اخبار سریال و تلویزیون

آیا “میسی ویلیامز” تاریخ عرضه فصل هشتم بازی تاج و تخت را لو داد؟

اگر از رسیدن سال ۲۰۱۸ بخاطر بازگشت سریال بازی تاج و تخت هیجان‌زده هستید، باید بگوییم که این سال کاملاً عاری از Game of Thrones خواهد بود! اما نکته‌ی مثبت این است که فصل پایانی این سریال که در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد، آنقدر خوب است که حس می‌کنید هیچ‌گاه از آن فاصله نگرفته بودید. ظاهراً میسی ویلیامز، بازیگر نقش آریا، تاریخ نمایش اولین قسمت فصل بعدی را لو داده است و این تاریخ به شکل عجیبی آشنا به‌نظر می‌رسد !

میسی ویلیامز - بازی تاج و تخت - گیم آو ترونز - Game Of Thrones

البته در نظر داشته باشید که میسی ویلیامز به هیچ وجه در مورد تاریخ عرضه سریال بازی تاج و تخت دخالت مستقیم ندارد. مسئولان شبکه HBO در این باره اعلام کرده‌اند که سازندگان بازی تاج و تخت، دیوید بنویفو دن ویس، برای رویایی ساختن فصل بعد، هرچقدر بخواهند می‌توانند کار کنند. آریا استارک در مصاحبه‌ای با Metro UK گفته است که قسمت اول فصل هشتم بازی تاج و تخت به احتمال بسیار زیاد در ماه آوریل سال ۲۰۱۹ ، که فصل های قبلی نیز در این ماه عرضه می‌شد، پخش خواهد شد. سخنان او به شرح زیر است:

کار های ما در ماه دسامبر به پایان خواهد رسید و در ماه آوریل ۲۰۱۹ نیز شاهد پخش اولین قسمت هستیم. می‌بینید که ۴ ماه زمان برای کامل کردن این قسمت‌های بزرگ و دردسرساز درنظر گرفته شده است. موارد زیادی در ویرایش های نهایی لحاظ خواهد شد. برای تماشای فصل پایانی بازی تاج و تخت اصلاً عجله نکنید. ما این را وظیفه خود می‌دانیم که باید دینمان را به طرفداران و تماشاگرانمان ادا کرده و بهترین عمل‌کرد خود را داشته باشیم.

یک بحث جانبی دیگر نیز در اینجا مطرح است؛ لیام کانینگهاماخیراً اعلام کرده است که فیلمبرداری فصل آخر Game of Thrones در تابستان سال ۲۰۱۸ به پایان خواهد رسید. با توجه به حرف‌های میسی ویلیامز، ۴ یا ۵ ماه فیلمبرداری بیشتر و مدت کوتاه در نظر گرفته شده برای ویرایش ها، قدری عجیب بنظر می‌رسد. اما در هر صورت، نیمه اول سال ۲۰۱۹ محتمل‌ترین بازه زمانی برای بازگشت وایت واکر ها خواهد بود !

شبکه HBO هنوز نظری درباره‌ی صحبت‌های ویلیامز بیان نداشته است اما بنظر شما آیا ماه آوریل، زمان مناسبی برای خداحافظی با این سریال بی‌نظیر خواهد بود ؟

 

بخوانید: لو رفتن فصل هشتم Game Of Thrones !

مرجع
ScreenCrush
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن