اخبار سینمایی

نبردی بسیار طولانی در “انتقام جویان: جنگ ابدیت” در راه است

آیا تنقلات کافی برای نبردی که ۲۵ صفحه از فیلمنامه انتقام جویان: جنگ ابدیت” (Avengers: Infinity War) را در برگرفته است، دارید ؟! این فیلم شخصیت‌ ها، قدرت‌های ماورایی و نبرد های زیادی را در خود خواهد داشت. طبق گفته‌های آنتونی مکی، ملقب به فالکون، یکی از نبرد های جنگ ابدیت با دشمن بزرگ آنها، تایتان تانوس، است که حدود نیم ساعت به طول خواهد انجامید.

نبرد طولانی در جنگ ابدیت انتقام جویان - Avengers Infinity War

مکی که در برنامه صبح بخیر آمریکااین هفته حضور داشت، اشاره کرد که نبرد نهایی فیلم بخش زیادی از آن را شامل شده است. او می‌گوید:”به من ۲۵ صفحه فیلمنامه داده شد که مختص جنگ نهایی بودند.” او برای درک بهتر مسأله با مقایسه این فیلمنامه با فیلنامه های دیگر اذعان داشت که فیلم‌های بلند معمولاً دارای فیلمنامه های ۱۲۰ صفحه‌ای هستند که در ۱۲۰ دقیقه به نمایش درمی‌آیند؛ این یعنی در هردقیقه یک صفحه از فیلمنامه اجرا می‌شود. با این اوصاف نبرد جنگ ابدیت باید حدود ۲۵ دقیقه طول بکشد. اینگونه نبرد ها در فیلم‌های عادی حدود ۳ تا ۵ دقیقه طول می‌کشند اما انتقام جویان: جنگ ابدیتبه هیچ وجه یک فیلم عادی نیست !

نبرد طولانی در جنگ ابدیت انتقام جویان - Avengers Infinity War

بنظر می‌رسد این جنگ در واکاندا، جایی که سنگ ابدیت پنهان شده است، رخ خواهد داد. در تریلر ها بخش‌هایی از این سرزمین را دیده‌ایم؛ در تریلر ها، ابرقهرمان هایمان را می‌بینیم که با هیولاهایی واکاندا به مبارزه می‌پردازند. اما یک صحنه وجود دارد که تقریباً همه شخصیت‌های انتقام جویان را در خود دارد و بنظر می‌رسد که تنها نیمی از آن‌ها در نبرد واکاندا حضور دارند. آیا این تفاوت بدین معناست که یک نبرد ۲۵ دقیقه‌ای در جنگ ابدیت وجود دارد که ما هنوز هیچ صحنه‌ای از آن را تماشا نکرده‌ایم ؟ این احتمال کاملاً امکان‌پذیر است. در هر صورت باید تا ۲۷ آوریل صبر کنیم تا جواب سؤالات خود را بیابیم. در این مدت با آلبالو همراه باشید تا از آخرین اخبار دنیای مارول عقب نمانید !

بخوانید: نقد و بررسی بدترین فیلم دنیای سینمایی مارول !

مرجع
screencrush
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن