اخبار سریال و تلویزیون

ایده دیوانه‌وار “ونت‌ورت میلر” برای فصل ششم “فرار از زندان”

فصل پنجم فرار از زندان” (Prison Break) شبکه فاکس که پس از مدتی طولانی بازگشته بود، به اتمام رسید؛ اکنون نوبت بازیگر اصلی این سریال، ونت‌ورت میلر است تا ایده‌های خودش پیرامون آینده مایکل اسکافیلددر این سریال را، با دوست‌دارانش به اشتراک بگذارد.

فرار از زندان فصل ششم - Prison Break Season 6

فرار از زنداننسبت به قسمت اولش، در طول این ۱۲ سال بسیار رشد کرده است. حتی در پایان فصل دوم، می‌شد به راحتی ادعا کرد که داستان مایکل اسکافیلد و لینکلن باروز مسیر خودش را طی کرده است، اما فراتر از فرار کردن از زندان، این سریال ادامه یافت. با وجود آنکه هنوز خبری قطعی پیرامون فصل ششم این سریال منتشر نشده است، اما این موضوع میلر را از به اشتراک گذاشتن ایده‌هایش بازنداشته است.

فرار از زندان فصل ششم - Prison Break Season 6

نویسنده سوخت‌رسان” (Stoker) در پستی در اینستاگرام کارهایی را که اگر جای کارگردان بود، در فصل ششم انجام می‌داد، با دوست‌دارانش به اشتراک گذاشت. کسی شاید پتانسیل مخفی در ایده را آنطور که خودش می‌خواهد نبیند، اما آماده باشید تا همه چیز فراتر رود، بسیار فراتر.

بخوانید: ۳۰ فیلمی که در سال ۲۰۱۸ اکران خواهند شد

فرار از زندانهمواره به خاطر مسیر داستانی پرهیجانش معروف بوده است، و درست هنگامی که بازگرداندن اسکافیلد از مرگ می‌توانست دیوانه‌وارترین کاری باشد که می‌توانید انجام دهید، میلر ایده حتی بسیار عجیب‌تری دارد. تمرکز او بر نقش بد جدیدی به نام تگاست، و اینگونه به نظر می‌رسد که دو برادر باید تمام لحظات زندگی ۵ سال اخیرشان را مجددا سپری کنند. میلر در پستش می‌گوید:

تگ می‌خواهد آن‌ها را درحالی که مجددا فصل ۱ تا ۵ “فرار از زندانرا زندگی می‌کنند، تماشا کند. فقط برای او. تمامی بخش‌های جذاب داستان، تمامی لحظات حساس، از آشوب زندان گرفته تا سر سارا در جعبه تا دعوای چاقوی مایکل در صحرای یمن. بله. تگ تماشا همه آن‌ها را بسیار دوست دارد.”

تگ حتی بازیگرانی استخدام می‌کند تا بعضی صحنه‌های کلیدی زندگی این دو برادر را بازسازی کند، که معنی آن این است که شخصیت‌های مرده‌ای همچون چارلز وستمورلندو جان آبروزیو برد بلیکبه سریال بازخواهند گشت. اما به جای این کارها بهتر نیست فقط فاکس و مخاطبانش مجددا فصل ۱ تا ۵ را ا اول تماشا کنند؟

با توجه به این که سریال در اواخر فصل پنجم، جمع‌بندی شد، هشت سال وقفه در پخش آن باعث نشد مخاطبان عجله‌ای برای تماشای فصل‌های بیشتر داشته باشند. به علاوه، با تمام کردن داستان به شکل تمیز و جذابی، نیازی نیست تا فرار از زندانرا مجددا مانند مایکل برای فصل ششم زنده کنیم. مانند سریال‌های قهرمانان” (Heroes) و یا دختران گلیمور” (Gilmore Girls)، شاید بهتر بود فرار از زنداننیز پس از قسمت آخرین فرارسال ۲۰۰۹ دیگر واقعاً تمام می‌شد. با در نظر گرفتن این موضوع، کمی مسخره است که فکر کنیم کسی منظر فصل بعدی باشد، چه برسد تماشای خلاصه‌ای از کل سریال از اول تا آخر.

فرار از زندان فصل ششم - Prison Break Season 6

البته مدیران فاکس قبلا گفته بودند به دنبال ایده‌هایی نو برای ادامه دادن فرار از زندانهستند، و خب قطعا امیدواریم ایده‌های بهتری نسبت به ایده میلر به ان‌ها پیشنهاد شود. در کل آینده را نمی‌شود پیش‌بینی کرد، شاید خیلی زود طرفداران سریال، مایکل، لینکلن، تی‌بگ و سارا را دوباره در کنار هم و در صفحه تلویزیون ببینند.

بخوانید:‌نقد و بررسی فیلم Elle

مرجع
ScreenRant
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن