اخبار سینمایی

کارگردان دنباله‌ی فیلم درخشش (The Shining) انتخاب شد

آیا موفقیتی مانند فیلم IT خواهد داشت؟

فیلم درخشش از مشهورترین و ماندگارترین فیلم‌های تاریخ سینماست؛ به لطف وسواس و دقت بالای «استنلی کوبریک» در جزییات و این حقیقت که «شلی دوال»، واقعاً از «جک نیکلسون» می‌ترسید!

پس اگر قرار باشد که شما ادامه فیلم درخشش را با اقتباس از رمان «دکتر اسلیپ» (Doctor Sleep) بسازید، به یک کارگردان خوب نیاز دارید. خوشبختانه، کمپانی برادران وارنر، شخصی کارکشته و باتجربه در آثار ترسناک به نام «مایک فلانگان» را برای این پروژه انتخاب کرده است؛ کسی که آثار ترسناکی چون ویجا:خاستگاه شیطان (Ouija: Origin of Evil)، اوکولوس (Oculus) و پیش از آن که بیدار شوم (Before I Wake) را در کارنامه دارد.

فلانگان، سال گذشته کارگردانی فیلمی اقتباس شده از یکی از رمان‌های کینگ به نام «بازی گرالد» (Gerald’s Game) را برای نتفلیکس بر عهده داشت؛ در نتیجه او تجربه مناسبی در اقتباس از آثار کینگ و فیلم‌سازی از روی آن‌ها دارد. همچنین فلانگان اندکی بعد انتشار خبر انتخاب شدنش، در توییتی گفت که هیجان‌زده است و افتخار می‌کند که برای ساخت این اثر انتخاب شده است.

درخشش, دکتر اسلیپ, مایک فلانگان, The Shining, Doctor Sleep

رمان دکتر اسلیپ، داستان دنی ترنس (پسربچه فیلم درخشش) بزرگسال است که اسیر خاطرات هولناک هتل اورلوک شده است و مانند پدرش به میگساری روی آورده است. او در تلاش برای رهاسازی خود از این وضعیت و گذران زندگی، با استفاده از توانایی‌ها و غریزه‌های ذهنی و روانی خود به بیماران در حال مرگ کمک می‌کند. داستان رمان خیلی عجیب‌تر و پیچیده‌تر از آن است که به نظر می‌رسد. پس باید صبر کنیم و ببینیم که آیا به اندازه درخشش هنگامی که استنلی کوبریک آن را ساخت، دچار تغییر و تحول می‌شود یا خیر.

فیلم درخشش , دکتر اسلیپ, دنی ترنس, The Shining, Doctor Sleep
Danny Torrance

نظر شما درباره ساختن ادامه فیلم درخشش چیست؟ آیا می‌تواند موفقیت‌های فیلم نخست را تکرار کند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و برای اطلاع از اخبار بیشتر پیرامون فیلم «دکتر اسلیپ» (Doctor Sleep) و سایر اخبار سینمایی، با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: اولین تریلر فیلم Ant-Man and The Wasp منتشر شد

مرجع
digitalspy
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن