اخبار سریال و تلویزیون

ریک و مورتی برای ۷۰ قسمت تمدید شد!

اگر با سایت آلبالو همراه بوده باشید، بعید است که نام ریک و مورتی را نخوانده باشید. فصل سوم این سریال چند ماه پیش به پایان رسید و حالا بنظر میرسد مذاکرات پیرامون فصل چهارم سریال «ریک و مورتی» بسیار بزرگ‌تر از آن چیزی بودند که ما فکر می‌کردیم. نه تنها خالقان اثر، «جاستین رویلند» و «دن هارمون»، پخش فصل چهارم را از شبکه Adu*lt Swim تائید کردند، بلکه همچنین اعلام شد که ماجراجویی‌های ریک و مورتی تا ده فصل ادامه خواهد داشت.

رویلند و هارمون در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند که شبکه Adu*lt Swim دستور ساخت ۷۰ قسمت از سریال را داده است. هنوز مشخص نیست که این ۷۰ قسمت در ۷ فصل و به همان شیوه‌ای که سریال هم اکنون پخش می‌شود، یعنی هر فصل ۱۰ قسمت ساخته می‌شود یا سازندگان برنامه دیگری را در سر می‌پروراند. همچنین مشخص نشده که تولید فصل چهارم برای اواخر سال ۲۱۰۹ آغاز می‌شود یا نه. به هر حال این دو اعلامیه را بررسی کنید:

«قسمت‌های بیشتری از ریک و مورتی در راه هستند. در پاسخ به تمام توییت هایی که می‌پرسیدند ریک و مورتی کجا هستند!»

  • جاستین رویلند (@JustinRoiland) 10 مه، ۲۰۱۸

ریک و مورتی, Rick and morty

Nothing this big has ever been seen in my shower

A post shared by Dan Harmon (@danharmon) on

در آخرین باری که هارمون پیرامون سریال گفت‌وگو کرد، گفت که در تلاش است که با توجه به تأخیرهایی که در پخش هر فصل به وجود می‌آید، تعداد قسمت‌های فصل چهار از ۱۰ قسمت به ۱۴ قسمت افزایش دهد. در پایان باید گفت که امسال شاهد کمیک بوک شخصیت‌های موردعلاقه طرفداران مانند «Vindicators» هستیم و غذای فوری مک‌دونالد نیز سس «سشوان» موردعلاقه ریک را تولید می‌کند!

ریک و مورتی, Rick and morty

شاید در آینده‌ای نزدیک اخبار ضد و نقیضی درباره سریال منتشر شود، پس گوش به زنگ باشید. برای آگاهی از سایر اخبار پیرامون سریال ریک و مورتی آلبالو را دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: گردهمایی شخصیت‌های “ریک و مورتی” در کامیک جدید

مرجع
screencrush
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن