اخبار سریال و تلویزیون

آغاز ساخت فصل چهارم سریال “بهتره با ساول تماس بگیری” (Better Call Saul)

ساخت فصل چهارم سریال “بهتره با ساول تماس بگیری” (Better Call Saul) شبکه AMC آغاز شده است. خبر تمدید این سریال مرتبط با سریال “برکینگ بد” (Breaking Bad) و ساخت فصل چهارم بلافاصله پس از اتمام پخش فصل سوم خارق​العاده آن رسما اعلام شد. این سریال موفق شد نامزد دریافت جایزه امی سال ۲۰۱۷ در ۳ بخش مختلف شود که یکی از آن​ها بهترین سریال درام سال بود، هرچند که در نهایت موفق نشد جایزه هیچکدام از این بخش​ها را بدست آورد.

“بهتره با ساول تماس بگیری” را می​توان پیش درآمدی بر “برکینگ بد” دانست که  حوادث ناگوار زندگی “جیمی مک​گیل” را دنبال می​کند. “باب اودنکرک” نقش جیمی را ایفا می​کند، مرد دقل​بازی که به وکیلی پر چالش تبدیل شده است. این نقشه کشیدن​های پرفریب و پایان​ناپذیر جیمی او را در فصل ۳ دچار مشکلات فراوانی کرد، و در نهایت نیز او را مقابل برادر و البته رقیبش، “چاک” (مایکل مک​کین) قرار داد. این فصل پایانی غم​انگیز نیز داشت، چاک که شدیدا آسیب دیده بود، خانه​اش را در حالی که خودش نیز در آن بود به آتش کشید. فصل چهارم نیز بدون شک سقوط چاک و احساس عذاب وجدان جیمی را در طول زمان بررسی خواهد کرد.

Bob Odenkirk, breaking bad, better call saul, بهتره با ساول تماس بگیری

ژانویه امسال بود که “پیتر گولد”، نویسنده و کارگردان سریال، در یک توئیت رسما آغاز ساخت فصل چهارم را اعلام کرد.

گفته می​شود قرار است ارتباط مستقیم “بهتره با ساول تماس بگیری” و “برکینگ بد” قطع شود. اگرچه در حالی که این سریال در حال پیشروی است، شخصیت​های بیشتری از سریال اصلی در حال ظاهر شدن در آن هستند. سال گذشته، شخصیت منفی “برکینگ بد”، “گاس فرینگ” (گیانکارلو اسپوسیتو) به این سریال آمد، و با ستوان آینده​اش، “مایک ارمانترات” (جاناتان بنکس) ملاقات کرد. فصل چهارم احتمالا به رابطه میان فرینگ و جیمی بیشتر بپردازد. حتی احتمال این وجود دارد که شخصیت​های دیگری نیز از “برکینگ بد” در این سریال ظاهر شوند، و شاید حتی “والتر وایت” نیز یکی از آن​ها باشد.

Bob Odenkirk, breaking bad, better call saul, بهتره با ساول تماس بگیری

فصل چهارم همچنین بدون شک به رابطه میان جیمی و دوست دختر و همکارش، “کیم وکسلر” (ریا سیهورن) خواهد پرداخت. در پایان فصل سوم کیم را در دو راهی​ای شخصی یافتیم. واقعا چه مدت دیگر قرار است کیم وسواسی جیمی و رد شدنش از حد و مرزهای اخلاق را تحمل کند؟ پس از آشکار شدن مرگ چاک، اینکه کیم جیمی را ترک کند می​تواند بسیار جذاب باشد. سریال مدت​هاست این احساس درونی جیمی را مخفی و در حبس نگه داشته است، اما دیر یا زود، زمان آن خواهد رسید تا “بهتره با ساول تماس بگیری” بازی اصلی​اش را رو کرده، و این تمایلات تاریک جیمی را نشان دهد. هرچند که اودنکرک کار بسیار مهمی انجام داد و سایر زوایای این شخصیت، خصوصا شیرینی و اصالتش را نشان داد، طرفداران سریال قطعا آماده دیدن شخصیت واقعی وکیل شرور “برکینگ بد” هستند.

هرچند که هنوز تاریخ دقیق پخش فصل چهارم “بهتره با ساول تماس بگیری” مشخص و رسمی نشده است، اما انتظار می​رود زمانی در ماه دسامبر ۲۰۱۸ باشد.

بخوانید: نقد سریال تلویزیونی “Manhunt: Unabomber” (شکار انسان: یونابامبر)

مرجع
screenrant
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن