اخبار سریال و تلویزیونمعرفی سریال

بررسی اخبار منتشر شده پیرامون فصل چهارم سریال “فارگو” (Fargo)

تازه ​ترین فصل از سریال “فارگو” بر روی شبکه نتفلیکس قرار گرفت، اما چیزی که طرفداران این سریال منتظر آن هستند، اخبار جدید پیرامون چهارمین فصل این سریال است. ما نیز در این خبر قصد داریم تا آخرین خبرها پیرامون فصل چهارم این سریال محبوب را با شما به اشتراک بگذاریم.

آیا قرار است فصل دیگری از سریال “فارگو” پخش شود؟ خوشبختانه جواب این سوال بله است. مدیران شبکه FX و کارگردان سریال، “نوآ هاولی” تایید کرده اند که حداقل یک فصل دیگر در راه خواهد بود. سه فصل اول این سریال توانستند نظر منتقدین را جلب کرده و به موفقیت بزرگی دست یابند، از اینرو به نظر می​رسد شبکه FX قصد دارد این موفقیت را ادامه دهد.

مدیر عامل شرکت رسانه​ای آمریکا، “جان لندگراف” در تور خبری “انجمن منتقدین برنامه​های تلویزیونی” (Television Critics Association) گفت: “نوآ هاولی ایده​ای بسیار خوب داشت که مرا واقعا به وجد آورد، ایده​ای برای فصل چهارم فارگو که برای سال ۲۰۱۹ آماده خواهد شد.”

Ewan McGregor, fargo, فارگو

تاکنون میان فصل​های گذشته “فارگو” وقفه​ای طولانی وجود داشته است. به طوری که فصل اول در آوریل ۲۰۱۴ به روی آنتن رفت، در حالی که پخش فصل دوم اکتبر ۲۰۱۵ آغاز شد. پخش فصل سوم نیز مانند فصل قبل، پس از وقفه​ای طولانی، آوریل ۲۰۱۷ آغاز شد. از اینرو احتمالا باید مدتی طولانی منتظر فصل چهارم این سریال باشیم.

لندگراف در همان مراسم اضافه کرد: “خواست و علاقه ما این است که فصل بعدی فارگو سال ۲۰۱۹ به روی آنتن برود. البته اینکه چه زمانی در سال ۲۰۱۹، هنوز مشخص نیست.” البته نوآ هاولی نیز در حال حاضر مشغول کار بر روی پروژه​های بزرگ دیگری همچون فیلم “دکتر نابودی” (Doctor Doom) نیز هست.

در مورد داستان فصل چهارم باید بگوییم، تاکنون هر فصل این سریال به دوران تاریخی متفاوت و داستان و شخصیت​های مختلف و البته بازیگران متفاوتی اختصاص یافته است. دنیای همه این داستان​ها یکسان است و گاها تداخلاتی نیز رخ می​دهد. فصل قبل مثلا، “اوان مک​گرگور” را به عنوان نقش اصلی سریال دیدیم که نقش دوقلوهای امت و ری اتاسی را بازی می​کرد. شخصیت منفی فصل نیز، وی.ام. وارگا با بازی “دیوید تولیس” بود و “ماری الیزابت وینستد” به عنوان نیکی سوانگو، و “کری کون” افسر پلیس، گلوریا برگل به ایفای نقش پرداختند.

David Thewlis, فارگو,fargo

فعلا هنوز راجع به داستان فصل چهارم اطلاعاتی منتشر نشده است. در همان مراسم هالی نیز از صحبت در مورد داستان فصل جدید خودداری کرد و گفت: “هنوز کارهای بسیاری برای انجام دادن باقیست. متاسفانه واقعا نمی​توانم چیزی در مورد داستان به شما بگویم. البته این را به شما می​گویم که پروژه بعدی مرتبط با فارگو، کتابی است که نگاهی به سه فصل قبلی و وقایع پشت صحنه آن​ها و البته مصاحبه​ای با بازیگران خواهد داشت.”

این ناشر “قبل از سقوط” (Before The Fall) اضافه کرد: “من واقعا دنیای فارگو را دوست دارم. البته هنوز برای خودم هم سوالات بسیاری راجع به آن وجود دارد، احساس می​کنم هنوز چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد، دوست ندارم فارگو سریالی باشد که مردم به آن اشاره کنند و بگویند این همان سریال جنایی است که با لهجه​ای بامزه در آن صحبت می​کنند.”

اما به عنوان نکته پایانی نیز باید بگوییم فعلا از آنجا که ساخت فصل جدید این سریال آغاز نشده، پیش​نمایشی نیز برای آن منتشر نشده است. فصل اول تا سوم این سریال نیز توسط نتفلیکس منتشر شده​اند.

بخوانید: نقد سریال “۱۳ دلیل که چرا” (۱۳ Reasons Why)

مرجع
express
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن