اخبار سینمایی

فیلم Deadpool 2 زودتر از موعد اکران خواهد شد!

طرفداران Deadpool نیاز نیست که تا زمان مقررشده برای تماشای دنباله فیلم محبوبشان صبر کنند. بنا به گزارش هالیوود ریپوتر، کمپانی فاکس قرن بیستم در حال جلو انداختن زمان اکران سری فیلم‌های X-Men است و در این راستا اکران فیلم Deadpool 2 را به تاریخ ۱۸ ماه می، یعنی دو هفته زودتر از تاریخ اکران مقررشده در اول ژوئن محول کرده است.

فیلم Deadpool 2 تنها فیلمی نیست که تاریخ آن عوض شده است. فیلم جدید این استودیو، اثر ترسناک نوجوانانه The New Mutants نزدیک به یک سال به عقب افتاده است. این فیلم قرار بود که در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۱۸ اکران شود؛ در حالی که اکنون تا ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ اکران نخواهد شد. هالیوود ریپوتر همچنین گزارش می‌دهد که تغییر زمان اکران فیلم‌های Deadpool 2 و The New Mutants به خاطر این است که در بازار فروش برخی کشورها همخوانی ندارند.

یکی دیگر از فیلم‌های این استودیو که برای مدت بسیار طولانی به تأخیر خورده است، فیلم Gambit است که باز هم تأخیر خورد و از تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ به تاریخ ۷ ژوئن همان سال عقب افتاد. این تغییر ناشی از عوض شدن کارگردان فیلم است؛ گور وربینسکی که تا کنون کارگردانی فیلم را بر عهده داشته بود، به علت برخی از مسائل زمانی و برنامه‌ریزی­های مربوطه، پروژه را ترک کرد.

ددپول, Deadpool, Deadpoll 2

تاریخ جدید اکران فیلم  Deadpool 2، یک هفته پیش از اکران فیلم جدید و مورد انتظار کمپانی دیزنی، یعنی Solo: A Star Wars Story است. فیلم نخست Deadpool یک سورپرایز باورنکردنی برای گیشه سینما بود و فروش بسیار موفق را تجربه کرد؛ و اکنون انتظارات برای دنباله این فیلم بسیار بالاست. در حالت عادی، هیچ استودیویی این ریسک را نمی‌کند که فیلمش را یک هفته پیش از اکران یک فیلم جنگ ستارگان بر روی پرده سینما بفرستد؛ ولی فاکس نشان داد که از رقابت نمی‌ترسد. با توجه به مشکلاتی که کمپانی Lucasfilm در مراحل تولید Solo با آن درگیر شده بود و تبلیغات فیلم هم هنوز شروع نشده است؛ شاید فاکس گمان کرده است که ضدقهرمان شوخ‌طبع آن‌ها شانس موفقیت بیشتری نسبت به Solo داشته باشد.

بخوانید: “کریس همسورث” از ادامه راهش با “ثور” می‌گوید

مرجع
theverge
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن