اخبار سریال و تلویزیون

وست ورلد (Westworld): برای فصل سوم باید تا سال ۲۰۲۰ صبر کنید !

ما از سال ۲۰۱۷ برای فصل دوم سریال «وست ورلد – Westworld» انتظار کشیدیم و به نظر می‌رسد که انتظار برای فصل سوم طولانی‌تر خواهد بود. خالقان سریال بیان کرده‌اند که HBO حاضر است که هرقدر که زمان لازم است برای سریال در نظر بگیرد تا محصول نهایی عالی از آب دربیاید. همین دلیل، پخش فصل سوم را به آینده‌ای دور محول می‌کند.

ایوان ریچل وودز, جاناتان نولان, فصل سوم, وست ورلد, westworld
ایوان ریچل وودز

شبکه HBO تاکنون زمانی را برای فصل سوم وست ورلد تعیین نکرده است؛ اما عقل سلیم و نیز گفت‌وگوها با «ایوان ریچل وودز»، ستاره سریال کم و بیش این موضوع را تائید می‌کند. فصل اول سریال به خاطر تأخیر در تولیدش شهرت یافته بود؛ و برای فصل دوم، خالقان سریال، «جاناتان نولان» و «لیزا جوی» مجبور شدند که فیلم­نامه را چندین ماه جلوتر بنویسند. با اینکه هردوی آن‌ها برای صحبت پیرامون فصل سوم بی‌میل بودند اما در مصاحبه­‌ای با Entertainment Weekly اشاره کردند که تولید سریال پیچیده‌تر خواهد شد:

EW: « آیا شما فکر می‌کنید که فصل سوم تا پیش از سال ۲۰۲۰ آماده نخواهد شد؟»

نولان: «ما با دوستانمان در HBO به طور مداوم در این باره گفت‌وگو می‌کنیم. برای سریالی در این وسعت و مقیاس، ما نمی‌خواهیم که نتیجه، خلاصه‌شده و آب‌بندی‌شده باشد؛ بلکه می‌خواهیم سریال بزرگ و بزرگ‌تر و جاه‌طلبانه‌تر شود که این مهم نیاز به زمان دارد. ما می‌خواهیم از تمامی فرصتی که داریم استفاده کنیم تا به آن چیزی که مدنظرمان است برسیم.»

ایوان ریچل وودز, جاناتان نولان, فصل سوم, وست ورلد, westworld

همچنین مشخص نیست که وست ورلد چند فصل خواهد بود. نولان و جوی اعلام کردند که برای پنج شش سال آینده در حال برنامه­‌ریزی هستند. نولان تلاش کرد که سوال خبرنگار EW را بپیچاند؛ در عوض گفت که هر فصل باید مستقل باشد.

در حال حاضر، HBO فصل آخر «بازی تاج و تخت» را در سال ۲۰۱۹ پیش روی خود دارد که یک رویداد بسیار بزرگ و مهم برای این شبکه به حساب می­آید.

برای آگاهی از سایر اخبار پیرامون سریال وست ورلد با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: سریال ویچر : نتفلیکس اطلاعاتی نظیر زمان پخش، محل فیلم‌برداری و… را منتشر کرد.

مرجع
screencrush
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن