حقایق جالب

۲۶ حقیقت تازه و جذاب از فیلم ماسک (The Mask)

صفحه ۳ از ۳

۵۱۲ بار تلاش تا رستگاری !

فیلم ماسک - جیم کری - کامرون دیاز - The Mask

کامرون دیاز برای بدست آوردن نقش تینا در فیلم ماسک ۱۲ بار مورد مصاحبه قرار گرفت و تنها ۷ روز قبل از شروع فیلمبرداری انتخاب شد.

۴رؤیاهای سرکوب‌شده

فیلم ماسک - جیم کری - کامرون دیاز - The Mask

مجله Nintendo Power به یکی از طرفدارانش قول حضور در دنباله فیلم ماسک را داده بود. سالها قبل از عرضه فیلم رقت‌انگیز پسر ماسک، آن‌ها می‌خواستند از جیم کری برای ساخت یک دنباله دعوت کنند. مجله مذکور یک مسابقه راه انداخت که جایزه نفر اول بدین شرح بود: حضور در یک نقش بدون دیالوگ در دنباله فیلم ماسک ! البته همانطور که می‌دانید هیچ فیلمی ساخته نشد و رؤیاهای این برنده بر روی سرش خراب شد.

۳ربایندگان نقش اصلی

فیلم ماسک - جیم کری - کامرون دیاز - The Mask

قبل از اینکه جیم کری بتواند نقش اصلی را بدست بیاورد، بازیگرانی مثل مارتین شورت، استیو مارتین، متیو برودریکو ریک مورانیسبرای این شخصیت در نظر گرفته شده بودند.

۲هیولای سبز ترسناک

فیلم ماسک - جیم کری - کامرون دیاز - The Mask

کامرون دیاز ۲۰ ساله از ترس خود در حین درآوردن ماسک از صورت جیم کری چنین می‌گوید:” فرایند درآوردن ماسک بسیار ترسناک بود، در نهایت چسب و اسفنج‌هایی زیادی روی صورت او باقی می‌ماند!”

او این داستان را در ۴۱ سالگی و در مصاحبه‌ای با الن دی‌جنرسافشا کرد و میزبان نیز به شوخی، مردی با لباس ماسک را به سراغ او فرستاد که باعث ترس دیاز شد.

۱اشاره به سالی فیلد

فیلم ماسک - جیم کری - کامرون دیاز - The Mask

در کوکو بانگو و صحنه‌ای که ماسک یه جایزه تقلبی را دریافت می‌کند و می‌گوید:”شما عاشق من هستید، واقعاً عاشقم هستیداشاره به سخنرانی معروف سالی فیلددر مراسم اسکار سال ۱۹۸۵ پس از دریافت جایزه‌اش است که البته او بجای عشق از دوست داشتن در جمله‌اش استفاده می‌کند.

نظر شما در مورد این لیست چیست؟ آیا نکته‌ای را از قلم انداخته‌ایم؟ لطفا آن را با ما در میان بگذارید و اگر از این مقاله لذت بردید، با مقاله وایکینگ ها نیز مارا همراهی کنید !

بیشتر بخوانید: ۴۵ حقیقت جالب از سریال تاریخی وایکینگ ها

برگه قبل 1 2 3
مرجع
Factinate
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
2 نویسندگان نظر
معیناکرم نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
اکرم
مهمان
اکرم

عالی، خیلی ممنون

معین
مهمان
معین

یکی از موندگارترین فیلم های تاریخ هست

بستن
بستن