حقایق جالبمعرفی سریال

۱۵ راز پشت پرده سریال Friends که از آنها بیخبرید

۱۰- مت لبلانک یکبار شدیدا در صحنه آسیب دید

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

در قسمت “زمانی که هیچکس آماده نیست”، جوئی و چندلر به شکل خنده​داری بر سر یکی از صندلی​های مونیکا دعوا می​کنند، و در نهایت هردو باهم به ست آن صندلی می​دوند تا برروی آن بنشینند.

تنها یک لحظه احمقانه، که در نهایت منجر به زخمی شدن شدید مت لبلانک می​شود. او در برنامه جیمی کیمل اینگونه توضیح داد: “خب ما هردو به سمت صندلی خیز برداشتیم، من باید از روی میز کوچک جلوی آن می​پریدم و روی این صندلی بزرگ می​نشستم. ولی در نهایت وارونه شدم. برای اینکه سرم آسیب نبیند مجبور شدم از دستم کمک بگیرم که منجر به در رفتن شانه​ام شد.”

این آسیب او البته وارد داستان سریال هم شد، جوئی ادعا می​کرد هنگامی که روی تختش بالا و پایین می​پریده، افتاده و به شانه​اش آسیب زده است.


۹- دستگیر شدن مت لبلانک به دلیل رانندگی در حال مستی

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

قبل از آنکه مت لبلانک معروف شود، او به مهمانی​های احمقانه بازیگران و سبک زندگی​ آن​ها عادت کرده بود. پس از اتمام سریال Friends لبلانک اعتراف کرد که دو مرتبه برای رانندگی در حال مستی دستگیر شده است.

او در اینباره گفت: “هنگامی که جوان​تر و البته احمق​تر بودم، سریع رانندگی نمی​کردم، اما رانندگی من افتضاح بود.” این موضوع درست زمانی مطرح شد که این ستاره جوان به عنوان مجری اصلی برنامه “تخت گاز” (پس از اخراج جرمی کلارکسون که البته رسانه​ای شد) انتخاب شد و طرفداران این برنامه مطمئن نبودند که آیا فردی که خودش رانندگی دیوانه​واری دارد مجری خوبی برای برنامه​ای در مورد لذت رانندگی است یا خیر.

لبلانک این اتفاقات را بخشی از طبیعت سنش عنوان کرده بود، اما این را نیز گفته بود که خوشحال است که مشکل جدی​تری برایش پیش نیامد.

بخوانید: ۵ دلیل افت سریال “تئوری بیگ بنگ” (Big Bang Theory)


۸- … و البته مشکلات افسردگی او

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

در حالی که مشکلات رانندگی و زیاده​روی در مصرف الکلش قبل از رسیدن به شهرت پیش آمدند، این بازیگر همچون اغلب بازیگران دیگر، در مواجه با شهرت تازه آمده، مجبور به گذر از دوران تاریکی شد.

این ستاره به دلیل سختی کار در سریال و خصوصا پایان آن، دوران سخت و افسردگی شدیدی را پشت سر گذاشت. او در خصوص این دوران می​گوید: “برای مدت​ها من خانه را ترک نمی​کردم. گوشه گیر شده بودم و ترجیح می​دادم هیچ برنامه​ای نداشته باشه و هیچ جا نروم. من در موقعیت بدی بودم. اغلب ستارگان تلویزیون و سینما به مدیر برنامه خود زنگ می​زنند و با او احوال پرسی می​کنند، اما زنگ زدم و از او خواستم برای مدتی با من تماس نگیرد. دوران واقعا سخت و تاریکی بود. افسردگی شدیدی مرا غرق خود کرده بود.”


۷- عروسی جنیفر انیستون بدون حضور همکارانش در سریال Friends برگذار شد

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

همیشه قرار نیست روابط دوستی سریال​ها و فیلم​ها در پشت صحنه​ نیز وجود داشته باشند، اما در مورد سریال Friends حداقل، اینگونه به نظر می​رسید. این بازیگران قبل از هر قسمت دور هم جمع می​شدند، در مورد دستمزدهایشان با یکدیگر گفتگو می​کردند، اغلب اوقات با یکدیگر در حال تفریح و خوش و بش دیده می​شدند، و در مصاحبه​ها نیز از دوستی عمیقشان حتی پس از پایان سریال تعریف می​کردند. جنیفر انیستون حتی مادرخوانده دختر کورتنی کاکس نیز هست.

اما برخلاف همه این​ها، در سال ۲۰۱۵ هنگامی که انیستون با جاستین تروکس ازدواج کرد، هیچکدام از همکاران مردش را به مراسم دعوت نکرد. عروسی آن دو کوچک و با فقط ۷۰ مهمان برگذار شد، کاکس و کودرو نیز حضور داشتند. متیو پری در اینباره گفت که از اینکه دعوت نشده بوده است، “غافلگیر” شده، هرچند که بسیار برای این زوج خوشحال است.


۶- همسایه​های دیوید شویمر از او متنفر بودند

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

حتی ستارگان نیز گاهی با همسایگانشان مشکلاتی دارند، دیوید شویمر نیز استثنا نیست. در سال ۲۰۱۰ این ستاره ملکی در East Village خرید که شامل یک منزل قدیمی از سال ۱۸۵۲ می​شد. اما شویمر تصمیم گرفت به جای حفظ کردن این ملک قدیمی و بازسازی آن، به طور کلی آن را تخریب کرده و از نو بسازد. این چنین تصمیم​هایی برای صاحبان املاک عجیب نیست، اما به طور عمومی قطعا تصمیمی محبوب نخواهد بود.

در نتیجه یکی از همسایگان که البته مشخص نبود کیست، برای این ستاره یک پیام گذاشت. پیامی واضح با اسپری رنگی که به طور واضح بر روی نرده​های محوطه ساخت و ساز نوشته شده بود: “راس خوب نیست.” این پیام به شکل خنده داری یکی از قسمت​های سریال را یادآوری می​کند که در آن راس به یک ساختمان جدید نقل مکان می​کند و در آنجا با همسایگانش به دلیل شرکت نکرن در خرید هدیه​ای برای بازنشستگی تعمیرکار ساختمان، به مشکلاتی بر می​خورد.

برگه قبل 1 2 3برگه بعد
مرجع
screenrant
تگ

8
نظر شما چیست؟

avatar
7 رشته نظرات
1 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
8 نویسندگان نظر
امیرحسینحامد حسینیarminhabibi007ادمینیاسمن نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
امیر
مهمان
امیر

بهترین سریالی که تاحالا دیدم

نودی
مهمان
نودی

عالیه

علی مردانی
مهمان
علی مردانی

شاهکار

یاسمن
مهمان
یاسمن

بنویسید حاوی اسپویل 😐

ادمین
مدیر
ادمین

با تشکر از توجه شما ، هشدار اسپویل به ابتدای متن اضافه شد

arminhabibi007
مهمان
arminhabibi007

دکتون گرم هیچ جا اینا رو نخونده بودم مفید بود

حامد حسینی
مهمان
حامد حسینی

حیف که هر شروعی یه پایانی داره…

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

سلام
خسته نباشید
بهترین سیت کام:(
چرا تموم شد؟
گیر هو آی مت یو و بیگ بنگ افتادیم، تازه شلدون جوانم تو راهه!
فقط یه نکته
عکس بالا مشکلی نداره, یکم پایین لباس خانما اصلاح بشه اوکیه، با پینتم میشه

بستن
بستن