اخبار سریال و تلویزیون

لو رفتن بخشی از داستان فصل هشتم “بازی تاج و تخت”

آیا HBO به همین سادگی رازی بزرگ را آشکار ساخت؟

“بازی تاج و تخت” (Game of Thrones) در سال ۲۰۱۹ بازخواهد گشت، اما حالا این رئیس شبکه HBO، “کیسی بلویز” است که به نظر می​رسد رازی بزرگ در مورد سرنوشت “تخت آهنین” و صاحب آینده آن، افشا کرده است.

طرفداران “بازی تاج و تخت” مدت​ها است به دنبال آن هستند که بدانند چه کسی در نهایت موفق خواهد شد تخت آهنین را بدست آورده و بر هفت پادشاهی، حکومت کند. فرضیات بسیاری از همان ابتدای شروع این سریال مطرح شدند، اما با جدا شدن داستان سریال از رمان​های “جرج آر. آر. مارتین“، به نظر می​رسد پاسخ این سوال بسیار مهم، فقط و فقط در دستان یک مرد قرار دارد. “کیسی بلویز”، مدیر برنامه​ریزی شبکه HBO، در مصاحبه​ای با هالیوود ریپورتر اشاره کرد که پایان سریال ممکن است به سادگی چیزی که تصور می​شود، نباشد.

cersi lannister, سرسی لنیستر,بازی تاج و تخت,Lena Headey ,game of thrones
در حال حاضر تخت آهنین در دستان سرسی لنیستر است، آیا او این دارایی با ارزش را حفظ خواهد کرد؟

هنگامی که از او سوال شد که آیا پاسخی قطعی و روشن به این سوال که چه کسی تخت آهنین را تصاحب خواهد کرد، وجود دارد یا خیر، او در پاسخ گفت که حتی نمی​خواهد به این سوال نیز جواب دهد.اما با خنده در ادامه گفت که نتیجه هرچه که باشد، قطعا جذاب و هیجان​انگیز خواهد بود. او همچنین در ادامه همچون قبل تاکید کرد که​ هنگامی که “بازی تاج و تخت” به اتمام برسد، بازگشتی برای آن نخواهد بود و از سریال​هایی در ادامه داستان آن خبری نیست.

او گفت: “داستان نغمه آتش و یخ به اتمام می​رسد. پس از آن نه از سریال​ها و فیلم​های حاشیه​ای خبری خواهد بود، نه نسخه​های بازسازی شده و نه دوباره کلیدخوردن سریال یا ادامه داستان آن.” البته او در مورد پیش‌درآمدهایی بر سریال که فعلا قرار است پس از اتمام فصل هشتم سریال “بازی تاج و تخت”، از راه برسند، خبرهایی داشت. هرچند که فعلا در مورد داستان و محتوای آن​ها نمی​توان صحبت خاصی کرد، اما کیسی این وعده را داد که طرفداران سریال، می​توانند منتظر این پیش​درآمدها باشند.

دنریس, بازی تاج و تخت, game of thrones, daenerys targaryen
دنریس تارگرین، یکی از مهمترین کسانی است که به دنبال بدست آوردن تخت آهنین است.

او در اینباره گفت: “قرار است ۵ پیش​درآمد داشته باشیم. احتمالا به صورت سریالی خواهد بود، اما برای آغاز به پخش شدن آن​ها حداقل باید یک سال از اتمام بازی تاج و تخت بگذرد.” “ایده​های جالبی برای این پیش​درآمدها داریم. نویسندگان بسیار خوبی بر روی داستان آن​ها کار می​کنند، و این بسیار هیجان​انگیز است، اما باید بگویم فعلا نمی​توانیم در مورد زمان پخش و مدت هر قسمت، به طور دقیق اظهار نظر کنیم.” “نظرات یکسان نیست، از اینرو نسخه​ها و داستان​ای متفاوتی داریم که هر کدامشان می​تواند بسیار جذاب باشد.”

پادشاه شب, بازی تاج و تخت, game of thrones, night king
پادشاه شب را فراموش نکنید، او میتواند در آخرین لحظات خود صاحب تخت آهنین شود.

ستاره نقش “جان اسنو”، “کیت هرینگتون” نیز قبلا گفته بود که با اتمام فصل هشتم سریال، فرصت​های جدید و جالبی نیز پیش می​آیند. این بازیگر ۳۰ ساله در مصاحبه​ای با مجله The Sun گفت: “می​دانیم که فصل آخر ۶ قسمت خواهد داشت، اما هنوز مطمئن نیستیم که هر قسمت ۷۰ دقیقه خواهد بود یا ۹۰ دقیقه.” “هنوز خیلی کار مانده است، و فیلمبرداری حتی یک قسمت نیز تمام نشده.” “تصمیم نهایی پیرامون مدت زمان هر قسمت نیز با شبکه و مدیران آن خواهد بود. اما ما همچنان بسیار سرمان شلوغ است.”

سریال “بازی تاج و تخت”، سال ۲۰۱۹ به شبکه “آسمان اطلس” (Sky Atlantic) باز خواهد گشت.

بخوانید: گریه‌ی کیت هرینگتون بخاطر فصل آخر بازی تاج و تخت

مرجع
Express
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن