اخبار سینمایی

“کریستین بیل” و “مت دیمون”؛ همکاری محتمل این دو ستاره هالیوودی

بنظر می‌رسد که دو تن از برترین ستاره‌های حال حاضر دنیای هالیوود می‌خواهند در یک فیلم، کنار هم حضور داشته باشند. کریستین بیل و مت دیمون که اخیراً به دنبال پروژه‌های آینده خود می‌گردند، ممکن است به زودی در پرده سینِما در کنار یکدیگر بازی کنند. خبر بهتر اینکه، آن‌ها احتمالاً در فیلمی حضور خواهند داشت که به کارگردانی جیمز منگولدساخته می‌شود؛ او کارگردان فیلم دوست‌داشتنی، موفق و پرفروش لوگانمی‌باشد. فیلم جدید منگولد به رقابت دو شرکت خودروسازی فوردو فراریدر مسابقات قهرمانی جهان Le Mans در سال ۱۹۶۶ می‌پردازد.

مت دیمون - کریستین بیل - منگولد

این خبر درباره فیلم کاملاً متفاوت منگولد که ابتدا از سایت Deadline منتشر شد، ادعا می‌کند که مت دیمون و کریستین بیل در چند قدمی امضای قرارداد بازی در این فیلم قرار دارند و احتمالاً نقش‌های اصلی نمایندگان دو شرکت فورد را در فیلم ایفا خواهند کرد. مت دیمون و بیل چند وقتی می‌شود که این پروژه را بالا و پایین می‌کنند اما گزارش ها حاکی از آن است که این دو، بیش از پیش به همکاری با یکدیگر نزدیک شده‌اند. مت دیمون نقش طراح افسانه‌ای خودروهای موستانگ، کارول شلبی، بازی می‌کند و بیل در نقش کن مایلز، راننده، در فیلم حضور خواهند داشت. “هنری فورد دومبه این دو نفر دستور می‌دهد که برای رقابت با شرکت فراری در مسابقات قهرمانی جهان Le Mans سال ۲۰۱۶، سریعترین خودروی جهان را بسازند. جیمز منگولد این فیلم را در استودیوی فاکس و با همراهی اسکات فرانکدر بخش فیلمنامه‌نویسی آماده می‌کند.

تجربه نشان داده که فیلم‌هایی درباره مسابقات ورزشی و اتوموبیلرانی می‌توانند بازخورد های ضد و نقیضی داشته باشند اما هرگاه که اسم بازیگر های بزرگ در میان باشد، ماجرا از حداقل جذابیت لازم برخوردار خواهد بود. مت دیمون و کریستین بیل به وضوح بازیگران خیلی خوبی هستند و بنظر می‌رسد ترکیب این دو در کنار منگولد بتواند تماشاگران را هیجان‌زده در صندلی‌هایشان میخکوب کند.

البته لازم به ذکر است که یکی دیگر از فیلم‌های در دست ساخت منگولد، از پیش رقیبی برای این فیلم محسوب می‌شود. این کارگردان قرار است یکی دیگر از فیلم‌های فاکس که اقتباس شده از کتاب The Force میباشد را کارگردانی کند. این فیلم جنایی درباره یک پلیس کثیف در شهر نیویورک است. حق ساخت فیلم این کتاب در سال ۲۰۱۶ توسط فاکس خریده شد و از آن پس، آن‌ها به دنبال کارگردانی هستند که آن را به پرده های سینِما بیاورد. در این میان، از گوشه و کنار خبرهایی مبنی بر انتخاب اسکات فرانک به عنوان فیلمنامه‌نویس این اثر شنیده می‌شود. پیش‌نویس اولیه این اثر توسط دیوید مامتنوشته شده است.

مت دیمون - کریستین بیل - منگولد

یکی از دو فیلم The Force یا فیلم دیگر که درباره رقابت فورد و فراری است، از گزینه های کارگردانی منگولد محسوب می‌شوند و ساختشان بستگی به این دارد که فاکس چه زمان به آنها چراغ سبز نشان بدهد. اگر فیلم The Force زودتر ساخته شود، احتمالاً فیلم دیگر به دست کارگردانی متفاوت سپرده خواهد شد. هردوی این فیلم‌ها، مخصوصاً اگر مت دیمون و کریستین بیل در آن‌ها حضور داشته باشند، جذاب بنظر می‌رسند اما اگر صادقانه بخواهیم بگوییم، فیلم The Force گزینه بهتری برای منگولد می‌باشد.

کسی نمی‌تواند دقیقاً بگوید که کدام فیلم زودتر از دیگری به سینِما خواهد آمد، بنابراین برای اطلاعات تکمیلی با آلبالو همراه باشید تا از آخرین اطلاعات دنیای سینِما و بازیگران آگاه شوید. در ادامه می‌توانید با بررسی فیلم جذاب نابودی (Annihilation) با ما همراه باشید.

مرجع
Cinemablend
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن