اخبار سینماییمعرفی فیلم

هیجان انگیزترین نکته فیلم جانوران شگفت انگیز ۲ از زبان ادی ردماین

اکران فیلم جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها در سال ۲۰۱۶ باعث شد تا بسیاری از علاقه‌مندان به دنیای هری‌ پاتر با ابعاد جدیدی از جادوگری آشنا شوند. این روند با اکران فیلم بعدی این سری، یعنی جانوران شگفت انگیز: جرم‌های گریندلوالد، در سال جاری ادامه خواهد داشت و حتی فراتر خواهد رفت. در‌واقع ردماین در مصاحبه‌ای که اخیراً در مورد فیلم جدید خود انجام داد اشاره کرده است که از پیچیدگی های دنیای تاریک و عمیق دنیای جادوگری هیجان‌زده است. ردماین (Redmanye) گفت:”چشمگیرترین جنبه این فیلم تغییر فضای آن نسبت به قبلی‌ها است. دنیا تاریک‌تر شده و به دنیای هری پاتری آشنای مردم شبیه‌تر شده است. شخصیت‌هایی که در فیلم قبلی با آن‌ها آشنا شدیم حالا وارد دنیای تاریک و آشنای ما شده‌اند. هنگامی که فیلمنامه را می‌‌خواندم با عناصری رمزآلود و مرموز مواجه شدم و حدس می‌زنم که جانوران شگفت انگیز ۲ با موفقیت خوبی همراه خواهد شد.


با این اوصاف اگر قرار باشد که جانوران شگفت انگیز پا به دنیایی جدید بگذارند، طبق حرف‌هایی که ردماین در مصاحبه با EW گفته است، باید ببینیم نیوت اسکمندر و دوستانش در تاریکی های پیش رو چگونه مسیر خود را پیدا می‌کنند !
فیلم اصلی شخصیت‌ها و قوانینی پایه‌ای را وضع کرد تا دنباله های آن بتوانند به راحتی گسترش یابند و حالا فیلم جدیدی که در دست ساخت قرار دارد می‌تواند داستانی پیچیده‌تر و جذاب را از مکان های خطرناک و افراد شرور به تصویر بکشد.
با توجه به نام انتخاب شده برای این دنباله، جرم های گریندلوالد، منطقی است که انتظار داشته باشیم با عناصر مجرمانه و تاریک‌تری روبرو شویم. حالا که شخصیت منفی اصلی داستان یعنی گریندلوالد به خوبی معرفی شده است و جانی دپ (Johnny Depp) نیز نقش مهم‌تری به عنوان شخصیت منفی در داستان ایفا کرده، فضا برای گشت و گذار در دنیای جادوگری باز شده است.

جانوران شگفت انگیز ۲ ۰ جانوران شگفت انگیز جرم های گریندلوالد

با همه ی این گفته‌ها اما بعید است که همه چیز تلخ و ناراحت‌کننده پیش برود. عکس‌های اولیه‌ای که از جود لاو در نقش دامبلدور جوان منتشر شده است وعده یک شخصیت جذاب و شدیداً کاریزماتیک را می‌دهد. بازگشت دن فاگلر د نقش جیکوب کوالسکی نیز به ما وعده سکانس های جذاب و مفرحی را می‌دهد.
برای تماشای این فیلم جذاب و آگاه شدن از تغییرات واقعی آن نسبت به نسخه قبلی، حداقل باید تا تاریخ ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۸ صبر کنید. تا آن زمان با آلبالو همراه باشید تا از آخرین اخبار دنیای جادوگری هری پاتر بی‌خبر نمانید !

 

بیشتر بخوانید: بهترین تا بدترین های دنیای مارول

مرجع
Cinemablend
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن