اخبار سینمایی

چرا “شاهین چشم” در تریلر “انتقام‌جویان: جنگ ابدیت” حضور ندارد؟

در پیش​نمایش یک فیلم می​توان تعداد زیادی از ابرقهرمانان را جای داد. اما پیش نمایش “انتقام‌جویان: جنگ ابدیت” (Avengers: Infinity War) و البته پوسترها و عکس​های صحنه​ منتشر شده از آن، به ما نشانی شاید بعضا حتی اندک از تمامی ابرقهرمانان دنیای مارول ارائه داد، جز دو نفر از آن​ها: “مرد مورچه​ای” با بازی “پاول راد” و “شاهین​ چشم” با بازی “جرمی رنر”. شاید بتوان غیبت راد را موجه دانست، چرا که مارول می​خواهد تا جای ممکن داستان فیلم بعدی او، یعنی “مرد مورچه‌ای و زنبورک” (Ant-Man and the Wasp) لو نرود. به علاوه آنکه او واقعا کوچک است، ممکن است در تمامی صحنه​ های پیش​نمایش او در قسمتی از صحنه حضور داشته باشد و ما فقط متوجه​اش نشده باشیم. اما در مورد شاهین​چشم واقعا بهانه یا عذری وجود ندارد. مگر آنکه تانوس، کلینت بیچاره را همان ابتدا کشته باشد. پس او واقعا کجاست؟

دوستانمان در جشنواره “با فیلم” و محل استقرار گروه “جنگ ابدیت” توانستند با برادران روسو صحبتی داشته باشند و از آن​ها راجع به شاهین​ چشم سوال کنند. جو روسو گفت: “او در پایان “جنگ داخلی” در همان نقطه​ ای قرار دارد که کاپیتان آمریکا و فالکون قرار دارند، و البته مرد مورچه​ای هم که به این فیلم خواهد آمد. افرادی که طرف کاپیتان آمریکا را در “جنگ داخلی” گرفته بودند، برخی تصمیماتی خاص داشتند که منجر می​شود مسیر آن​ها در پیوستن به این فیلم کمی متفاوت از دیگران باشد. از اینرو شاهین​ چشم نیز سفری مخصوص خودش به این فیلم خواهد داشت.”

Hawkeye, Avengers: Infinity War, انتقام جویان,شاهین چشم

خب این خبر تا اینجا خوب بود. شاهین​ چشم در زندان بود و قطعا قرار نیست هنگامی که یک فضایی خشن و شرور از وسط ناکجاآباد ظاهر می​شود زندانیان را آزاد کنند. در هرصورت به شخصه حدس من در مورد علت غیبت او این است: (برگرفته از حساب توئیتر نویسنده متن، “مت سینگر” [email protected])

برای آن​هایی که می​خواهند بدانند شاهین​ چشم روز نبرد بزرگ کجاست، باید یادآوری کنم او پدر چندین کودک است، واضح است که خسته و کوفته مشغول استراحت بوده. او تمام تلاشش را می​کند، پس انقدر سخت نگیرید.

انقدر بدجنس نباشید و “شاهین​چشم” را سرزنش نکنید. اگر او زنگ ساعتش را زیادی بلند کند، بچه​ هایش از خواب می​پرند.

– “شاهین​چشم، کجایی؟ تانوس الان واکاندا را نابود خواهد کرد.”

– ” ببخشید، همسرم امشب جلسه اولیا مربیان داشت. منم مراقب بچه ​ها هستم. قول می​دهم برای حمله بعدی آنجا باشم. الان هم باید بروم. بچه گریه می​کند.”

تانوس: “هنگامی که دستبند ابدیت آماده بشود، نیمی از جهان نابود خواهد شد. از من بترسید!”

شاهین​چشم: “رفیق من دوتا بچه زیر ۳ سال دارم. تو رسما ذره​ای در برابر چیزهایی که من این ماه دیدم ترسناک نیستی!”

همه این​ها دلیلی است بر اینکه چرا شاهین​ چشم بهترین انتقام​جو است، امیدوارم در “جنگ ابدیت” هم نقشی مهم و عالی داشته باشد، هرچند که هنوز چیزی مشخص نیست. در سایت​های مختلف حدس و گمان​های دیگری نیز به چشم می​خورد و البته تصاویر صحنه و یک لباس خاص که رنر بر تن دارد نیز هست که من در مورد آن چیزی به شما نمی​گویم تا این حس کنجکاوی شما باشد که شما را در جستجوی آن راهی کند. “انتقام‌جویان: جنگ ابدیت”، ۲۷ آوریل اکران خواهد شد.

بخوانید: نقد و بررسی سریال “کربن تغییر یافته” (Altered Carbon)

مرجع
screencrush
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن