اخبار سریال و تلویزیون

عنوان رسمی سریال اسپین-آف پسران بد (Bad Boys) مشخص شد؛ بهترین‌های لس‌آنجلس در راه‌اند!

هم‌زمان که سریال اسپین آف پسران بد (Bad Boys) تحت نظر «گابریله یونیون» در شبکه NBC در دست ساخت است، عنوان رسمی این سریال بالاخره اعلام شد. قسمت اول (پایلوت) در حال فیلم‌برداری است و در مسیر تبدیل شدن به یک سریال کامل حرکت می‌کند. پروژه‌ای که ابتدا با نام «پروژه بی­نام گبریلا یونیون» و «اسپین آف پسران بد» بر سر زبان‌ها افتاده بود، اکنون رسماً «بهترین‌های لس‌آنجلس – L.A.’s Finest» نامیده شده است.

در حالی که فیلم‌برداری فیلم «پسران بد برای همیشه – Bads Boys for Life» هنوز تائید نشده است، NBC دستور شروع تولید پایلوت پسران بد را از آغاز سال ۲۰۱۸ داده است. گابریله یونیون نقش خودش در فیلم پسران بد دو، مأمور ویژه سید برنت را ادامه می‌دهد. او در آن فیلم نقش خواهر مارکوس برنت (با بازی مارتین لارنس) و دوست مایکل لوری (با بازی ویل اسمت) را داشت؛ البته عمده نقش او همان مأمورمخفی اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) بود که مأموریت داشت مافیای روس و قاچاقچیان کوبایی را نابود کند. سریال بازگشت او به وظائف عادی پلیسی و همکاری‌اش با «جسیکا آلبا» در نقش یک کارآگاه پلیس لس‌آنجلس را نشان می‌دهد.

چندین نام برای اسپین آف پسران بد در نظر گرفته شده بود؛ من‌جمله دختران بد؛ اما Deadline گزارش می‌دهد که بهترین‌های لس‌آنجلس عنوان نهایی این سریال خواهد بود. بهترین‌های لس‌آنجلس عنوانی کلی است و ذهن مخاطب را به نقش یونیون در فرنچایز پسران بد نمی‌برد و کسانی که آن فیلم‌ها را ندیده‌اند می‌توانند آسوده باشند. خوشبختانه وقتی زمان پخش سریال مشخص شود، با تبلیغات و پوشش رسانه‌ای مناسب، ترتیب تمامی این مسائل داده خواهد شد. با این حال، جزئیات داستان قسمت اول از اولین زمان اعلام آن، اندکی تغییر کرده و در آخرین اعلام نظرها به این شکل بیان شده است:

«مأمور سابق اداره DEA، سید برنت اکنون امیدوارانه به سوی شغل جدیدش در اداره پلیس شهر لس‌آنجلس می‌رود تا شروعی دوباره داشته باشد. او در آنجا با نانسی مک‌کنا (جسیکا آلبا) که یک پلیس مادر است همکار می‌شود که به خاطر مشغله‌های زیادش به سید و آزادی‌هایش با دیده حسادت می‌نگرد. این دو کاملاً زندگی و هدف‌های متفاوتی دارند؛ اما هر دو در بالاترین سطح و مهارت در حوزه‌های کاریشان هستند.»

پسران بد, ویل اسمیت, گابریله یونیون, جسیکا آلبا,بهترین های لس آنجلس, Bad Boys, L.A.’s Finest
جسیکا آلبا

سریال از یک گروه بازیگری قوی و حرفه‌ای برخوردار است؛ شامل «ارنی هاسون» در نقش پدر سید، «رایان مک پارتلین» در نقش شوهر نانسی و «زک مک گرون» در نقش شخصیت منفی قسمت اول که صاحب یک کلوپ شبانه با ارتباطاتی مشکوک است. این اسپین آف توسط «برندون مارگولیس» و «برندون سونیر» (نویسندگان سریال The Blacklist) نوشته شده و توسط «آنتون کراپر» (کارگردان سریال Suits) کارگردانی می‌شود. آلبا و یونیون نیز در کنار مارگولیس و سونیر و نیز صاحب فرنچایز، «جری براکهیمر» تهیه‌کنندگی سریال را بر عهده دارند.

شایعه دل‌نشینی که از پشت‌صحنه‌های سریال به گوش می‌رسد این است که شاید آلبا و یونیون ورژن زنانه رابطه اسمیث و لارنس در فیلم‌ها را خلق کنند. به طور مثال، ورژن تلویزیونی «اسلحه مرگبار – Lethal Weapon» از شبکه FOX به شکل شگفت‌انگیزی موفق از آب درآمد؛ پس اگر این پایلوت موفق باشد، ما شاهد یک سریال اکشن پلیسی زنانه درخشان خواهیم بود.

بخوانید: نقد فیلم یک مکان ساکت «A Quiet Place»: حرف زدن ممنوع !

مرجع
screenrant
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن