اخبار سریال و تلویزیون

تصاویر جدید فصل دوم سریال «وست ورلد – Westworld» ما را به آینده برمی‌گرداند!

مدت زمان زیادی از آخرین سفر ما به دنیای وست ورلد می‌گذرد. سال ۲۰۱۶ بود که اقتباس علمی-تخیلی جاه‌طلبانه از فیلم اورژینال «مایکل کرایتون» (با همین نام) توسط شبکه تلویزیونی HBO ساخته شد؛ سریال نسبت به فیلم تغییرات زیادی کرده بود تا به شکل یک داستان مدرن و امروزی به همراه پیچش‌ها و چالش‌های درگیر کننده و جذاب تبدیل شود. نمرات قابل‌توجه منتقدین و استقبال بینندگان باعث درخشش سریال معمایی علمی تخیلی «جاناتان نولان» و «لیزا جوی» شد؛ اما همین موفقیت باعث تأخیر در روند ساخت فصل دوم سریال شده بود؛ زیرا نوشتن داستان سخت‌تر از گذشته شده است؛ داستان باید چیز جدیدی برای ارائه داشته باشد و همچنین مانند خطوط داستانی فصل اول درگیر کننده باشد. با این حال انتظار دارد به پایان می‌رسد و چیزی تا شروع سریال در ۲۲ آوریل نمانده است. حال، نگاهی می‌اندازیم به جدیدترین تصاویر منتشر شده از سریال.

شاید شما پیش از این نیز برخی از تصاویر را در اینترنت دیده باشید، ولی تصاویری که ما اکنون در اختیارتان می‌گذاریم با کیفیت بالا و بدون واترماک هستند. منظره‌های زیبا و لباس‌های قدیمی در نمایشی از روبات‌های ترسناک! در این تصاویر اولیه، ما نگاهی به «لوک همورث» در نقش استابز، «ایوان ریچل وودز» در نقش دلورس، «جفری رایت» در نقش برنارد، «تسا تامپسون» در نقش شارلوت هیل و یک ربات می‌اندازیم. «اد هریس» در نقش مرد سیاه پویش به همراه «جیمی سیپمسپون» در نقش ویلیام جوان بازگشته است، گرچه ما هنوز تصویری از او نداریم. «جیمز مارسدن» در نقش تدی فلود و «تندی نیوتون» در نقش میو میلای و چند بازیگر دیگر مانند «فارِس فارِس»، «بتی گبریل»، «گوستاو اسکاشگورد»، «سیمون کوارترمن»، «تالوها ایلی» و «رودریگو سانتورو» در تصاویر هستند.

در فصل دوم تعدادی از مدیران پارک توسط میزبان‌ها به گروگان گرفته می‌شوند و شارلوت باید اوضاع را مدیرت کند، به هر حال او باید چرخ این بیزانس را بچرخاند. برنارد همچنان درگیر بحران هویت است و سایر میزبان‌های محبوب طرفداران معلوم نیست چه در سر دارند. البته ما نیز برای کشف همین چیزها به تماشای سریال می‌نشینیم! برای تماشای تصاویر فصل دوم سریال وست ورلد بپردازید و برای شروع سریال در تاریخ ۲۲ آوریل آماده باشید.

وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld وست ورلد, westworld

برای آگاهی از سایر اخبار پیرامون فصل دوم سریال وست ورلد با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: سریال وست‌ ورلد: تریلر کامل فصل دوم منتشر شد

مرجع
collider
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن