready Player One)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۳۰ مارس ۲۰۱۸

کارگردان: استیون اسپیلبرگ

نویسنده: زک پن، ارنست کلاین

بازیگران: تای شریدان، اولویا کوک، هانا جان کمن، بن مندلسون، تی.جی. میلر، سایمون پگ، مارک رایلنس

استودیو: Warner Bros و Amblin Entertainment

فیلمی بر اساس رمان پرفروش ارنست کلاین و به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، بازیکن شماره ۱ آماده“.

داستان فیلم به سال ۲۰۴۵ مربوط است، هنگامی که دنیا پر از آشوب است و در معرض فروپاشی. مردم اما، رستگاری را در OASIS یافته‌اند، دنیایی مجازی خلق شده توسط جیمز هالیدی” (با بازی مارک رایلنس“). اما هالیدی می‌میرد، اما اعلام می‌کند ثروت فراوانش را به کسی می‌سپارد که معمایی را که در OASIS مخفی کرده، حل کند، مسابقه‌ای که سراسر دنیا را درگیر خود می‌سازد. هنگامی که قهرمانی جوان به نام وید واتس” (با بازی تای شریدان“) تصمیم می‌گیرد در این مسابقه شرکت کند، خود را دنیای شدیدا خطرناکی می‌یابد که باید برای یافتن گنجی ارزشمند از تمام اسرار و خطرهای آن عبور کند.

چگونه فیلم Ready Player One مرز بازی و سینما را در هم شکسته است

پیش‌نمایش فیلم کمی بیش از حد جلوه‌های ویژه در خود جای داده است، که البته ممکن است در نسخه اصلی بسیار متفاوت باشد و البته با وجود داستان مربوط به آینده و کارگردانی اسپیلبرگ، بسیار کنجکاو هستیم تا ببینیم فیل چگونه خواهد بود.

 

۱۲- “رالف خرابکار ۲: رالف اینترنت را نابود می‌کند” (Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸

کارگردان: فیل جانسون، ریچ موور

نویسنده: فیل جانسون، جیم رییردان، پملا ریبون

بازیگران: جان سی. ریلی، سارا سیلورمن، کریستن بل، مندی موور، آلان تودیک، کلی مک‌دونالد، ایدینا منزل، آلی کراوالهو، آنتونی دنیلز، تاراجی پی.هنسون، جیمز کوردن، مینگ نا ون، جین لینچ، جک مک‌برایر، آنیکا نونی رز، ایرن بدارد، ربکا ویسوکی، پیج اوهارا، جودی بنسن، جنیفر هیل

استودیو: Walt Disney Animation Studios و Walt Disney Studios Motion Pictures

۶ سال طول کشید، اما بالاخره ریچ موور یکی دیگر از ماجراجویی‌های رالف خرابکاررا برای طرفدارانش به همراه آورد، البته اینبار با حضور شخصیت‌های آشنای بیشتری برای طرفداران آثار کلاسیک دیزنی.

رالف اینبار نیز دنیای گیم‌نت را ترک کرده و دنیای عظیم و باشکوه اینترنت قدم می‌گذارد، و این آغاز داستان رالف خرابکار ۲: رالف اینترنت را نابود می‌کنداست.

از آنجا که این انیمیشن قرار است در انتهای سال اکران شود، هنوز تبلیغات وسیع آن شروع نشده و اطلاعات زیادی از داستانش در دسترس نیست، اما بدون شک می‌توان آن را یکی از محبوب‌ترین انیمیشن‌های پیش‌رو در سال ۲۰۱۸ دانست.

۱۱- “شکارچی” (The Predator)

محتمل ترین فیلم های 2018 - Most Anticipated Movies 2018

تاریخ عرضه: ۳ اوت ۲۰۱۸

کارگردان: شین بلک

نویسنده: شین بلک، فرد دکر

بازیگران: اولیویا مون، جیکوب ترمبلی، ایوان استراوسکی، بوید هولبروک، لوکلین مونرو، توماس جین، استرلینگ کی. برون، جیک بوسی، کیگان مایکل کی، نیال متر، ادوارد جیمز الموس، آلفی الن

استودیو: Twentieth Century Fox

ما همواره طرفدار فیلم‌های اکشن شین بلک هستیم، خصوصا شکارچیکه اسرارآمیز و خاص است. اگر مجموعه بیگانه” (Alien) می‌توان برگشته و ادامه یابد، شکارچینیز قطعا خواهد توانست. این فیلم نیز در واقع شکارچی ۴″ خواهد بود و آرنولد شوازنگر نیز می‌توانست حضور داشته باشد! بلک قصد دارد این فیلم و احتمالا فیلم‌های بعدی در ادامه آن را، هم مانند فیلم‌های اصلی پیشین صمیمی و هم کمی اسرارآمیزتر کند.

داستان در سوباربیای مکزیک دنبال می‌شود و این بار سربازان واقعی‌تر و باتجربه‌تری نسبت به نسخه اصلی در آن بازی می‌کنند، همچنین فیلم‌نامه نیز کاملا عوض شده و داستان به شکل بسیار جذاب و هیجان‌انگیزی غیرمنتظره است.

صفحه بعد

برگه قبل 1 2 3برگه بعد
مرجع
ScreenRant
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن