سینما

۴ شگفت انگیز: کامیک های جدید از مارول در راه است !

سال‌ها از اکران فیلم ۴ شگفت انگیز می‌گذرد و این تیم حتی در مجله های کامیک نیز از هم دور بوده‌اند. در اواخر سال ۲۰۱۵ در مجله های Secret Wars که مارول آن‌ها را منتشر می‌کرد، خواندیم که ۴ شگفت انگیز بطور رسمی از یکدیگر جدا شده‌اند. “بن گریممشهور به چیز، و جانی استورمملقب به مشعل انسانیباهم دور دنیا را سفر می‌کنند و رید ریچاردزملقب به آقای شگفت‌انگیزو سو استورمملقب به زن نامرئی، در کنار فرزندشان جهان های مختلف را سیر می‌کنند تا برای برپایی فرمانروایی جدید خود یک مالتی‌ورس پیدا کنند. خبر خوبی برایتان داریم؛ اولین خانواده در دنیای سینمایی مارول، قرار است دوباره باهم متحد شوند. این خبر به معنای آن است که قرار است در آینده فیلم جذاب دیگری با حضور این افراد را شاهد باشیم.

سری جدید ۴ شگفت انگیز - Fantastic Four

امروز در خبری گفته شد که مجله‌ای جدید درباره ۴ شگفت انگیز قرار است در ماه آگوست منتشر شود.نویسندگی این مجله برعهده دن اسلاتقرار دارد؛ او در حال حاضر ده سالگی مجموعه مرد عنکبوتی شگفت‌انگیزرا جشن می‌گیرد و تونی استارک: آیرون منرا نیز در کارنامه خود دارد. تصویرپردازی این مجله نیز بر عهده تصویرپرداز “Ultimate Comics: Spider-Man”، سارا پیکلی، بر عهده دارد. البته پیش از این نیز خبرهایی مبنی بر ساخت کامیکی از دو شخصیت چیزو مشعل انسانیشنیده بودیم اما حالا کسانی که آرزوی دیدن تیم کامل ۴ شگفت انگیز را داشتند، به آرزویشان خواهند رسید.

تماشا کنید: تریلر کامل فصل دوم سریال وست‌ورلد منتشر شد

علیرغم اینکه شخصیت‌هایی مثل کاپیتان آمریکا و نامور زیردریاییدهه ها قبل از ۴ شگفت انگیز توسط مارول به دنیا معرفی شده بودند، اما در‌واقع این ۴ شگفت انگیز بود که نقطه شروعی برای دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. البته که این کامیک نیز مانند کامیک های دیگر همیشه فروش فوق‌العاده‌ای نداشتند اما این تیم ۴ نفره همیشه در میان ابرقهرمانان و شورشی ها، در لیست محبوب‌ترین ها قرار گرفته‌اند. بازگشت این تیم و تماشای مبارزه آن‌ها علیه آدم‌های بد و ماجراجویی های دیوانه‌وار آنان، به علاوه طعم و عطری که مارول به آن می‌افزاید، می‌تواند تماشاگران را کاملاً راضی و خشنود به خانه بفرستد. البته باید ابتدا مطمئن شویم که آیا این مجله منجر به ساخت فیلم خواهد شد یا خیر !

مارول در گذشته اعلام کرده بود که ویراستار ارشد آنها، سی.بی. کبالسکی، منتظر دریافت حق ساخت این سری می‌باشد. همچنین در دسامبر سال گذشته خبری مبنی بر تلاش دیزنی برای خرید ۲۱st Century Fox بودیم؛ در صورت نهایی شدن این قرارداد، مارول بار دیگر حق ساخت و توسعه سری ایکس من و ۴ شگفت انگیز را بدست آورده و می‌تواند بدون دغدغه به ساخت آن ادامه دهد. با توجه به این خرید بزرگ و تصمیم های بلندپروازانه سران مارول، آن‌ها تصمیم گرفته‌اند که حالا بهترین زمان برای ادامه ساخت سری ۴ شگفت انگیز می‌باشد.

سری جدید ۴ شگفت انگیز - Fantastic Four

از طرفی، مارول (و البته دی سی) سابقه این را داشته که خبری را چند ماه یا حتی چند سال پس از انتشار، نادیده بگیرد و مسیر متفاوتی را طی کند. برای مثال، ولورین در سال ۲۰۱۴ کشته شد اما لوگاندر اوایل امسال بود که بازسازی شد و از ایکس ۲۳ برای بازپس‌گیری کاخ خود قیام کرد ! ممکن است که کناره‌گیری طولانی مدت ۴ شگفت انگیز از دنیای ما برنامه‌ای از پیش تعیین شده از سوی مارول بوده باشد. با این اوصاف، اگر روزی ۴ شگفت انگیز به دنیای سینمایی مارول بازگردند، بنظر نمی‌رسد که مشکل خاصی بوجود بیاید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ساخت فیلم و کامیک ۴ شگفت انگیز در روز های آتی با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: نقد و بررسی فیلم جدید استیون اسپیلبرگ: Ready Player One

مرجع
Cinemablend
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن