اخبار سینمایی

برنامه‌های هیث لجر برای بازی در دنباله شوالیه تاریکی

او ۶ ماه قبل از عرضه این فیلم فوت کرد.

“هیث لجر به شدت به بازی در شخصیت جوکر فیلم شوالیه تاریکی علاقه داشت و قصد داشت در فیلم دنباله آن نیز بازی کند” – این بخشی از سخنان خواهر هیث لجر بود.
این بازیگر در ۲۲ ژانویه سال ۲۰۰۸، دقیقاً ۶ ماه قبل از اکران فیلم پر سروصدای بتمن که برای او جایزه اسکار بهترین بازیگر مکمل مرد را به همراه داشت، بخاطر مصرف اشتباه (احتمالاً عمدی) داروهای تجویزشده‌اش فوت کرد.
“کیت”، خواهر هیث، در مصاحبه با news.com.au می‌گوید که برادرش علاقه وافری به همکاری با کارگردان “کریستوفر نولان” و بازیگر شخصیت بتمن، “کریستین بیل“، داشته است و می‌خواست در فیلم بعدی این سری هم حضور داشته باشد. خواهر او پیش از عرضه مستند “من هیث لجر هستم” که پارسال اکران شد گفت: “او به نقشی که در فیلم بتمن ایفا کرده بود بسیار افتخار می‌کرد.”

صحبت های خواهر هیث لجر
هیث لجر در نقش جوکر – فیلم بتمن شوالیه تاریکی (The Dark Knight)

در دهمین سالگرد مرگ این بازیگر، مصاحبه‌های مرتبط با او دوباره به تیتر اول اخبار تبدیل شده‌اند. خواهر او در ادامه می‌گوید:” من مطئمن بودم که او برنامه‌های دیگری در رابطه با بتمن در ذهنش دارد. او بازی در کنار کریستوفر نولان، کریستین بیل و گری اولدمن را بهترین لحظات زندگیش توصیف می‌کرد. وقتی که در تعطیلات کریسمس به خانه آمد، بی‌صبرانه می‌خواست از کارهایش در بتمن برایمان توضیح دهد. آن روزها برایمان بسیار عالی می‌گذشت.”
البته او احتمال اینکه نقش جوکر باعث افسردگی لجر شده است را رد کرد و گفت:” او انسان بسیار شادی بود و نقشه های بزرگی برای آینده خود داشت. شب قبل از آنکه فوت کند، باهم حرف میزدیم و می‌خندیدیم.”
پس از مرگ هیث لجر ، سه‌گانه‌ای که توسط کریستوفر نولان با “بتمن آغاز می‌کند” در سال ۲۰۰۵ شروع شده بود، با “بتمن برمی‌خیزد” در سال ۲۰۱۲ به پایان رسید که البته بجای جوکر، “تام هاردی” نقش شخصیت “بِین” به عنوان شخصیت شرور اصلی را ایفا کرد.

صحبت های خواهر هیث لجر
جرد لتو در نقش جوکر – فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad)

پس از تکمیل سه‌گانه نولان، بتمن با بازی “بن افلک” در فیلم “بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت” در سال ۲۰۱۶ به سینِما بازگشت. پس از آن نیز جوکر با بازی “جرد لتو” در فیلم “جوخه انتحار” حضور یافت.

بخوانید:صحبت های کریستوفر نولان در مورد این بازیگر به مناسبت دهمین سالگرد فوت او

مرجع
nme
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
1 نویسندگان نظر
mahdieh نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
mahdieh
مهمان
mahdieh

خداییش خیلی حیف شده که فوت کرده و نیست….

بستن
بستن