اخبار سینمایی

کارگردان فیلم “ددپول ۲” به دنبال فیلمی مشترک با “کاپیتان آمریکا”

در حالی که این روزها کمپانی فاکس به آخرین قدم​ها برای اکران دنباله فیلم “ددپول” نزدیک می​شود، “دیوید لیچ”، کارگردان فیلم “ددپول ۲” (Deadpool 2) به دنبال آن است که تا فیلمی با همراهی ددپول و کاپیتان آمریکا را بر روی پرده سینما بیاورد. به تازگی پیش​نمایشی جدید نیز از این فیلم عرضه شد و اکران “انتقام​جویان: جنگ ابدیت” (Avengers: Infinity War) نیز همین هفته آغاز گشت؛ از اینرو خیلی طول نخواهد کشید تا “ددپول ۲” به فیلم ابرقهرمانانه​ای تبدیل شود که همه منتظر تماشای آن هستند. خصوصا آنکه همچون فیلم اول، ددپول خنده و تفریح بسیاری همراه خود به ژانر ابرقهرمانانه خواهد آورد، و فیلم​های دنیای دی​سی و یا نقش “جاش برولین” در فیلم دیگری از مارول نیز قرار نیست از سرعت آن بکاهند.

هرچند که ممکن است این آخرین باری باشد که مخاطبین این فیلم، ددپول را به این شکل می​بینند. با تشکر از دیزنی که فاکس را خریداری کرد، تابستان بعدی ممکن است “مردان اکس” و “۴ شگفت انگیز” به دنیای سینمایی مارول وارد شوند. مدیرعامل دیزنی قول داده است که اگر این اتفاق بیافتد، فیلم​های بیشتری در مورد ددپول ساخته شود، و خب به ایده​ای نیز در مورد اولین شخصیتی که از دنیای سینمایی مارول به زندگی روزمره “رایان رینولدز” قدم خواهد گذاشت، اشاره​ کوچکی کرد.

Deadpool 2, Marvel, Avengers, Captain America, Ryan Reynolds, Chris Evans, کاپیتان آمریکا, ددپول, مارول

در مصاحبه​ای با Fandango، از دیوید لیچ درمورد نظر و ایده​های او پیرامون آینده ددپول در صورتی که دیزنی تایید کند، سوال شد. او گفت که به نظرش حضور ددپول در دنیای سینمایی مارول می​تواند بسیار مفرح و طنز باشد و خیلی دوست دارد همکاری و رفاقت میان او و کاپیتان آمریکا را ببیند.

“به نظرم این ایده​ای هیجان​انگیز برای طرفداران این دو شخصیت است. خصوصیت دوست داشتنی ددپول این است که هرچه او را محدودتر کنید، بیشتر از دستتان فرار می​کند. حالا اگر او را با کسی همراه کنیم که احتمال می​دهیم در اولین قدم او را شدیدا محدود بعضا مواخذه می​کند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ چالشی بسیار جالب و پر از خرابکاری​های گوناگون. به نظرم واقعا جالب خواهد شد. نمیدونم چه کسی برای این کار از همه مناسب​تر است. کاپیتان آمریکا شاید؟ واقعا خنده​دار خواهد شد. البته افراد دیگری هم هستند. من به شخصه طرفدار دنیای سینمایی مارول هستم و به نظرم به طور کلی ایده قرار دادن ددپول در کنار آن​ها واقعا خنده​دار است.”

هرچند که دیدن رینولدز و “کریس اوانز” در کنار هم و به عنوان دو ابرقهرمان بزرگ واقعا جالب و هیجان​انگیز است، اما ممکن است کمی برای محقق کردن چنین ایده​ای دیر باشد. اوانز قبلا گفته بود که پس از “انتقام جویان ۴” از دنیای سینمایی مارول جدا خواهد شد. این موضوع باعث می​شود احتمال ساخت فیلمی مشترک بسیار ضعیف شود. جدا از این، هیچکس نمی​داند “جنگ ابدیت” چگونه قرار است به اتمام برسد، چه برسد به “انتقام جویان ۴″؛ شاید در نهایت اوضاع تغییر کند.

Deadpool 2, Marvel, Avengers, Captain America, Ryan Reynolds, Chris Evans, کاپیتان آمریکا, ددپول, مارول

اگر کاپیتان از جنگ با “تانوس” زنده و سالم بیرون بیاید، قطعا دیدن شازده پسر دنیای سینمایی مارول در کنار قهرمان بد دهنمان بسیار جالب خواهد. البته اوان هم در بحث شوخی و خنده خود دست کمی از ددپول ندارد، اما قطعا این دو ابرقهرمان روش​های یکدیگر را قبول نخواهند داشت. خصوصا که در “انتقام‌جویان: عصر اولتران” (Avengers: Age of Ultron) شاهد بودیم که کاپیتان چقدر روی حرف زدن دوستانش حساس است؛ قطعا در کنار ددپول بیش از یکبار او را خواهیم دید که فریاد می​کشد: “مراقب زبانت باش.” و یا “حرف زشت نزن.”

هرچند که لیچ از کاپیتان امریکا نام برد، ممکن است در نهایت موضوع فیلم مشترک با ابرقهرمانی دیگر و یا حتی چند ابرقهرمان دیگر از دنیای سینمایی مارول رقم بخورد. در هر صورت دیدن کلنجار رفتن ددپول و قهرمانان مارول بسیار خنده​دار خواهد بود، هرچند که ممکن است مجبور باشیم چند سالی تا تحقق این رویا صبر کنیم. در نهایت فعلا نمی​توان گفت که ملحق شدن ددپول به دنیای سینمایی مارول قطعی است یا نه، و اینکه اگر این اتفاق بیافتد ددپول با کدام یک از این قهرمانان ملاقات خواهد کرد و یا در حالت بهتر با کدام یک از آن​ها همراه خواهد شد.

نظر شما در همکاری ددپول و کاپیتان آمریکا چیست؟ ایا این ایده به نظرتان جالب است و می​تواند رضایت طرفداران این دو شخصیت را جلب کند یا در نهایت شکست خواهد خورد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بخوانید: نقد و بررسی فیلم رمپیج «Rampage»: احمقانه ولی مفرح!

مرجع
screenrant
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
1 نویسندگان نظر
mahdieh نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
mahdieh
مهمان
mahdieh

بنظرم باحال میشه اگه کاپیتان امریکا و ددپول باهم باشن. الان که ددپول۲ هم اومده دیدیم که نقش کیبل هم تضادی رو با ددپول بوجود اورده و بامزست.

بستن
بستن