اخبار سریال و تلویزیون

لورن کوهن و شایعات کناره‌گیری از مردگان متحرک

آیا ستاره سریال مردگان متحرک، آن را ترک می‌کند؟

افت تدریجی سریال مردگان متحرک، طرفداران سریال و کتاب‌های مصور آن را جان به لب کرده بود که به تازگی خبر تلخ قریب‌الوقوع دیگری از راه رسید؛ بر طبق گزارش‌ها، ستاره محبوب سریال، «لورن کوهن» (Lauren Cohan)، پیشنهادهایی را بررسی می‌کند که سریال مردگان متحرک را رها کند. آیا شخصیت «مگی گرین» رسماً به یک زامبی تبدیل شده است؟

به گزارش ددلاین، کوهن هنوز به شکل رسمی قراردادش را برای فصل نهم تمدید نکرده است و از طرف دیگر، ده‌ها پیشنهاد کاری دیگر به او می‌رسد که با برنامه سریال مردگان متحرک ناسازگاری دارد. شبکه AMC چندین بار پیشنهاد افزایش حقوق برای فصل نهم به کوهن ارسال کرده‌ است، با این حال تمامی آن‌ها رد شده و هیچ صحبت دیگری میان طرفین صورت نگرفته است. منبع دیگری ادعا می‌کند که هنوز جواب منفی شنیده نشده است: “گفت‌وگوهای مداوم با کوهن در حال انجام است و هنوز هیچ خبری مبنی بر اینکه او در فصل نهم بازی نخواهد کرد، وجود ندارد.”

به شکل غافلگیرکننده‌ای این منبع گزارش می‌کند که کوهن خواستار افزایش دستمزد برابر با همکارانش، مانند «اندرو لینکلن» و «نورمن ریدوس» است؛ کسانی که به شکل قابل توجهی از سایر بازیگران زن سریال، دستمزد بیشتری می‌گیرند. این اعتراض به عنوان یک خط قرمز از سوی نمایندگان کوهن مورد تائید قرار نگرفته است؛ زیرا لینکلن و ریدوس در سکانس‌های بیشتر بازی می‌کنند و از اولین قسمت‌های مردگان متحرک با سریال بوده‌اند؛ درحالی که تا فصل سوم، خبری از لورن کوهن نبوده است.

لورن کوهن, مگی گرین, مردگان متحرک, LAUREN COHAN, Maggie Greene, THE WALKING DEAD
Andrew Lincoln and Lauren Cohan

حتی اگر لورن کوهن از سریال کنار بکشد، هیچ تضمینی وجود ندارد که شخصیت او از داستان حذف شود. شخصیت همتای او در کتاب‌های مصور مردگان متحرک، به خوبی توانست که از موقعیت فعلی داستان در سریال خودش را نجات دهد، اما در سریال – هشدار لو رفتن داستان! – در قسمت پایانی نیم‌فصل گذشته، شخصیت کارل (چندلر ریگز) توسط یک زامبی گاز گرفته شد و در نتیجه به زودی خواهد مرد. ستاره دیگر سریال، «لنی جیمز» نیز سریال را ترک خواهد کرده تا به گروه سریال “از مردگان متحرک بترسید” (Fear the Walking Dead) بپیوندد، زیرا سرنوشت شخصیت اش در سریال بسیار با سرنوشتش در کتاب‌های مصور فرق دارد.

مردگان متحرک نگرانی‌های بیشتری به غیر از کناره‌گیری چند ستاره‌اش دارد. با این حال فصل نهم مردگان متحرک توسط نویسنده جدید آن، «آنجلا کانگ» در حال نگارش است.

برای آگاهی از سایر اخبار پیرامون سریال مردگان متحرک با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: بررسی فیلم هایلایت – جشنواره فیلم فجر

مرجع
screencrush.com
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن