اخبار سینمایی

آخرین اخبار پیرامون تاریخ فیلم “احضار” (Conjuring) جدید و چند فیلم دیگر

کمپانی برادران وارنر به تازگی تاریخ اکران سه فیلم در دست ساختش را رسما اعلام کرد: یک فیلم دیگر از سری “احضار” (Conjuring) که عنوان آن هنوز مشخص نشده است، “بخشش عادلانه” (Just Mercy) با بازی “مایکل بی جوردن” و “ابرهوش” (Superintelligence) با بازی “ملیسا مک​کارتی”. اولین فیلم “احضار” که توسط “جیمز وان” کارگردانی شده بود، فیلمی ترسناک و تا حدود بسیار کمی بر اساس واقعیت بود که موفقیت اقتصادی و شهرت بسیاری برای این کمپانی در سال ۲۰۱۳ به ارمغان آورد. از آن زمان است که وارد شدن به دنیایی مشترک از فیلم​های ترسناک آغاز شد که در تابستان پیشرو و با اکران “راهبه” (The Nun) نیز ادامه خواهد یافت، فیلمی مرتبط با داستان “احضار ۲” و حول محور راهبه شیطانی​ای که در آن فیلم با او آشنا شدیم؛ و این نیز نقطه پایان مجموعه “احضار” نخواهد بود.

Conjuring, Just Mercy, Superintelligence, The Nun, Melissa McCarthy, Michael B. Jordan, احضار

مک​کارتی در سال​های اخیر خود به بازیگری سودآور و نام آشنا تبدیل شده است که از زمان “ساقدوش​ها” (Bridesmaids) و نامزد اسکار شدنش، در فیلم​های کمدی پرفروش متعددی به ایفای نقش پرداخته است. جوردن نیز به شیوه​ای مشابه به عنوان بازیگر نقش اولی بااستعداد و البته سودآور ظهور کرد که اندکی قبل نیز در این مسیر پر از درخشش​اش به عنوان “اریک استیونز”، شخصیت منفی فیلم “پلنگ سیاه” (Black Panther) به ایفای نقش پرداخت. در ادامه سال جاری میلادی نیز در فیلم اقتباسی شبکه HBO از رمان “فارنهایت ۴۵۱” (Fahrenheit 451) و همچنین فیلم “کرید ۲” (Creed II)، فیلمی مرتبط با مجموعه “راکی” (Rocky)، به هنرپیشگی خواهد پرداخت.

اکنون نیز کمپانی برادران وارنر رسما تاریخ پروژه بعدی جوردن و مک​کارتی و فیلم بعدی از سری “احضار” که پس از “راهبه” اکران خواهد شد را اعلام کرده است. فیلم جدید “احضار”، ۳ ژوئیه ۲۰۱۹ دو روز قبل از دنباله “مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه” (Spider-Man: Homecoming) بر روی پرده سینماها خواهد رفت. فعلا دو نامزد احتمالی فیلم “احضار” جدید عبارتند از “احضار ۳” و “مرد کج” (The Crooked Man) که داستان آن مربوط به شخصیت شرور “احضار ۲” است. البته فعلا هر دو پروژه در مراحل فیلم​نامه​نویسی به سر می​برند اما هنوز کارگردان هیچکدام مشخص نشده است. وان نیز “مرد کج” را افسانه​ای تاریک توصیف کرده و گفته است که سبک آن از دیگر فیلم​های “احضار” متمایز خواهد بود.

Conjuring, Just Mercy, Superintelligence, The Nun, Melissa McCarthy, Michael B. Jordan, احضار

“ابرهوش” نیز پس از آن در ۲۵ دسامبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. این فیلم کمدی و علمی-تخیلی، مک​کارتی و “بن فالکون” کارگردان را که البته همسر او نیز هست، یکبار دیگر کنار هم خواهد آورد؛ داستان آن نیز در مورد مدیرعامل یک شرکت بزرگ است که برای نظارت بر اولین ابرهوش دنیا انتخاب شده است. فعلا این فیلم بسیار شبیه به آثار کمدی قبلی مک​کارتی و فالکون به نظر می​رسد، من جمله “پایه پارتی” (Life of the Party) که ماه می ۲۰۱۸ اکران خواهد شد. البته حتی با این وجود نیز “ابرهوش” شانس بسیار زیادی دارد تا در رقابت با فیلم​های تعطیلات زمستانی سال آینده، موفق ظاهر شود؛ فیلم​هایی همچون “جنگ ستارگان: قسمت ۹” (Star Wars: Episode IX) و فیلم موزیکال “شرور” (Wicked).

البته در میان آن​ها، “بخشش عادلانه” (Just Mercy) درامی جدی در مورد جوانی سیاه​پوست است که به اشتباه محاکمه شده، داستانی بر اساس کتاب “بخشش عادلانه: داستانی از عدالت و گذشت” نوشته “برایان استیونسون” که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است. جوردن ستاره این فیلم خواهد بود و در کنار او نیز “دستین دنیل” کارگردان مشهور فیلم​هایی چون “بخش کوتاه مدت شماره ۱۲” (Short Term 12) و “خانه شیشه​ای” (The Glass House)  حضور خواهد داشت. این ترکیب بازیگر و کارگردان عالی به “بخشش عادلانه” پتانسیل دریافت جوایز بسیاری را می​بخشد، که درست همان چیزی است که کمپانی برادران وارنر به آن فکر می​کند. این کمپانی تاریخ اکران “بخشش عادلانه” را اول ژانویه ۲۰۲۰ اعلام کرده است که نشان می​دهد به دنبال آن هستند تا آن را به موقع برای نامزدی جوایز اسکار برسانند.

برای اطلاع از آخرین اخبار پیرامون این فیلم​ها و سایر فیلم​ها و سریال​ها، با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: ۲۰ فیلم ترسناک برتر دنیا. آماده‌اید؟!

مرجع
screenrant
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن