اخبار سریال و تلویزیون

سریال هایی که احتمالا در سال ۲۰۱۸ متوقف خواهند شد

۱۱- “مک​گیور” (MacGyver): شبکه CBS

MacGyver, سریال

درحالی که این سریال در رنج سنی هدفش (target demographic) یعنی ۱۸-۴۹ سال، موفق ظاهر نشده، تعداد کلی تماشاکنندگان عددی نسبتا خوب است، حتی با وجود پخش شدن آن در روزهای جمعه.


۱۲- “خانم منشی” (Madam Secretary): شبکه CBS

Madam Secretary, سریال

فصل چهارم این سریال، یکشنبه شب​ها پخش می​شود، امتیازات حتی بدون DVR بسیار خوب هستند. اما چیزی که در مورد این سریال درام سیاسی خوب نیست، آمار تماشاکنندگان آن در رنج سنی هدفش (۱۸-۴۹ سال) هستند. متاسفانه “خانم منشی” هیچگاه نتوانست شان و جایگاه لازم را مانند “همسر خوب” (The Good Wife) به دست آورد، و این دیگر موضوعی است که باعث می​شود پخش شدن فصل پنجم آن، به خطر بیافتد.


۱۳- “اخبار عالی” (Great News): شبکه NBC

Great News, سریال

این سریال بخشی از سریال​های طنز پنجشنبه شب​های شبکه NBC با روندی نسبتا ثابت است. تریسی ویگفیلد کارگردان این سریال و تینا فی تهیه​کننده آن است که البته خود مقابل دوربین رفت و چند قسمتی در آن حضور داشت و موجب بالارفتن امتیازات نیز شد. به طور کلی امتیازات سریال اغلب ثابت هستند، درست مانند روند داستانی سریال، و این خود می​تواند یک نقطه ضعف برای آن باشد.


۱۴- “دونات​های برتر” (Superior Donuts): شبکه CBS

Superior Donuts, سریال

امتیازات این سریال برخلاف نامش اصلا برتر نیستند. این سریال در رنج سنی هدفش، ۱۸ تا ۴۹ سال، خوب عمل نمی​کند و معمولا امتیازی حدود ۱ و کمتر کسب می​کند. تعداد تماشاکنندگان هم موردی است که چنگی به دل نمی​زند. احتمالا این سریال نیز متوقف خواهد شد.


۱۵- “۹JKL”: شبکه CBS

9JKL, سریال

این سریال طنز که شدیدا مورد انتقاد و پس​زدن منتقدان قرار گرفت، در ابتدا معمولی ظاهر شد، اما خیلی زود همان مخاطبان اولیه​اش را نیز از دست داد. شبکه CBS درخواست ساخت سریال​​های فراوانی منجمله نسخه بازسازی “مورفی برون” (Murphy Brown) را مطرح کرده است، و این یعنی برنامه زمانی پخش این شبکه بسیار شلوغ خواهد بود. به نظر می​رسد ۹JKL نیز به زودی رفتنی است. لیندا لاوین را نجات دهید!


۱۶- “ربوده شده” (Taken): شبکه NBC

Taken, سریال

برایان میلز (با بازی کلیو استاندن) مهارت​های بسیاری دارد، اما آیا جذب کردن مخاطبان بسیار هم یکی از آن​ها است؟ این سریال که در ادامه آثار لیام نیسون ساخته شد، جمعه​های سال ۲۰۱۸ بازگشت، در حالی که امتیازی حدود ۰٫۵ و تماشاکنندگانی حدود ۳ میلیون نفر دارد. DVR ممکن است که در نهایت به آمار این سریال کمک کند، اما اوضاع برای پخش فصل سوم “ربوده شده” اصلا مناسب نیست.


۱۷- “دلیر” (The Brave): شبکه NBC

The Brave, سریال

این درام اکشن و جنگی شبکه NBC با در نظر گرفتن DVR حدود ۳ میلیون تماشاکننده دارد، اما همچنان با رنج​سنی ۱۸-۴۹ سالی که هدفش هستند در مشکل است. حسی به ما می​گوید که “دلیر” ادامه نخواهد داشت، هرچند که تا به حال اتفاقات عجیب​تری برخلاف انتظاراتمان رخ داده است.


۱۸- “روح” (Ghosted): شبکه Fox

Ghosted, سریال

آدام اسکات و کرگ رابینسون، بازیگرانی بسیار توانا و ماهر هستند، اما به طور کلی سبک این سریال ماوراء​الطبیعه طنز از همان ابتدا به مزاج منتقدین و تماشاکنندگانش خوش نیامد. شبکه فاکس البته درخواست قسمت​های بیشتری کرد تا مجموع قسمت​های فصل اول به ۱۶ قسمت برسد، و در قدم بعدی پاول لیبرستاین از سریال “اداره” (The Office) را نیز به این مجموعه اضافه کرد تا سکان​دار این کشتی در حال غرق شدن شود. آخرین قسمت پخش شده این سریال در ماه ژانویه حدود ۴ میلیون تماشاکننده داشت، که می​توان امیدوار بود اگر این آمار تا آخر فصل حفظ شود، شاهد تمدید “روح” برای فصل​های بعدی نیز باشیم.


۱۹- ” چگونه می​توان از مجازات قتل فرار کرد” (How to Get Away With Murder): شبکه ABC

How to Get Away With Murder, سریال

ویولا دیویس برای نقشش در این سریال درام قانونی شبکه ABC، موفق به کسب جایزه امی شد، اما حتی مهارت و استعداد بی​نظیر او نیز نتوانست مخاطبین این سریال را حفظ کند. این شبکه “رسوایی” (Scandal) را نیز امسال از دست داد، از اینرو در صورتی که تغییری مناسب و به موقع در داستان و عملکرد این سریال رخ ندهد، ممکن است این فصل آخر “قتل” باشد.


۲۰- “شجاعت” (Valor): شبکه  The CW

سریال, Valor

“شجاعت” یکی از سریال​های درام جنگی سال ۲۰۱۷-۲۰۱۸ این شبکه است، که می​توان گفت به هیچ عنوان در جذب مخاطب موفق نبوده است. کل تماشاکنندگان آن تقریبا یک میلیون نفر می​شوند، که شاید دلیل اصلی آن این باشد که شبکه CW در ساخت سریال​های جنگی مهارت چندانی ندارد و خب حداقل در مورد این سریال که اینطور به نظر می​رسد.

بخوانید: ۱۴ سریال سال ۲۰۱۸ که بی‌صبرانه منتظرشان هستیم

برگه قبل 1 2
مرجع
eonline
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن