سینما

صحنه حذف شده‌ای که می‌توانست “فیلم آن” (IT) را نابود کند !

بازسازی “فیلم آن” (IT) در سال ۲۰۱۷ که بر اساس کتابی با همین نام از استفن کینگ ساخته شده است، توانست تابستانی رویایی برای سینِما دوستان رقم بزند و در دو ژانر وحشت و طنز طرفداران بسیاری پیدا کرد. می‌دانیم که این فیلم به زودی در اقصی نقاط دنیا به صورت دی‌وی‌دی و بلوری عرضه خواهد شد و برای ما نیز قابل دانلود با کیفیت بالا خواهد بود. اما بیایید پیش از عرضه، به صحنه‌های حذف شده و پشت صحنه‌های فیلم، که هر تماشاگری مشتاق دیدنشان است، بپردازیم.

گفتنی است که نسخه های دی‌وی‌دی معمولاً زمان طولانی تری‌ دارند و بعضی از صحنه‌های حذف شده نیز در آن‌ها قرار داده شده‌اند و در حال حاضر چندین صحنه از صحنه‌های حذف شده که در نسخه های دی‌وی‌دی وجود دارند، در اینترنت دست به دست می‌شوند اما یکی از این صحنه‌ها که مورد بحث این خبر است، می‌توانست کل فیلم را زیر سؤال ببرد !

صحنه حذف شده فیلم آن It

این صحنه حذف‌شده در‌واقع نسخه دیگری از صحنه ابتدایی فیلم است که در آن، پنی‌وایز، جورجی را با قایق کاغذی‌اش گول زده و به سمت فاضلاب می‌کشد، سپس دست او را از تنش جدا کرده و به درون فاضلاب می‌کشد. این صحنه در نسخه سینمایی فیلم به شدت ترسناک و دلهره‌‌آور محسوب می‌شود، اما حالا می‌دانیم که در نسخه‌ی دیگر این صحنه، اوضاع آنطور که باید پیش نمی‌رفته است …

مایکل ادواردز در ۱۵ ژانویه سال ۲۰۱۸ در حساب توییتر خود نوشت:

افرادی که “فیلم آن” (IT – ۲۰۱۷) را ساختند، یک نسخه خنده‌دار نیز از صحنه تقابل جورجی و پنی‌وایز نیز ساخته‌اند. فکر نمی‌کنم تابحال نسخه طنزی از یک فیلم توسط عوامل خود فیلم ساخته شده باشد که به عنوان صحنه حذف شده نگهداری شده باشد !

کدام بخش خنده‌دارتر است؟ پس گرفتن قایق توسط جورجی و رهایی او با گفتن جمله ممنون، بعداً میبینمت!”، در حالی که همه انتظار داشتند که پنی‌وایز او را تکه و پاره کند؟ یا گفتن اه، لعنتیتوسط پنی‌وایز و نگاهی که پس از رفتن جورجی به روی صورت دلقک ترسناک داستان دیده می‌شود ؟ در هر صورت بسیار جالب است که می‌بینیم سازندگان چنین فیلم ترسناکی در دل خود که چه شوخ‌طبعی‌ایی پنهان کرده‌اند. نظرات خود را با ما در میان بگذارید !

 

بخوانید: برنامه های هیث لجر با بتمن !

مرجع
cosmopolitan
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
1 نویسندگان نظر
sophia نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
sophia
مهمان
sophia

ممنون از اطلاعات مفیدتون

بستن
بستن