اخبار سینمایی

ناامیدکننده: اکران “نابودگر ۶” (Terminator 6) به تاخیر افتاد

هرچند که دو “نابودگر” اول به فیلم​هایی ماندگار در ژانر علمی ـ تخیلی تبدیل شدند، سه فیلم بعد از آن​ها، با واکنش مثبت مخاطبین روبرو نشده و هم “نابودگر: رهایی” (Terminator Salvation, 2009) و هم “نابودگر: پیدایش” (Terminator Genisys, 2015) در انتها به شکست محکوم شدند. اما حالا که “جیمز کمرون” به عنوان یکی از تهیه​کنندگان بازگشته است و “تیم میلر” نیز از “ددپول” (Deadpool) به عنوان کارگردان او را همراهی می​کند، “نابودگر ۶” اهدافی بلند را در دنیای پر از ربات این مجموعه نشانه رفته است. البته فعلا باید مدتی صبور باشیم تا اطلاعات بیشتری از این فیلم بدست آوریم، چرا که اکران “نابودگر ۶” فعلا تا تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ عقب افتاده است.

نابودگر, آرنولد شوارتزنگر , Arnold Schwarzenegger , Terminator ,اخبار فیلم نابودگر 6

در ابتدا “نابودگر ۶” قرار بود در ۲۶ ژوئیه ۲۰۱۹ اکران شود، تا به یکی از رکوردشکنان تابستانی تبدیل شود. اما حالا که کمپانی Paramount Pictures اکران این فیلم را ۴ ماه عقب انداخته است، به نظر می​رسد که این نقشه دیگر عملی نخواهد شد. هرچند که تاکنون دلیلی برای این جابه​جایی در زمان اکران ارائه نشده است، “آرنولد شوارتزنگر”، بازیگر نقش T-800، در ماه مارس گفت که کار ساخت این فیلم احتمالا از ماه ژوئن آغاز شده و تا اواسط اکتبر ادامه خواهد یافت، از اینرو شاید بتوان دلیل عقب افتادن تاریخ اکران را، اطمینان از زمان کافی برای ساخت این فیلم دانست. فعلا تنها رقیب “نابودگر ۶” فیلمی بدون عنوان از کمپانی​های مارول و فاکس است، که البته از آنجا که تا آن زمان مدت بسیار مانده، احتمالا رقبای جدیدی نیز اضافه شوند. “زن شگفت انگیز ۲” (Wonder Woman 2)، “باند ۲۵” (Bond 25) و “یخ​زده ۲” (Frozen 2) نیز دیگر فیلم​هایی هستند که قرار است در همان ماه اکران شوند.

نابودگر, آرنولد شوارتزنگر , Arnold Schwarzenegger , Terminator ,اخبار فیلم نابودگر 6

در هر صورت “نابودگر ۶” می​توانست اکرانی بسیار موفق در اواخر تابستان داشته باشد، اما حالا Paramount به دلایل مرتبط با ساخت این فیلم، تاریخ اکران را عقب انداخت، شاید هنوز هم احتمال موفقیت بسیار باشد. بازه زمانی نوامبر-دسامبر می​تواند زمان بسیار خوبی برای یک فیلم بزرگ باشد تا موفقیتی تاریخی کسب کند، و خب برای کسانی که دوست دارند عید شکرگزاری را نیز در سینماها به تماشای فیلمی عالی بنشینند نیز “نابودگر ۶” قطعا گزینه مناسبی خواهد بود. البته بد نیست یادآوری کنیم جز “نابودگر” اول که در اکتبر ۱۹۸۴ اکران شد، بقیه فیلم​های این مجموعه همگی در فصل تابستان اکران شدند.

“نابودگر ۶” به جای آنکه ادامه​ای بر داستان رها شده “نابودگر: پیدایش” باشد، داستان سه فیلم آخر را به کلی رها کرده و مستقیما دنباله​ای بر “نابودگر ۲: روز داوری” (Terminator 2: Judgement Day, 1991) خواهد بود. در کنار “آرنولد شوارتزنگر” “لیندا همیلتون” نیز باز می​گردد تا نقش “سارا کانر” را ایفا کند که آخرین بار او را در “نابودگر ۲” مقابل دوربین دیدیم و صدایش را نیز در “نابودگر ۳: قیام ماشین​ها” (Terminator 3: Rise of the Machines, 2003) شنیدیم. در مورد بازیگران جدید “نابودگر ۶″، “مکنزی دیویس” از سریال “توقف و گرفتن آتش” (Halt and Catch Fire) انتخاب شده است تا نقش یک قاتل را بازی کند که ماموریتی خاص را دنبال می​کند، و فعلا گویا هنوز جستجو برای بازیگری با نقش مشابه سارا کانر در فیلم​های اصلی، ادامه دارد.

همانطور که گفتیم، “نابودگر ۶” ۲۲ نوامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. برای اطلاع از اخبار بیشتر پیرامون این فیلم و فیلم​ و سریال​های دیگر آلبالو را دنبال کنید. همچنین جهت اطلاع از فیلم​هایی که در سال ۲۰۱۸ اکران خواهند شد، به شما پیشنهاد می​کنیم لیست زیر را از دست ندهید.

بخوانید: ۳۰ فیلم‌ جذاب که در سال ۲۰۱۸ اکران می‌شوند

مرجع
cinemablend
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن