اخبار سینمایی

کدام بازیگر در سال ۲۰۱۷ بیشترین حقوق را دریافت کرد؟

در ابتدای این خبر باید بگوییم که منظورمان از بیشترین حقوق، حقوقی غیرمنتظره و بیش از لیاقت بازیگر است. “فوربسدر مقاله‌ای به طور رسمی اعلام کرده است که بازیگر فیلم خانه پدری ۲” (Daddy’s Home 2) این مبلغ ناخواسته را بخاطر بازی (یا وقت گذرانی!) در سه فیلم از تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۷ دریافت کرده است.

قطعاً بازیگران بزرگ درآمدی بیش از او داشته‌اند اما این شخصیت به دلیل کمتر شناخته‌شده بودن و توانایی‌های کمتر، عنوان بیشترین حقوق بیش از لیاقت سال ۲۰۱۷را دریافت کرده و او کسی نیست جزِ مارک والبرگ“. آشکار شده است که والبرگ توانسته با حضور و ایفای نقش در فیلم‌های متعدد و دریافت حقوق بسیار بالا در سال گذشته درآمدی برابر ۶۸ میلیون دلار (۵۱ میلیون یورو) داشته باشد.

بازیگر که بیشترین درآمد را از فیلم های ۲۰۱۷ داشت - مارک والبرگ

با توجه به فیلم‌های عظیمی که او در آن‌ها حضور داشته و با نگاهی به گیشه سینِما می‌توان فهمید که او به ازای هر دلاری که برای فیلم‌هایش دریافت کرده است، ۴.۴۰ دلار برای فیلم‌هایش به ارمغان آورده است.

علیرغم اینکه فیلم افق دیپ‌واتر“(Deepwater Horizon) در سال ۲۰۱۶ با وجود بودجه ۱۱۰ میلیون دلاری‌اش با شکست مواجه شد، اما عمل‌کرد مارک والبرگ در این فیلم با واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدین همراه بود و نقش اصلی او در فیلم روز قیامت” (Patriots Day) که براساس بمب‌گذاری در بوستونآمریکا ساخته شده بود، تنها توانست ۵ میلیون دلار برای این فیلم که بودجه‌ای ۴۵ میلیون دلاری داشت به ارمغان بیاورد.

از همان زمان که فیلم خانه پدریدر سال ۲۰۱۵ توانست با موفقیت خود را در گیشه سینِما بالا بکشد، صحبت از ساخت نسخه جدید آن در سال ۲۰۱۷ شنیده می‌شد. البته ویل فارلنیز در این فیلم در کنار والبرگ به ایفای نقش می‌پردازد و باید او را نیز در کنار والبرگ، از دلایل موفقیت این فیلم دانست.

در رتبه دوم این لیست بازیگر شخصیت اصلی فیلم بتمن آغاز می‌کند” (Batman Begins)، کریستین بیل، را می‌بینیم که به ازای هر ۱ دلار درآمدش، ۶.۷ دلار برای فیلم‌هایش سود آورده است. بنظر می‌رسد که بازی در فیلم وعده“‌ (The Promise) توانسته بیل را در این لیست قرار دهد.

در انتها باید گفت که فیلم لوگان خوش‌شانس” (Logan Lucky) لطف خاصی به چنینگ تاتومنداشته و او یک دلار را در ازای ۷.۶ دلاری که برای فیلم‌هایش دست و پا کرده، دریافت کرده است.

بخوانید: ۵۰ حقیقت از سیمپسون‌ها که نمی‌دانید !

مرجع
Independent
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن