اخبار سریال و تلویزیون

سریال وست‌ورلد: تریلر کامل فصل دوم منتشر شد

زمان زیادی از عرضه یک تریلر کامل از فصل دوم سریال وست‌ورلد می‌گذرد و در این مدت تنها شاهد تریلر هایی در سوپربول و پوستر های هگزادسیمال از سریال وست‌ورلد بوده‌ایم. خوشبختانه شبکه HBO حالا با تریلری جدید از دنیا(ها؟)ی فراتر و ربات های شورشگر طرفداران را به وجد آورده است.

سریال وست‌ورلد - Westworld - تریلر

اولین تریلر کامل فصل دوم سریال وست‌ورلد مباحث کمی را مطرح می‌کند که در پس‌زمینه آن از آهنگ Heart-Shaped Box از نیروانا با ساز پیانو استفاده شده است. طرفداران دوآتشه می‌دانند که سازندگان سریال، استفاده از آهنگ در تریلر هایشان را بسیار دوست دارند. در این تریلر علاوه بر دیدن دنیای شوگان در همسایگی وست‌ورلد، شاهد بازگشت شخصیت ویلیام با بازی جیمی سیمپسون هستیم و می‌بینیم که میزبان ها چگونه در دنیای واقعی مسیر خود را پیدا می‌کنند. در ادامه نیز شاهد ربات های عجیب‌تر، گجت های قرمز و خط‌زمانی های بیشتر هستیم. بنظر می‌رسد این فصل می‌خواهد قواعد مغز مارا بهم بریزد !

لازم به ذکر است که قسمت اول از فصل دوم این سریال در تاریخ ۲۲ آوریل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

چند روز پیش خبری درباره سریال وست‌ورلد منتشر شد که برای طرفداران بسیار جالب بود. ظاهرا سازندگان سریال وست‌ورلد می‌خواهند برای جلوگیری از لو رفتن داستان توسط طرفداران کنجکاو، اقدامات جدید و جالبی را در پیش بگیرد که از برجسته ترین آنها، همکاری با شبکه اجتماعی رددیت است ! متن کامل این خبر را می‌توانید در آلبالو بخوانید.

پس از تماشای این تریلر می‌توانید نگاهی به لیستی از نکات مهم درباره فصل دوم سریال بیاندازید. برای کسب اطلاعات بیشتر از فصل دوم سریال وست‌ورلد با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: لیست ۳۵ فیلم برتر تاریخ در ژانر جنایی معمایی !

مرجع
screencrush
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن