اخبار سریال و تلویزیون

سازندگان فصل دوم سریال وست‌ورلد در برابر طرفداران !

طرفداران سریال وست‌ورلد (Westworld) برای لو دادن اسرار فصل دوم این سریال جذاب صف کشیده‌اند اما این دفعه سازندگان سریال خود را آماده کرده‌اند. یکی از سازندگان این سریال، جاناتان نولان، می‌گوید که آن‌ها استراتژی‌ای را برای جلوگیری از لو رفتن های زود از انتظار داستان سریال در نظر گرفته‌اند.

نولان و یکی دیگر از سازندگان، لیسا جوی، در پنل وست‌ورلد در جشنواره SXSW به شوخی اعلام کردند:” البته که ما دوست داریم تا جای ممکن سر به سر شبکه اجتماعی رددیت بگذاریم.” لازم به ذکر است که فصل اول سریال وست‌ورلد توسط تعداد بی‌شماری از طرفداران تکه و پاره شد؛ حقایقی مثل اینکه فصل اول در دو بازه زمانی با فاصله ۳۰ سال از هم اتفاق افتاده، و اینکه ویلیلم (با بازی جیمی سیمپسون) نسخه جوان شخصیت اد هریساست. هنوز کاملاً مشخص نیست که نولان و جوی برای حفاظت از خط داستانی فصل دوم سریال وست‌ورلد چه تدبیراتی اندیشیده‌اند اما آن‌ها می‌دانند که این مشکل نیازمند یک استراتژی جدید است.

فصل دوم سریال وست‌ورلد

Polygon در مقاله‌ای می‌گوید:”بخشی از این مشکل مربوط به سریال های دیگر است. سریال True Detective ثابت کرد که بسیاری از تئوری‌های طرفداران تنها در حد نظریه خواهند بود. اما بسیاری از تئوری‌های طرفداران در مورد فصل اول سریال وست‌ورلد بودند که اسرار سریال را برملا می‌کردند. ما در تلاشیم تا این مشکل را در فصل دوم برطرف کنیم. ما در حال کار روی نوعی برنامه محافظه‌کارانه هستیم؛ تا چند هفته دیگر بیانیه‌ای در این مورد منتشر خواهیم کرد. دیدن تلاش طرفداران نه تنها برای رمزگشایی داستان سریال، بلکه برای فن آرت ها و موسیقی‌ها، فوق‌العاده انرژی بخش است. خلاقیتی که از سوی طرفداران پس از ساخت سریال با آن مواجه هستیم بی‌نظیر است

فصل دوم سریال وست‌ورلد

بعضی‌ها می‌گویند که سریال وست‌ورلد برای ادامه کار خود از سریال بازی تاج و تخت الهام خواهد گرفت؛ خوانندگان کتاب‌های جورج آر. آر. مارتین به سختی می‌توانستند مشکلی برای تازه‌واردان بوجود بیاورند. آیا شما نیز تاکنون توانسته‌اید بخشی از داستان سریال وست‌ورلد را به درستی حدس بزنید؟‌ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

فصل جدید سریال وست‌ورلد از ۲۲ آوریل شروع خواهد شد و برای اطلاعات بیشتر با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: شبکه HBO از افزایش دستمزد بازیگران سریال بازی تاج و تخت می‌گوید !

مرجع
screencrush
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن