حقایق جالبمعرفی سریال

۱۵ راز پشت پرده سریال Friends که از آنها بیخبرید

۵- صحنه​ای در فرودگاه که پس از حادثه تلخ ۱۱ سپتامبر حذف شد

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

هنگامی که مونیکا و چندلر به ماه عسل رفتند، با یک تازه عروس و داماد دیگر که همیشه در صف​ها از آن دو جلوتر بودند به رقابت افتادند. داستانی جالب که به خوبی با شخصیت آن​ها جور در می​آمد، اما داستان اصلی​ای که برای آن قسمت در نظر گرفته شده بود، نبود.

صحنه اول آن قسمت اینگونه بود که آن دو به قسمت فرست کلاس پرواز می​روند، اما در مسیر سوار شدن، بازرسان فرودگاه شندلر را به خاطر شوخی​ او در مورد به همراه داشتن بمب دستگیر می​کنند. صحنه​ای که به زیبایی یادآور زمانی است که جوئی و فیبی کلیدهای آپارتمانشان را گم کرده بودند و بیرون ماندند.

البته از آنجا که این قسمت قرار بود دو هفته پس از وقایع تلخ ۱۱ سپتامبر پخش شود، شبکه تصمیم گرفت تا این قسمت را مجددا فیلم​برداری کرده و داستان آن را عوض کند. اگرچه بعدها، این قسمت حذف شده منتشر شد تا به هدف اولیه​ای که برای آن داشتند، برسند.


۴- گربه​ای که بازیگران و عوامل سریال از حضورش ناراضی بودند

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

یکی دیگر از داستان​های عجیبی که یکی از قسمت​های سریال به آن اختصاص داده شد، “زنی با گربه” است. در این قسمت یک گربه وارد کیف گیتار فیبی شد، و باعث شد که او تصور کند این روح مادرش است که در قالب این گربه بازگشته است.

حتی برای فیبی نیز این داستان بسیار عجیب بود و البته سایر بازیگران و نویسندگان سریال نیز با آن مخالف بودند. اما شایعاتی در آن زمان منتشر شد که این داستان را مارتا کافمن، یکی از نویسندگان سریال، پس از مرگ مادر خودش نوشته است، از اینرو عوامل سریال احساس خوبی برای لغو کردن این قسمت نداشتند.

این تنها بخشی از داستان سریال Friends نیست که عوامل از آن راضی نبودند، رابطه ریچل و جوئی یکی دیگر از آن​هاست که هم عوامل سریال و هم اغلب طرفداران آن، از آن متنفرند.


۳- اگر چندلر را عجیب می​دانید، مقصر کسی نیست جز متیو پری

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

بارها گفته شده است که شخصیت​های سریال تمثیلی از شخصیت بازیگرانشان هستند. پشتکار مونیکا، سلایق ریچل و یا دختربازی جوئی. در مورد چندلر نیز همینطور است، چندلر بر اساس متیو پری شکل گرفته است، یا حداقل بخشی از شخصیتش. عجیب شدن او در اطراف زنان از صحبت​های اولیه او در مورد زندگی شخصی​اش در مصاحبه​ اولیه با عوامل سریال الهام گرفته شده است و یا تاکید بیش از حد او بر واژه be نیز از زندگی واقعی او و شیوه صحبت کردنش می​آید.

البته هر دو خصلتی که گفته شد برای آنکه در سریال قابل استفاده باشند کمی تغییر کرده و جذاب​تر شده​اند، اما این واقعیت که آن​ها از شخصیت واقعی پری الهام گرفته شده​اند بسیار جالب است.


۲- بازیگران سریال از مت لبلانک می​ترسیدند

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

جوئی به هیچ وجه شخصیتی ترسناک ندارد، اما هنگامی که مت لبلانک به سریال ملحق شد، سایر بازیگران از او می​ترسیدند. این ترس به دلیل آن بود که آن​ها می​دانستند لبلانک توسط یک مکانیک بزرگ شده و مدتی نیز یک مدل بوده است، و البته شخصیت جوئی نیز قرار بود یک دخترباز حرفه​ای باشد.

انیستون یکی از کسانی است که قبل از ملاقات با لبلانک شدیدا از او می​ترسیده: “من از این نوع افراد می​ترسم. او البته الان به این موضوع می​خندد. و البته آنقدر باهم صمیمی شده​ایم که اگر مشکلی پیش بیاید او می​تواند به راحتی کنارم نشسته و مرا آرام کند، درست مشابه لیزا یا کورتنی.”

خوشحالیم که برخلاف شروعی نسبتا ناموفق، لبلانک توانست همچون جوئی، به فردی شیرین و دوست​داشتنی برای تک تکمان تبدیل شود.


۱- جنیفر انیستون از “ریچل” متنفر بود

رازهای سریال Friends, دوستان, friends

برای آن​ دسته از شما که دهه ۹۰ میلادی را درک نکرده​اید، باید بگوییم مدل موی ریچل در آن دوران بسیار محبوب بوده است. از آنجا که این مدل مو نیازمند یک نام نیز بود، به آن “ریچل” گفته می​شد، مدل مویی که تقریبا نیمی از زنانی که سریال را تماشا می​کردند را روانه آرایشگاه​ها کرد تا موی خود را شبیه آن کنند.

مدل موی خاص ریچل چنان در مدت زمان کوتاهی محبوب شد که حتی سوپرمدل​ها و دیگر بازیگران را نیز به سمت خود کشاند. در این میان تنها کسی که به نظر می​رسید از آن مدل مو متنفر است، خود ریچل بود.

جنیفر انیستون درباره این مدل مو گفت: “به نظرم برای من خیلی زشت و نامناسب بود. بدترین مدل مویی که در زندگی​ام دیده بودم.” حضور او در این سریال به نظر تنها دلیلی بود که او را مجبور به تحمل آن مدل مو می​کرد.

آیا شما هم از طرفداران سریال Friends هستید؟ نظرتان در مورد این سریال و یا رازهایی که در مورد آن می​دانید را با ما به اشتراک بگذارید.

بخوانید: ۴۵ حقیقت جالب از سریال وایکینگ ها که نمی‌دانستید

برگه قبل 1 2 3
مرجع
screenrant
تگ

8
نظر شما چیست؟

avatar
7 رشته نظرات
1 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
8 نویسندگان نظر
امیرحسینحامد حسینیarminhabibi007ادمینیاسمن نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
امیر
مهمان
امیر

بهترین سریالی که تاحالا دیدم

نودی
مهمان
نودی

عالیه

علی مردانی
مهمان
علی مردانی

شاهکار

یاسمن
مهمان
یاسمن

بنویسید حاوی اسپویل 😐

ادمین
مدیر
ادمین

با تشکر از توجه شما ، هشدار اسپویل به ابتدای متن اضافه شد

arminhabibi007
مهمان
arminhabibi007

دکتون گرم هیچ جا اینا رو نخونده بودم مفید بود

حامد حسینی
مهمان
حامد حسینی

حیف که هر شروعی یه پایانی داره…

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

سلام
خسته نباشید
بهترین سیت کام:(
چرا تموم شد؟
گیر هو آی مت یو و بیگ بنگ افتادیم، تازه شلدون جوانم تو راهه!
فقط یه نکته
عکس بالا مشکلی نداره, یکم پایین لباس خانما اصلاح بشه اوکیه، با پینتم میشه

بستن
بستن