اخبار سریال و تلویزیون

سریال ویچر : نتفلیکس اطلاعاتی نظیر زمان پخش، محل فیلم‌برداری و… را منتشر کرد.

در ماه می سال ۲۰۱۷ بود که نتفلیکس اعلام کرد قصد دارد سریالی بر اساس سری داستان‌های حماسی فانتزی «آندری ساپکوسکی» یعنی «ویچر – The Witcher» بسازد. امروز گفته شد که نتفلیکس اطلاعاتی پیرامون این سریال اقتباسی شامل زمان پخش و محل فیلم‌برداری اعلام می‌کند.

این جزئیات، توسط «لورن اشمیت هیستریش»، تهیه‌کننده و نویسنده سریال که در ماه فوریه اعلام کرده بود فیلم‌نامه قسمت اول نوشته شده است، در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت. هیستریش صحبت‌هایش را با گفتن این خبر که فصل اول سریال تنها هشت قسمت دارد شروع کرد؛ او همچنین گفت که قبول دارد این تعداد قسمت برای فصل، کم به نظر می‌رسد.

او در توییتر گفت:

«میدانم که این تعداد قسمت، ممکن است کافی نباشد؛ ولی خلاقیت حرف اول را میزند. این قسمت‌ها از لحاظ داستان و شخصیت‌پردازی غنی و دارای صحنه‌های اکشن خوبی خواهند بود و در اواسط فصل، کم نمی‌آورند.»

ویچر, سریال ویچر, گرالت, The Witcher, Gralt, لورن اشمیت هیستریش, Lauren Schmidt Hissrich
لورن اشمیت هیستریش

هیستریش همچنین درباره زمان پخش سریال صحبت کرد و گفت، گمان نمی‌کند که سریال زودتر از سال ۲۰۲۰ آماده پخش بشود. بنا بر حرف‌های هیستریش، او و نتفلیکس می‌خواهند از زمان نهایت بهره را ببرند و به آرامی پروژه را جلو ببرند تا کیفیت محصول نهایی به سطحی که باید باشد، برسد. هیستریش در این‌باره گفت: «ما با تمام سرعت با هر آنچه که به ذهنمان برسد در حال پیشروی هستیم. ولی یک چیز قطعی است و آنکه کیفیت پیش از سرعت می‌آید؛ و شما آن را در سریع‌ترین فرصت، به دست خواهید آورد.»

هیستریش در ادامه افزود، با اینکه کار فیلم‌نامه قسمت اول (پایلوت) تمام شده است، ولی فیلم‌نامه هفت قسمت دیگر هنوز وجود خارجی ندارد و فقط در ذهن وی هستند. البته فیلم‌نامه قسمت پایلوت نیز هنوز به دقت و ویرایش بیشتری نیاز دارد پیش از آنکه جلوی دوربین برود. در پایان او گفت که نویسندگان جدید نیز به زودی به تیم نویسندگان سریال اضافه خواهند شد.

در آخر، هیستریش فاش کرد که فیلم‌برداری ویچر در اروپای شرقی انجام خواهد شد؛ و کاملاً با فضای داستان که الهام گرفته‌شده از تاریخ و سنن و افسانه‌های اروپای شرقی است، تناسب دارد. او همچنین افزود که فیلم‌برداری در هیچ جای دیگری ممکن نیست.

در میان اطلاعات داده شده، همچنین مشخص شد که هنوز انتخاب بازیگران شروع نشده است و با توجه به تاریخ اعلام شده از سوی نتفلیکس برای پخش سریال، اگر سازندگان می‌خواهند تا سریال را به موقع عرضه کنند، باید فرایند انتخاب بازیگران را سریع‌تر آغاز کنند.

برای آن‌هایی که نمی‌دانند، باید گفت که اقتباس نتفلیکس از «سری بازی‌های کامپیوتری The Witcher» انجام نمی‌شود؛ بلکه اقتباس از سری رمان‌های ویچر نوشته آندری ساپکوسکی (که همان سری بازی نیز از همین منبع اقتباس شده) انجام می‌شود. ساپکوسکی نیز اعلام کرده است که رمان‌ها تا ۸ کتاب ادامه دارند. با اینکه تائید شده بود «CD Projekt Red»، سازنده لهستانی سه‌گانه کامپیوتری ویچر، در پروژه ویچر نتفلیکس نقشی ندارد، اما نتفلیکس به تازگی اعلام کرده است که شاید آن‌ها از شخصت «گرالت» طراحی شده توسط «CD Projekt Red» در بازی‌های کامپیوتری الهام بگیرند.

ویچر, سریال ویچر, گرالت, The Witcher, Gralt
گرالت

هیستریش همچنین وعده داده است که آن‌ها سریال را آب‌بندی نمی‌کنند و آن را بیخود طولانی نمی‌کنند. این حرف به مذاق بسیاری از طرفداران که خواستار یک جهان و داستان‌گویی و شخصیت‌پردازی جدی، تاریک و بزرگ سالانه هستند، بسیار خوش آمده و آن‌ها را خوشحال کرده است.

صبر کردن تا ۲۰۲۰ بسیار سخت است!

برای آگاهی از اخبار بیشتر پیرامون سریال ویچر با آلبالو همراه باشید.

 

بخوانید: خالق بازی تاج و تخت از آرزویش برای «بانوی سنگدل» می‌گوید

مرجع
comicbook
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن